Srdacno preporucujem:Sarah Connor - opet

Boris SC

Ističe se
Poruka
2.557
Nadam se da vas duzina teksta nece odvratiti da ovo procitate jer sam se svojski potrudio da sve sto pisem ne izgleda zamorno niti dosadno, vec jako lepo sroceno i predstavljeno...Zato vas molim da makar ovo procitate jer sam ubedjen da ce se nakon ovog teksta vase interesovanje za Saru Konor znatno povecati...
Ponekad budem veoma rastuzen cinjenicom da izvan Nemacke malo ljudi ima prilike da upozna predivnu muziku koja potice od ove dame...U Nemackoj je ona megapopularna zvezda koja se smatra najvecim muzickim uspehom te zemlje ikada, ali kada pricamo o sirem planu slika je nazalost drugacija...Verovatno zbog loseg postupanja njene izdavacke kuce ona se nije u punom sjaju probila na celokupno evropsko trziste, mada je svi znaju u delu Evrope severnije od nas...I zbog toga sto imam osecaj da su svi koji nisu culi njene pesme uskraceni za nesto predivno, sada sam ovde i trudim se da vam priblizim razloge zbog kojih bi vi odvojili nekoliko minuta vaseg vremena da se upoznate sa njenim delom...
Bicu iskren i reci cu da je njena muzika obicna komercijala kao i toliko toga sto imate prilike da cujete...Medjutim, te pesme su predivne balade i izuzetno ritmicne pesme za koje tvrdim da su mnogo bolje od neke Rijane ili Britni ili neke druge...
Kada proverite o cemu pricam i odslusate neke od pesama koje budem naveo, nadam se da ce se bar nekaod njih naci ako ne na vasem MP3 playeru onda bar na vasem racunaru...
Kao najveci fan na svetu ove pop i soul dive, tvrdim da necete pogresiti ako joj date sansu...
Ovo su neki od njenih najvecih hitova:

FROM SARAH WITH LOVE
JUST ONE LAST DANCE
LIVING TO LOVE YOU
SKIN ON SKIN
UNDER MY SKIN
FROM ZERO TO HERO
BOUNCE


Mrzi me da postavljam linkove ali samo ukucajte na youtube-u i naci cete...:)

Ocekujem najpozitivnije komentare od vas jer sam ubedjen da ce vam se svideti makar upola kao i meni...
 
Da, "Love Is Color Blind" je jedna od njenih boljih pesama, tako je nastavila saradnju sa TQ-om nakon "Let's Get Back To Bed - Boy" i odlicno su odradili posao...:)
Iskreno cesto ne mogu da odlucim koja je moja omiljena pesma, ali recimo da je to "Just One Last Dance" posto sam nju prvu cuo i zbog nje se zaljubio u Saru...Ali slazem se da je "From Sarah With Love" zauvek obelezila njenu karijeru...
Pored Sare Konor, "Ocajne domacice" su ono sto takodje obozavam i drago mi je sto ti se svidja avatar...A narocito mi je drago sto ti se svidja Sara...xexexe:)
 

Back
Top