Ustav nepostojeće države ne sme da se krši

gost 151384

Elita
Poruka
22.756
:thumbdown:... B92 Info Vesti Kosovo

Priština: Tadić prekoračio dogovor
21. april 2009. | 01:43 | Izvor: Beta
Priština -- Kosovski zvaničnici ocenili su da je izjava predsednika Srbije Borisa Tadića prilikom posete manastiru Visoki Dečani prevazišla poruku mira povodom Uskrsa.

Zamenik premijera Koosva Hajredin Kuči za radio Slobodna Evropa je rekao da će se poruka predsednika Tadić izrečena u Dečanima pažljivo analizirati. "Ne možemo reći da nije bio uzdržan, ali je u nekim linijama prekoračio ono sto je bio dogovor sa međunarodnom zajednicom. Analiziraćemo je i izaći sa našom ocenom", kazao je Kuči.



Visoki predstavnik EU na Kosovu Piter Fejt, je zahtevao da se predsednik Srbije uzdrži od komentara koji su u suprotnosti sa Ustavom Kosova, odnosno koji dovode u pitanje nezavisnost Kosova.

Tadić je u Visokim Dečanima rekao da je došao da pošalje poruku mira i za Albance i za Srbe "na Kosovu, u našoj Srbiji". [


DAKLE NJIHOV KVAZI USTAV NE MOZE DA SE KRSI..USTAV KVAZI DRZAVE.....A USTAV SRBIJE MOZE DA SE KRSI....I MI I DALJE OCEMO TAMO GDE SVE CINE DA KVAZI I NELEGALNE STVARI PRODJU....TO MI NIJE JASNO...I CIM KAZES DA JE EU LOSHA..OVDE SE NA TEBE NADIGNE I KUKA I MOTIKA
 
Centralna Vlada iz Prištine ima suverenitet, sudsku vlast, zakonodavnu vlast i izvršnu vlast NEZAVISNU od Srbije.

Kosovo je pravno nelegalna država, ali je postojeća. Kad nelegalno sagradiš kuću, kuća postoji ali nelegalna je.

Kosovo je nezavisno od Srbije, koliko ti to htela da priznaš ili ne.

Da, znam, sad će ona standardna priča o Srbina na Kosovu i o crkvama. Treba da nam je važnije 7000000 gražana uže Srbije i Vojvodine nego Kosovo koje ima 2000000 Albanaca.
 
Poslednja izmena:
Centralna Vlada iz Prištine ima suverenitet, sudsku vlast, zakonodavnu vlast i izvršnu vlast NEZAVISNU od Srbije.

Kosovo je pravno nelegalna država, ali je postojeća. Kad nelegalno sagradiš kuću, kuća postoji ali nelegalna je.

Dechko nije nezavisna...kad se vec toliko pravis pametan razmisli dobro sta znaci rec nezavisnost

@ tema
:hahaha::hahaha::hahaha:
Smesni su ko crtani film
 
Dechko nije nezavisna...kad se vec toliko pravis pametan razmisli dobro sta znaci rec nezavisnost

Nisam rekao da je Kosovo nezavisna država već da je NEZAVISNO od Srbije.
To su dve različite stvari.
Da li je tamo prisutna Srbija? Nije! A mitove i ostale gluposti o Kosovu okači mačku o rep.

Smesni su ko crtani film
Ostaje ti samo da se smeješ kao lud na brašno. Ali meni ipak nije smeštno, jer smo izgubili 13,5% teritorije. Kosovo možemo vratiti samo seksom.
 
Centralna Vlada iz Prištine ima suverenitet, sudsku vlast, zakonodavnu vlast i izvršnu vlast NEZAVISNU od Srbije.

Kosovo je pravno nelegalna država, ali je postojeća. Kad nelegalno sagradiš kuću, kuća postoji ali nelegalna je.

Kosovo je nezavisno od Srbije, koliko ti to htela da priznaš ili ne.

Da, znam, sad će ona standardna priča o Srbina na Kosovu i o crkvama. Treba da nam je važnije 7000000 gražana uže Srbije i Vojvodine nego Kosovo koje ima 2000000 Albanaca.

dobro si rekao pravno nelegalna..Ustav proistice upravo iz tog prava,,,,ako je nelegalna kako moze da ima Ustav
ps prvano nelegalno izgradjena kuca nema papire o vlasnistvu...a Ustav je bracala moj kao kupoprodajni ugovor..KAO DOKAZ O VLASNISTVU..odkud SIPTARIMA taj ugovor kad ste nelegalni....PRAVNO
 
Poslednja izmena:
Dechko nije nezavisna...kad se vec toliko pravis pametan razmisli dobro sta znaci rec nezavisnost

@ tema
:hahaha::hahaha::hahaha:
Smesni su ko crtani film

Nisu baš smiješni.
Srbija već duže vrijeme nema suverenitet na tom području.
Što duže takvo stanje traje, to je izvjesnije da će se prihvatiti "stanje na terenu" i Srbija nepovratno izgubiti dio svoje teritorije.
Toga su oni svjesni i zato, kao što vidiš, ne propuštaju ni najmanju priliku da svijetu skrenu pažnju na sebe.
Dok je srpska vlada prilično letargična, te poduzima pojedinačne spore korake, šipci napreduju trkom.

Ne volem što je to tako! NIKAKO! :evil:
 
dobro si rekao pravno nelegalna..Ustav proistice upravo iz tog prava,,,,ako je nelegalna kako moze da ima Ustav
Ali ga ima, bez obzita što nije lagalan. Ako bi sagradila ilegalno kuću, imala bi kuću, iako je nelegalna. To što će da dođu bageri da je sruše je druga stvar.

Uostalom, da imamo normalnu vlast, priznali bismo Kosovo kao državu.
Kosovo nam nije potrebno, od njega možemo imati više štete nego koristi.
Obaška što po moralnom pravu Kosovo zaslužuje nezavisnost, imajući u vidu etničko čišćenje koje je pokrenuo Slobodan Milošević.
 
dobro si rekao pravno nelegalna..Ustav proistice upravo iz tog prava,,,,ako je nelegalna kako moze da ima Ustav
ps prvano nelegalno izgradjena kuca nema papire o vlasnistvu...a Ustav je bracala moj kao kupoprodajni ugovor..KAO DOKAZ O VLASNISTVU..odkud SIPTARIMA taj ugovor kad ste nelegalni....PRAVNO

Na žalost, sve može da se legalizira.
Vlasnik plati globu za bespravnu gradnju i ishodi papire o legalizaciji. Naročito ako oni kod kojih se legalizira imaju korist od toga.
 
Ali ga ima, bez obzita što nije lagalan. Ako bi sagradila ilegalno kuću, imala bi kuću, iako je nelegalna. To što će da dođu bageri da je sruše je druga stvar.

Uostalom, da imamo normalnu vlast, priznali bismo Kosovo kao državu.
Kosovo nam nije potrebno, od njega možemo imati više štete nego koristi.
Obaška što po moralnom pravu Kosovo zaslužuje nezavisnost, imajući u vidu etničko čišćenje koje je pokrenuo Slobodan Milošević.

Imaju ****** moralno pravo!
I oni su vršili etničko čišćenje! Protjerali preko 6000 Hrvata s Kosmeta!
Banda šiptarska! :evil:
 
Ali ga ima, bez obzita što nije lagalan. Ako bi sagradila ilegalno kuću, imala bi kuću, iako je nelegalna. To što će da dođu bageri da je sruše je druga stvar.

Uostalom, da imamo normalnu vlast, priznali bismo Kosovo kao državu.
Kosovo nam nije potrebno, od njega možemo imati više štete nego koristi.
Obaška što po moralnom pravu Kosovo zaslužuje nezavisnost, imajući u vidu etničko čišćenje koje je pokrenuo Slobodan Milošević.

Jeli a 17 mart.a pre toga?
 
Na žalost, sve može da se legalizira.
Vlasnik plati globu za bespravnu gradnju i ishodi papire o legalizaciji. Naročito ako oni kod kojih se legalizira imaju korist od toga.

PA LJUBO KUCA JE JEDNO...A DEO TERITORIJE DRUGO...NIJE ISTO...DALEKO BILO...cisto uzeto kao primer..a postoji varijanta da se kuca i srusi...a to nam nikom nije cilj....mozda oni trce..ali ce posustati....a ko jako brzo trci preti mu pad od silne zelje hehehe....ko polako ide..i on stigne:D
 
Centralna Vlada iz Prištine ima suverenitet, sudsku vlast, zakonodavnu vlast i izvršnu vlast NEZAVISNU od Srbije.

Kosovo je pravno nelegalna država, ali je postojeća. Kad nelegalno sagradiš kuću, kuća postoji ali nelegalna je.

Kosovo je nezavisno od Srbije, koliko ti to htela da priznaš ili ne.

Da, znam, sad će ona standardna priča o Srbina na Kosovu i o crkvama. Treba da nam je važnije 7000000 gražana uže Srbije i Vojvodine nego Kosovo koje ima 2000000 Albanaca.

vi ste centrirani saradnik okupatora.
 
Ebt, bruka i sramota kako su ih vaši priznali, ne od Srbije, nego od vaših sopstvenih ljudi dole....

To smo već raspravljali na forumu.
U to doba (prije slovenske blokade) Hrvatska je baš zahuktala procese za pridruživanje EU
i radi pritiska je priznala Kosmet.
Janjevci i veliki broj Hrvata je protiv toga. A ima i onih kojima je drago kad susjedu crkne krava! Yebga! :sad2:
 
:ok: Tako je, stiže bona.

Ali malom slinavcu koji nikada nije bio na Kosovu, koji je zadojen nacionalizmom i mitovima, to ne vredi pričati.

Zapravo, Srbija je smešna zemlja. Izgubili smo sve ratove koje smo vodili, ne priznajemo poraze, ne znamo koje su nam granice...

jel ti to mene prozivas bedo ljudska:lol:
Porodica mi je proterana sa KIMAcisto onako informaciono da znas.......;)
 
Ali ga ima, bez obzita što nije lagalan. Ako bi sagradila ilegalno kuću, imala bi kuću, iako je nelegalna. To što će da dođu bageri da je sruše je druga stvar.

Uostalom, da imamo normalnu vlast, priznali bismo Kosovo kao državu.
Kosovo nam nije potrebno, od njega možemo imati više štete nego koristi.
Obaška što po moralnom pravu Kosovo zaslužuje nezavisnost, imajući u vidu etničko čišćenje koje je pokrenuo Slobodan Milošević.

:eek::eek::eek:..pa vidish ja mislim da bi samo nenormalna drzava priznala Kosovo


ajde mi daj tvoju sobu zauvek...moze? i iseli se iz nje ali mi ostavi sav namestaj...i da placaj mi racune...to sam zaboravila da dodam..a ja cu videti da li cu ti nekad otvoriti vrata:D
 
PA LJUBO KUCA JE JEDNO...A DEO TERITORIJE DRUGO...NIJE ISTO...DALEKO BILO...cisto uzeto kao primer..a postoji varijanta da se kuca i srusi...a to nam nikom nije cilj....mozda oni trce..ali ce posustati....a ko jako brzo trci preti mu pad od silne zelje hehehe....ko polako ide..i on stigne:D

Ma možemo da se nadamo, ali teško da će biti nešto od toga. Kosmet se sveo na to ko ima "jačeg tatu", a to je za sad jasno....
 
PA LJUBO KUCA JE JEDNO...A DEO TERITORIJE DRUGO...NIJE ISTO...DALEKO BILO...cisto uzeto kao primer..a postoji varijanta da se kuca i srusi...a to nam nikom nije cilj....mozda oni trce..ali ce posustati....a ko jako brzo trci preti mu pad od silne zelje hehehe....ko polako ide..i on stigne:D

Znam da je kuća jedno, a teritorija drugo. Samo sam se nadovezao na već postojeći primjer. :ok:
 
Blago tebi. Ti bi poredio 17 mart sa prisilnim deportovanjem u Makedoniju i Albaniju preko 7000000 albanskih žena, staraca i dece sa Kosova 1999.

-Alo junace da te pitam nesto
Jesi li ti video te deportacije?Opste poznata cinjenica da je vecinu siptarskog stanovnistva pozvala vlade albanije kao i Hashim Taci dok se rat ne zavrsi;)
-TI bas volis da pljujes po srpskim zrtvama?

7000000 a?:hahaha:
 
A ko su to okupatori? Albanci? Koji žive na tom Kosovu, koji su se rodili na Kosovu?
Da li si ti sa Kosova?

ne nego su srbi okupatori na sopstevnoj teritoriji kako je prikazano....jadan napaceni albanski narod nenaoruzan je toliko porterivan i ubijana..a na svakom popisu ih sve vise..bog te oni ko gliste..preseces na pola a ono narastu dve jedinek
a srbi oji su ubijali ...njih sve manje...nesto tu ne stima a?
 
:eek::eek::eek:..pa vidish ja mislim da bi samo nenormalna drzava priznala Kosovo
To je tvoje nenormalno razmišljanje. Kosovo je kamen oko vrata Srbiji.

Ako ga toliko voliš (Kosovo), uzmi oružje i kreni u oslobađanje. Po mogućstvu pošali sina i ćerku da ratuju tamo, a neka ti se porodica preseli na Kosovo. Tako bi dokazala patriotizam.
ajde mi daj tvoju sobu zauvek...moze?

Dao bih ti, ako bi to značilo da ću živeti srećno i normalno, i ako mi imanje te sobe znači propast. Srbija će živeti srećno i normalno ako se otarasi Kosova, ako ga prisvajamo - ostaćemo u mulju.

i da placaj mi racune...
Albanci sami plaćaju svoje račune.
 

Back
Top