Peglanje

Milanche.at

Ističe se
Banovan
Poruka
2.341
ko jos voli da pegla ja volim z:D
i da vam dam neki savet i ko zna jos nesto nek doda
majcu okrenite naopako da nebi brzo izbledela
trenerke ako peglate samo preko krpe ili neke marame
da nebi izgorela ...


20080605_012544_Peglanje_na_kar.jpg
 
Пеглам кад морам, јесте да ми је ок пеглање, али бирамо ствари које су од материјала који се не пеглају
Што се тиче памука, пеглам, али не баш све
Кад је била мала, пеглала сам све - које смарање
 
Potrebno je znati sta se na kojoj temperaturi pegla
A pre svega i kako se pere
Zato uvek konsultovati etiketu i deklaraciju na odeci i tekstilu
Ako neko zna da postavi link gde se nalaze objasnjenja oznaka na etiketama, neka stavi
 
ko jos voli da pegla ja volim z:D
i da vam dam neki savet i ko zna jos nesto nek doda
majcu okrenite naopako da nebi brzo izbledela
trenerke ako peglate samo preko krpe ili neke marame
da nebi izgorela ...


20080605_012544_Peglanje_na_kar.jpg

dakle, ono sto ovaj domacin na slici radi je ekstremno peglanje
a to je najnoviji ekstremni sport koji ukljucuje postavljanje daske za peglanje na udaljenu lokaciju
(kanjoni, pod morem, u vazduhu - skacuci padobranom i sl.) i peglanjem odevnih predmeta.


evo saveta:
-pronaci porvaliju, razapeti uze i zakaciti sebe i dasku za isto,
poneti neopeglan ves i taaa-daaa
2lxwa38.jpg


-uzeti ronilacku opremu, otici na dno mora, okeana (moze i reke) i poneti izguzvane kosulje i.....
4repmc.gif


-staviti padobran, skociti sa neke uzvisice (pozeljno provalije) i cvrsto se drzati daske za peglanje i pegle, naravno
30m5onp.jpg


eto tako domacini rade pravi domacini
23u3e5u.gif



.........eto saveta, a sad da vidimo kako to rade nasi domacini
23u3e5u.gif
 
Poslednja izmena:
nemam nista protiv peglanja iako i nemam mnogo komplikovanih stvari u kuci....sin i ja se oblacimo sportski a to se sve brzo pegla....obozavam miris cistog vesa....mnogo mi je gore usisavanje...e za to bih rado da imam muza....:D
 
ja od svih kućanskih poslova ubedljivo najviše volim da peglam.
pustim tv malo gledam, više slušam i peglam sa uživanjem. U blizini stavim i lap top, pa na momente provirim i na forum i zaista uživam.
Ja ne volim pranje prozora jerbo ma koliko se trudila ne ispadnu mi ko sa rekalme
 
Бровсер, а где они укључе ту пеглу?:mrgreen:


imaju pravilo i za to, koriste bezicne pegle, one sto imaju baze za zagrevanje i sl. ( ali im je vazno da sve bude ekoloski )

na zvanicnom sajtu kazu

Where does the power come from?

In the beginning extreme ironists used (very long) extension cords, but soon realised that unless they wanted to be limited by taking a generator with them, a new solution would be needed.
Starch and Hotplate are at the forefront of battery powered irons, whilst in Germany, Dr Iron Q has developed geothermics, a method of tapping in to the earth's energy supply to power the iron - with mixed results.

http://www.extremeironing.com/index.php

inace, Rowenta im je pokrovitelj, tako da su im dobre pegle dostupne :)
 

Back
Top