Neuromuskulatorni problem-Atrofija tricepsa i lijevog dijela grudi
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Neuromuskulatorni problem-Atrofija tricepsa i lijevog dijela grudi

Nov član
    Učlanjen
    20.04.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Neuromuskulatorni problem-Atrofija tricepsa i lijevog dijela grudi

Povrijedio sam se prilikom udara u dzak, kada je pochela da me boli shaka i pocheo se javljati pritisak u prstima, sjutra sam ponovo poshao na trening i pojachao vech postojeche probleme. Potpuno mi se ukochio vrat, lijeva lopatica i javili su se uzhasni bolovi u ramenu i podlaktici kao i trnjenje dva prsta. Ortoped kao i fizijatar su mi postavili dijagnozu Sy. Cervicobrachiale. Uradio sam nalaz EMNG koji je u potpunosti u redu, takodje i nalaz RTG C kicme koji ne pokazuje da ima degenerativnih promjena na prshljenovima, niti pritiska na neki nerv. Sad posle mjesec dana fizikalne terapije kao i agresivnih masazha bolovi su prestali ali ostao je problem koji se sastoji u sledechem: naime jedno odredjeno vrijeme u toku dana osjecham obamrlost gornjeg dijela ledja, ramena i ruke(biceps, triceps kao i lijevi dio grudnog kosha je potpuno mlitav u odnosu na desnu stranu kaja je potpuno zategnuta) onda mi se za kratko vrijeme najcheshche posle masaze povrati osjechaj odnosno atrofirani mishici se skoro povrate u normalu, i ta stanja obamrlosti i ozivljavanja se smjenjuju vishe puta u toku dana. Pored toga ostao mi je pritisak u jednom prstu, osjecaj je kao da mi je neko prignjechio prst. Molim vas da mi odgovorite shta dalje da radim i da li che ovaj problem atrofije posle doglednog vremena nestati . Ostajem vam unaprijed zahvalan:

Primećen član terapeut (avatar)
    Učlanjen
    12.06.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    75

Podrazumevano Re: Neuromuskulatorni problem-Atrofija tricepsa i lijevog dijela grudi

Koje vezbe radite?

Nov član
    Učlanjen
    20.04.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Neuromuskulatorni problem-Atrofija tricepsa i lijevog dijela grudi

Radim sve kombinacije za rameni, vratni kao i grudni pojas, .Pitao bih da li usled spazma mishicha koji su neposredno vezani za biceps i triceps, mozhe da dodje do atrofije istih?

Slične teme

1. Evropa u tri dijela!!!
    Autor Dragan_srbcg u forumu Politika
    Odgovora: 47
    Poslednja poruka: 09.03.2009., 22:45
  2. Grudi
    Autor anjaiva u forumu Žene
    Odgovora: 57
    Poslednja poruka: 06.03.2008., 21:04
  3. Europa strahuje od lijevog terorizma
    Autor simonset u forumu Politika
    Odgovora: 10