Sudbina ili...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mилиција у Србији неће увиђај да направи кад жена пријављује да је муж млти...и сви виде да је у модрицама али се и даље праве блесави...тако да, не чуди ме реакција полиције у том случају.

Друг ти пролази тешку животну епизоду туђом кривицом. То је велика неправда, ког год да задеси, али тако је како је.
Искрено, сваком човеку коме се то деси желим што бржи и безболнији опоравак.
Ви, пријатељи, можете му помоћи тако што ћете одвојити за њга време. Нек' вас не мрзи.
Осим ако не подвуче да му је неопходан мир.
 
Ja sam mu pomogla tako sto smo ga primili kod nas,a u skorije vreme cu mu pomoci da nadje posao,jer je izrazio zelju da pocne zivot iz pocetka...nema zelju da se vraca u svoj kraj,jer su ga svi razocarali (prijatelji,policija...),jer on sve njih poznaje,malo je to mesto...kada se bude malo stabilizovao,planira da preseli i porodicu..za sada su pretnje upucene samo njemu,a i njegova zena ne zeli da se seli,a plasi se?!..totalno je rastrzan..
 
Доно, то сам и ја помислила....ово је право искушење и за њихов брак.
Многи људи ни не сазнају с ким живе док не дођу у неку ''стани-пани'' ситуацију.
А онда се деси да неко с ким делиш кревет не жели да подметне леђа за тебе.
Ух, могу мислити какво је тек то разочарење.
 
Hvala svima na razumevanju,savetima,komentarima...moj prijatelj je bio kod psihijatra na razgovoru,nakon toga se bolje oseca,pije i neke tabletice,vratio se svojim obavezama,poceo da radi,druzi se sa prijateljima,i polako pokusava da prevazidje svoju grizu savesti.Da mu je lako,nije-ali zivot ide dalje,svako nosi svoj krst.Mislim da sada moderatori mogu da zakljucaju ovu temu,jer svaka dalja diskusija nema smisla.Hvala.

Закључавам тему по жељи постављача.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top