Dali ste ljubomorni na suprotan pol

Ako je uspesna, jos bolje, nisam ljubomoran, cak mi je i drago.
Ako flertuje sa nekim drugim, Jos preda mnom, to bi joj bio zadnju flert koji bi izvela, pred mojim ocima, znaci kick in ass:D, tu nisam ljubomoran, tu pocinje faza kad mi se *ebe za nju i trazim drugu bolju, znaci nisam ni tu ljubomoran.
Mozda bi bio malo ljubomoran, kad bi upoznao neku, da se bas u sve bolje razume nego ja, mozda bi joj malo zavideo,al' mislim da ni to nebi cak...al' ni to nebi bila ljubomora, vise bi mi isla na zivce...
ma nisam ljubomoran....
 
Ako je uspesna, jos bolje, nisam ljubomoran, cak mi je i drago.
Ako flertuje sa nekim drugim, Jos preda mnom, to bi joj bio zadnju flert koji bi izvela, pred mojim ocima, znaci kick in ass:D, tu nisam ljubomoran, tu pocinje faza kad mi se *ebe za nju i trazim drugu bolju, znaci nisam ni tu ljubomoran.
Mozda bi bio malo ljubomoran, kad bi upoznao neku, da se bas u sve bolje razume nego ja, mozda bi joj malo zavideo,al' mislim da ni to nebi cak...al' ni to nebi bila ljubomora, vise bi mi isla na zivce...
ma nisam ljubomoran....

Svidja mi se kako razmisljas:super:
 
suvise uzivam u svom zivotu da bih mogla da budem ljubomorna na bilo koga, nevezano za pol....ima i uspesnijih, pametnijih, lepsih...da....ali, ja imam svoj zivot, za koga sam se izborila velikim trudom i ne bih ni zelela da mi je drukciji...isto vazi i za partnera....dok god je nas odnos ok, sta on radi kad nije pored mene, njegova stvar, ukoliko ne preteruje i ocito me izaziva....:)
 
Zasto dali je to nepoverenje ili ljubav?



Јеси ли сигурна шта си у ствари хтела да питаш?
:think:

Zasto dali je to nepoverenje ili ljubav?
...Ако си љубоморан на супортни пол онда је то неповерење или љубав према њему??? :eek:

Ако је неки мушкарац љубоморан што његова жена флертује да другим - зашто би био љубоморан на СУПРОТНИ ПОЛ??? :roll:

Volis je a nemozes da je ostavis

А зашто би је оставио ако је воли??? :eek:
И какве то везе има са љубомором према супротном полу?:confused:
 
Volis je a nemozes da je ostavis?Sta bi usadio?:think:

efo ja:
a što bih je ostavljao ako je volim??
usadio bih drfo sa elekrtičnom ogradom pored...ili bez el. ograde, nešto bih smislio ša bi

o čemu ti govoriš....?? o ljubomori u partnerskim odnosima..partneri su ono: momak-devojka..muž-žena, može i žena i žena i dečko i dečko..al da ne komplikujem...
 
Ako je uspesna, jos bolje, nisam ljubomoran, cak mi je i drago.
Ako flertuje sa nekim drugim, Jos preda mnom, to bi joj bio zadnju flert koji bi izvela, pred mojim ocima, znaci kick in ass:D, tu nisam ljubomoran, tu pocinje faza kad mi se *ebe za nju i trazim drugu bolju, znaci nisam ni tu ljubomoran.
Mozda bi bio malo ljubomoran, kad bi upoznao neku, da se bas u sve bolje razume nego ja, mozda bi joj malo zavideo,al' mislim da ni to nebi cak...al' ni to nebi bila ljubomora, vise bi mi isla na zivce...
ma nisam ljubomoran....

to nije ljubomora o cemu se pricalo nego sujeta
 

Back
Top