Q-Raj

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 67981

Veoma poznat
Poruka
10.021
...ili...knjiga O...:D...nebesima...
...ovde nema grešnica...nego nešto u fazonu maštarije Sv Linde Forumske...pri karaju njenog grešnog perioda...znači..."pročišćene"...

kako bi to bilo cool,svaki da mi se baci pod noge
sad cu da mastam
ja na voz,a ono svi oce da mi pridrze torbu
cekam red kod "paul"-a,svi frajeri me propustaju
na poslu kolega radi moj deo posla i narucuje mi kafu i kaze da treba da odmorim
postar sam lize koverte kad saljem postu,da je ogulim jezik
idem ulicom a ono samo padaju ko klasje
ulicni pevaci pevaju pesme obozavanja "linda linda najlepsa si ti"
voditelj sa lotoa namesta brojeve koje sam igrala

(njen subjektivan pogled...)

...a da vidimo...šta vas čeka...tj. šta bi ste želele...

...Pazite...Na ulasku u Q-Raj opet stoji i "češlja" sestra Violet (kao Sv Petar)...:lol:

__________________
 
...u Q-Raju ste...sve je dozvoljeno...hmmm...baš sve...:think:
...Čekaju se Lilit (Sv Linda Forumska)...koja je ostavila Adama...jer nije umeo da menja poze...i Eva ( Sv Mirka-Magdalena)...

...p.s.
...ja nisam Adam...:mrgreen:
 
Da odgovorim na temu....da posle opet ne bude "pile samo spamuje..."........
Želela bih da: sve što mi sada deluje teško i komplikovano postane lako i dostupno, da mi buduća zadovoljstva dođu što pre a boli i nevolje što kasnije (ili bar izgube na intezitetu)... da udomim Frcoklastu (:mrgreen:) za nekog grčkog brodovlasnika..pa da joj dolazim u posetu svakog leta gospodnjeg.....i da sve što pojedem se nikada ne zalepi za moje bokove....
 
Da odgovorim na temu....da posle opet ne bude "pile samo spamuje..."........
Želela bih da: sve što mi sada deluje teško i komplikovano postane lako i dostupno, da mi buduća zadovoljstva dođu što pre a boli i nevolje što kasnije (ili bar izgube na intezitetu)... da udomim Frcoklastu (:mrgreen:) za nekog grčkog brodovlasnika..pa da joj dolazim u posetu svakog leta gospodnjeg.....i da sve što pojedem se nikada ne zalepi za moje bokove....

A mog kuma ???? :per:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top