Here it is!

stormbringer1

Primećen član
Poruka
575
Napokon sam (posle visemesecnog natezanja sa Veratom, ovom prilikom kritike za amaterizam njima *) uspeo da postavim novi site i finalnu verziju 1.0 mog programceta Here it is! (ima jos 15ak drugih, ali je ovo po meni najbolje). Ako se nekom posvidja neka mi se javi na mail za registraciju, nije problem.

I da, url je http://www.storm-software.co.yu/software :)

Pozdravi

*pod amaterizam podrazumevam da ne umeju da otkucaju storm-software, pa su mi registrovali stoem-software :) a da stvar bude jos grdja kad su mi trazili posle da im posaljem memorandum kako bi to ispravili u nic.yu izgubili su ga i nisu mi ni javili...i tako, platio sam im pocetkom februara i dobio funkcionalan sajt 25 maja, nek im sluzi na cast :)
 
Covece,u ovoj zemlji bas treba biti bezobrazan i bahat.Moj ortak jedan isto patio sa veratom....A i na mnogim drugim mestima se mogu procitati jako gadne kritike na njihov racun..Kako ih bre nije sramota?Stvarno bi trebali svi njihovi korisnici da se udruze i ....jednostavno ih srushe i kraj price...
 
stormbringer:
Napokon sam (posle visemesecnog natezanja sa Veratom, ovom prilikom kritike za amaterizam njima *) uspeo da postavim novi site i finalnu verziju 1.0 mog programceta Here it is! (ima jos 15ak drugih, ali je ovo po meni najbolje). Ako se nekom posvidja neka mi se javi na mail za registraciju, nije problem.

I da, url je http://www.storm-software.co.yu/software :)

Pozdravi

*pod amaterizam podrazumevam da ne umeju da otkucaju storm-software, pa su mi registrovali stoem-software :) a da stvar bude jos grdja kad su mi trazili posle da im posaljem memorandum kako bi to ispravili u nic.yu izgubili su ga i nisu mi ni javili...i tako, platio sam im pocetkom februara i dobio funkcionalan sajt 25 maja, nek im sluzi na cast :)


Program je genijalan. Koristicu ga.
 
E da eto programa i naravno sve kritike koje se mogu smisliti zbog ne slucajnih (citaj: NAMERNIH) slicnosti sa programom Where Is It! Nadam se da u buduce nece biti ovakvih plagijata a jos manje da ce se ljudi hvaliti nima!!!
Pozdrav!
 
majmune jedan, ajde uzmi ti da ga iskopiras, pa da vidimo sta znas. a uzgred, sta sam to iskopirao? to ime sam mu dao zato sto me where is it nervira, ne zato sto je njegov plagijat. program te vrste mora da ima odredjene funkcije, ima ih where is is, ima ih moj, kao i stotine ostalih koji sluze istoj svrsi. znas li koliko je vremena potrebno da se tako nesto napravi?! uostalom, sto se ja tebi pravdam, daj nesto sto si ti radio pa da ga ocenimo ovde grupno. some

bas si me iznervirao :twisted:
 
stormbringer:
majmune jedan, ajde uzmi ti da ga iskopiras, pa da vidimo sta znas. a uzgred, sta sam to iskopirao? to ime sam mu dao zato sto me where is it nervira, ne zato sto je njegov plagijat. program te vrste mora da ima odredjene funkcije, ima ih where is is, ima ih moj, kao i stotine ostalih koji sluze istoj svrsi. znas li koliko je vremena potrebno da se tako nesto napravi?! uostalom, sto se ja tebi pravdam, daj nesto sto si ti radio pa da ga ocenimo ovde grupno. some

bas si me iznervirao :twisted:

Hvala na lepim recima to samo pokazuje koliko si dorastao ovom forumu i primanju kritika! Sta je trebalo da pohvalim program?!?
Ja plagijat nisam pomenuo tako da si se sam izleteo ja sam mislio pre svega na slicnost u imenu.
Zasto se pravdas to ne znam ali ako razmislis o tome sta je pravdanje shvatices sam!
Svi ljudi na forumu znaju da se ne bavim programiranjem tako da moj program neces videti (barem ne u skorije vreme) tako da ces ostati uskracen za to zadovoljstvo!
Jos jednom hvala na lepoj reci.

Zao mi je sto si se iznervirao!
 
stormbringer:
majmune jedan, ajde uzmi ti da ga iskopiras, pa da vidimo sta znas. a uzgred, sta sam to iskopirao? to ime sam mu dao zato sto me where is it nervira, ne zato sto je njegov plagijat. program te vrste mora da ima odredjene funkcije, ima ih where is is, ima ih moj, kao i stotine ostalih koji sluze istoj svrsi. znas li koliko je vremena potrebno da se tako nesto napravi?! uostalom, sto se ja tebi pravdam, daj nesto sto si ti radio pa da ga ocenimo ovde grupno. some
Ej ti nervozni...ne vredjaj narod na forumu.Covek lepo prica sa tobom i iznosi svoje misljenje.Jel treba svi da ti hvalimo program da nas ne bi vredjao!?
bas si me iznervirao :twisted:
 
france:
stormbringer:
majmune jedan, ajde uzmi ti da ga iskopiras, pa da vidimo sta znas. a uzgred, sta sam to iskopirao? to ime sam mu dao zato sto me where is it nervira, ne zato sto je njegov plagijat. program te vrste mora da ima odredjene funkcije, ima ih where is is, ima ih moj, kao i stotine ostalih koji sluze istoj svrsi. znas li koliko je vremena potrebno da se tako nesto napravi?! uostalom, sto se ja tebi pravdam, daj nesto sto si ti radio pa da ga ocenimo ovde grupno. some
Ej ti nervozni...ne vredjaj narod na forumu.Covek lepo prica sa tobom i iznosi svoje misljenje.Jel treba svi da ti hvalimo program da nas ne bi vredjao!? Ej ti nervozni...ne vredjaj narod na forumu.Covek lepo prica sa tobom i iznosi svoje misljenje.Jel treba svi da ti hvalimo program da nas ne bi vredjao!
 
donekle si upravu,
ali tip je reko da sam ja plagijator i da se hvalim time! to je po meni uvreda!
tacno je da sve, pa i moj program, ima svoje pristalice i one druge, ali da se tako omalovazava tudj rad mislim da nije u redu. neka kaze konkretno sta mu smeta, sta sam "ukrao", sta prepisao od drugih pa da diskutujemo, a ne ovako. video covek ime programa i odma' sledi da je plagijat i da nista ne valja.
zar nije vec dosta staticna domaca scena software-a pa treba da pljujemo i to malo sto se radi?!
mislite o tome :)
 
sonne:
Hvala na lepim recima to samo pokazuje koliko si dorastao ovom forumu i primanju kritika! Sta je trebalo da pohvalim program?!?
Ja plagijat nisam pomenuo tako da si se sam izleteo ja sam mislio pre svega na slicnost u imenu.
Zasto se pravdas to ne znam ali ako razmislis o tome sta je pravdanje shvatices sam!
Svi ljudi na forumu znaju da se ne bavim programiranjem tako da moj program neces videti (barem ne u skorije vreme) tako da ces ostati uskracen za to zadovoljstvo!
Jos jednom hvala na lepoj reci.

Zao mi je sto si se iznervirao!

izvini za uvrede, priznajem da sam plahovit (jednom sam se pobio sam najboljim drugom zbog provokacije), ali dao sam objasnjenje u prethodnom postu pa ti procitaj. zaboravih nesto, a jel si uopste ti downloadovao programce pre nego sto si ga sve ocrnio?

a sto se tice foruma, pa ko ovde ima kvalitetan osim sacice ljudi koji su stvarno ok, necu da imenujem, ali ih mogu nabrojati na jednu ruku nindza kornjace.
90% su likovi poput duduka i slicnih :lol:
 
Ugledajte se ljudi na Bill -a koji je sa 15 godina napravio dos iz NICEGA, ali ni to nije granica, ljudski mozak se neprestalno razvija. Samo vi nastavite mozda jednog dana bude od vas nesto (srbi su jako inteligentna nacija).
 
sonne:
E da eto programa i naravno sve kritike koje se mogu smisliti zbog ne slucajnih (citaj: NAMERNIH) slicnosti sa programom Where Is It! Nadam se da u buduce nece biti ovakvih plagijata a jos manje da ce se ljudi hvaliti nima!!!
Pozdrav!

a toliko o tome da nisi spominjao plagijat :lol:

bili se rodio na pravom mestu u pravo vreme, svaka njemu cast na dos-u i basic-u, i zasluzio je da ima pare (ali ne bi bilo lose da to podeli sa ostacima :lol: )
mi smo malo zakasnili, malo toga je ostalo da se otkrije (ili barem mi ne znamo za to :))
 
Dobro ljudi dosta svadje, svaki program ima svoje pristalice kao i one koji ga pljuju na sav glas.
Zaista mi nije jasno zasto si tako odreagovao.
Coveku se jednostavno ne svidja i to je OK, ali zato ima drugih kojima ce se svideti...
A sto se tice Bilija kapije tesko da ce taj podeliti novce s nama, cak se mogu kladiti da i on sam kuka da nema novaca vise nego bilo koji Srbin sa prosecnom platom od 200€. E ti glupi bogatasi imaju sve i opet im nije dosta. No nisu pare najvaznije na svetu.
A da je pametaN to stoji. Ipak pravo vreme i mesto ne znaci da ce neko uspeti u zivotu iznad svega potrebno je biti pametan i odreagovati kako treba.
 
nisi razumeo poentu: ON NIJE NI VIDEO PROGRAM A PLJUJE GA. necu vise o tome, mislim da je bilo dosta, ovo nije bilo protiv nikoga, samo tebi da razjasnim situaciju :)

a sto se tice bilija, sumnjam da kuka za pare, to jedino ovi nasi seljaci koji su se napravili u pare i samo jure da ih naprave jos; i ne stignu da uzivaju u njima, a vec dodje vreme da se mre :)
bili zna za sta zivi, ne verujem da se on stiska za svaku paru :)
 
da evo vidim da sam stvarno pomenuo plagijat (u principu nisam tako mislio) mislio sam direktno na vezu koju si zeleo da napravis (putem imena) sa programom Where Is It? a ja sam protiv toga. Mislim da nasem trzistu treba vise originalnih stvari dosta smo kaskali za ostalima.

P.S. Video sam program a ne pljujem ga nego ga kritikujem.
Pozdrav!
 
@stormbringer: Znam da nije lepo pitati programera za ovako neshto, bar ne javno, ali me zanima koju si komponentu koristio za skin? Ili si pravio skin ruchno??

POz i unapred izvini ako te nerviraju pitanja oko toga shta koristish u svom source-u :oops: , ali meni treba neka free komponenta :wink:
 

Back
Top