Bruce Dickinson

da citiram jednog lokalnog radio voditelja, koji je sredinom devedesetih poručio Stiv Herisu "preporučujem mu da zajedno sa ostatkom Mejdena ode kod Brusa i zamoli ga da ih sve primi u svoj solo bend"..:mrgreen:

iskreno, nema albuma koji mi se ne svidja..naravno, Chemichal Wedding je neprikosnoven ( Tower i Jerusalem, uhh..)..i prvi album mi je simpatičan, Tatooed Millionare..tu je i jedna super balada, Change of Heart..ma, Brus je prestrašan..:)
 
Svidjaju mi se Maideni uopste,a i Bruce,ima glascinu za medalju....ostavicu jedan link kad nadjem,uzivo,sam on i gitara,fenomenalan:) ali ne volim klinke koje tripuju znaju nesto ovo ono, a samo se ustvari pale na njega:lol: eee kukala.....

Evo ga,vrh
 
Poslednja izmena:
Po meni, najbolji pevac svih vremena...U svojim pedesetim godinama peva bolje nego ikad...Njegove omiljene pesme su mi : Tattooed Milionaire, Tears Of The Dragon, Darkside Of Aquarius, Accident Of Birth, Road To Hell, The Magician, King In Crimson, Darkness Be My Friend, Chemical Wedding, The Tower, Killing Floor, Jerusalem (ZAKON!!!!!!!!), Book Of Thel i Laughing In The Hiding Bush... KRALJ
 
Poslednja izmena:
pominjah već na maiden temi...

imam dupli cd accident of birth (koji mi je i najdraži, odmah za njim chemical wedding) i best of u originalu.
pesme je teško odvojiti ali pokušaću:
tears of the dragon, man of sorrows, omega, arc of space, change of heart, navigate the seas of the sun
darkside of aquarius, the tower, jerusalem ( :heart: ), gates of urizen, river of no return


 
Mali čovek velikog glasa.Najbolji hevi metal pevač ikada,uz Roba Halforda.Kakvu glaščinu ima,u Areni sam pao u trans :D . I da napomenem da je u Mejdenima bio neuporedivo bolji nego dok je imao solo karijeru.
 
Mali čovek velikog glasa.Najbolji hevi metal pevač ikada,uz Roba Halforda.Kakvu glaščinu ima,u Areni sam pao u trans :D . I da napomenem da je u Mejdenima bio neuporedivo bolji nego dok je imao solo karijeru.

A zanimiljivo da sad peva bolje nego ikad... Rob Halford zna da peva samo u studiju!! Bruce je najbolji metal pevac svih vremena! :worth:
 
Zapravo Powerslave Halforda sam slushao uzivo 2 puta CHOVEK JE UVEK OTPEVAO BOLJE NEGO U STUDIU :P! Dickinsonova solo karijera je bila do jaja. Roy Z na gitari je objashnjavao stvari! Kompozitorski i svirachki. Ali nije mi jasno summer girl gde si uspela da spojish ovog choveka i tokio hotel?
 
Zapravo Powerslave Halforda sam slushao uzivo 2 puta CHOVEK JE UVEK OTPEVAO BOLJE NEGO U STUDIU :P! Dickinsonova solo karijera je bila do jaja. Roy Z na gitari je objashnjavao stvari! Kompozitorski i svirachki. Ali nije mi jasno summer girl gde si uspela da spojish ovog choveka i tokio hotel?

Kako mislis POWERSLAVE HALFORDA? Bruce je bre najbolji metal pevac! E stvarno, Bruce i tokio hotel :confused:
 
Zapravo u Budimpeshti 2004 i kasnije na Ozzfest-u je to otpevao iz muda. Tresle se zgrade oko stadiona u Budimpeshti. Obojica su fenomenalni, tu nema priche. Chak i onaj duet sa Halford-ovog solo albuma Resurrection (THE ONE YOU LOVE TO HATE) i u studiju i uzivo zvuchi tako dobro....
 

Back
Top