Real Madrid "kraljevski tim"

Pa,da,ja na takve kao sto si ti i mislim...Sta ti znas koliko sam utakmica ja u zivotu odgledala...I sta ti znas koliko sam ja poznatih fudbalera upoznala i kojim sam sve njihovim treninzima prisustvovala...Mislim,Ok,samo vi po Bg-u pricajte kako je Zigic najbolji fudbaler na svetu, ali u fudbalu ima malo vise od nasih nesrecnih klubova...Znas,to ti je kao po onom sistemu ''Real nas jedva pobedio,nasi Delibasic i Co. su najjaci na svetu''.JEsu *****,da me izvinis na izrazu.A, ako te moje misljenje zanima,ove godine Real osvaja Ligu 100%.Sada kada je Porto rasformiran,a Chelsea prepotentan klub (da,da,njihov Drogba,koji je bio mali ***** u Marselle-u,im je vredeo 30 miliona...),osim Arsenala i eventualno United-a,niko nema vise sanse od njih...NEmoj da me tako gledas zbog Barse,ove godine im ni Deco nece pomoci...Mada hocu da se zna da ja Deca obozavam (posto navijam za POrtugal),ali mi je malo glupo da ga gledam bez Maniche-a...POzdrav
 
Ana_Yorke:
Pa,da,ja na takve kao sto si ti i mislim...Sta ti znas koliko sam utakmica ja u zivotu odgledala...I sta ti znas koliko sam ja poznatih fudbalera upoznala i kojim sam sve njihovim treninzima prisustvovala...Mislim,Ok,samo vi po Bg-u pricajte kako je Zigic najbolji fudbaler na svetu, ali u fudbalu ima malo vise od nasih nesrecnih klubova...Znas,to ti je kao po onom sistemu ''Real nas jedva pobedio,nasi Delibasic i Co. su najjaci na svetu''.JEsu *,da me izvinis na izrazu.A, ako te moje misljenje zanima,ove godine Real osvaja Ligu 100%.Sada kada je Porto rasformiran,a Chelsea prepotentan klub (da,da,njihov Drogba,koji je bio mali * u Marselle-u,im je vredeo 30 miliona...),osim Arsenala i eventualno United-a,niko nema vise sanse od njih...NEmoj da me tako gledas zbog Barse,ove godine im ni Deco nece pomoci...Mada hocu da se zna da ja Deca obozavam (posto navijam za POrtugal),ali mi je malo glupo da ga gledam bez Maniche-a...POzdrav


sve je to lepo....
ali da si bila, recimo, u Torinu i gledala Juventus isto bi tako pricala za njih...
naravno da su svi oni veci od nas...
inace,
ne volim Real, ne volim Chelsea
zasto? koliko Realovih igraca, (zaista njegovih) igra u njemu
Raul i Helguera(?), a o Chelsea-u da ne pricam
ali, eto, fudbal je biznis, a ja naivan, pa ga jos uvek smatram sportom....

jedan od razloga zasto volim MANCHESTER UNITED, je to sto su uvek nosioci bili igraci koji su u klubu prakticno od pelena
braca Nevill, tvoj Beckham, Giggs, Scholes, Brown, Butt, Fletcher...
iako je i Manchester jedan od onih koji su od fudbala napravili biznis...

sto se tice Lige sampiona, prosla godina je pokazala da ne vrti para bas uvek gde burgija nece...
tako da cemo videti...
licno bih voleo da Valencia nesto uradi, uz naravno UNITED
ali realno, najlepsi i najkvalitetniji fudbal igra Arsenal, sto mu opet ne garantuje titulu

pozdrav
 
Ali,ja NE volim BEckhama.MIslim,dobro sam se slagala s njim,ali ga ne volim.Sto bih ga volela,zar je on toliko dobar igrac??? :D A,sto se izgleda tice,ako cu vec da se palim an nekog fudbalera (sto je malo glupo),to bi onda bio mali C. (tj.,Cristiano :-).BEckham mi nista ne znaci,ja sve ostale Realce volim vise od njega.Jes' da su malo zakazali kao tim,ali mislim da ce se izvuci.Uvek se izvuku.
 

Back
Top