Helanke vs. najlonke

Da li su ženske noge seksipilnije u helakama ili najlonkama?

  • U helankama

  • U najlonkama


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
shta je sexy u helankama..misim ok mi je da obuchem tanke helankice+texas minic ..samod a nije golo dupe..
a hulahop zharape ne podnosim ..nosim dokolenice i nadkolenice s halterima ili bez i to je to..mrzim rech najlonke bzzzzz evo najezila sam se ..najlon..fujj
 
shta je sexy u helankama..misim ok mi je da obuchem tanke helankice+texas minic ..samod a nije golo dupe..
a hulahop zharape ne podnosim ..nosim dokolenice i nadkolenice s halterima ili bez i to je to..mrzim rech najlonke bzzzzz evo najezila sam se ..najlon..fujj

najlonke najlonke najlonke najlonke najlonke najlonke najlonke najlonke najlonke
najlonke najlonke najlonke najlonke najlonke najlonkenajlonke najlonke najlonke
najlonke najlonke najlonke najlonke najlonke najlonkenajlonke najlonke najlonke
najlonke najlonke najlonke
najlonke najlonke najlonke najlonke najlonke najlonkenajlonke najlonke najlonkenajlonke najlonke najlonke
najlonke najlonke najlonke
najlonke najlonke najlonke
najlonke najlonke najlonkenajlonke najlonke najlonkenajlonke najlonke najlonkenajlonke najlonke najlonke
najlonke najlonke najlonke
najlonke najlonke najlonkenajlonke najlonke najlonkenajlonke najlonke najlonkenajlonke najlonke najlonke
najlonke najlonke najlonkenajlonke najlonke najlonke
 
ko jos to zove najlonkama??:eek:

odakle vam takva rec, iz mog okruzenja niko ali niko to ne zove tako.

i zasto se ovde uporedjuju carape sa helankama, to je jednostavno neuporedivo.
ajde sad uporedjuj patike i cipele sa stiklom, nem sanse, to su dva razlicita stila, svako za sebe, i oba su dobra.

gluposti.
 
dva najodvratnija komada ženske odjeće su mi "najlonke" i bodi...
a helanke sam nosila nekad u osnovnoj školi, hehe... pa preko bijela majica sa New Kids On The Block, ou jea :cool:

elem, nije tu meni ništa keksi...

a ja sam isho po shkoli sa makazama i unistavo djechacima i djevojchicama-debilima takne odjevene izdrkotine. dok ste vi nosili to ja sam nosio sve crno i bushio sam uvo iglom i slusho sam dorse i zvali me dors :))))
to je ostavilo nazalost traume i nikad se nisam osjecao dijelom tog vasheg morbidnog svijeta :(
 

Back
Top