Mali penis-kako su se ponasali vlasnici, pitanje za dame?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
A shta drugo da uradi..."Izvini, fin si ti mladic, ali braate mnogooo ti je mali..." To bi ga sigurno manje povredilo.....:D:D:D

U srednjoj školi hvalio se jedan ortak:
...I ja je ebem ,a ona ,ebem joj mater,puši cigaru.I pita ona mene "Šta bi,čoveče?" a ja njoj"Jesam ti ga stavio?Jesam.Jesam li svršio?Jesam.Jesmo li zajedno počeli?Jesmo.Pa,ko ti je kriv?Nemoj posle da bude da te nisam j.ebo."
Nismo mu verovali,al' bilo je smešno.
 
treba pitati neku laku sta ona misli o tome jest da je u deficitu al ih ima i ovde
al one lude koje dele pp i na dzabe/ za minimalac prave frku bolje da idu na fejsbuk
ali prethodno neka rasciste sa sobom kad nekog stvarno pozele ne moze jare i pare ..moze al kad se potrefi ja stvarno ne razumem neke likove ovde koliko su neiskreni prema drugima prvenstveno sebi ako trazis sex kazi to direktno ako imas uslove to ako ces ljubav eee to se ne namece ;) gde je ljubav uslovljena osim u spanskim sapunicama (ali vi ne gledate pinak ,kosavu) al opet slushate seljobersku muziku a kvazi inte. :roll: mislim koliko licemera ili si dno ili si gorda presona ...tuga ove zemlje za druge me ne intresuje !
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top