Učitaj ponovno ovu stranicu She's got attitude-Mišljenja i sl. ?

jao, da mi je da živim idealan život bez problema pa da me stvarno postidi neka ovakva glupost!!! ljudi, blago vama ako vas ovo zaista sekira! kad čovek ima realnih problema, ne razmišlja o sličim s.r.anjima!
jedino mogu da ne postide neki moji postupci. čak i nešto bzv što uradi neko meni blizak ne znam da li bi me postidelo.
kakve veze ima je li muško ili žensko? gore je ako žena psuje ?
 
jao, da mi je da živim idealan život bez problema pa da me stvarno postidi neka ovakva glupost!!! ljudi, blago vama ako vas ovo zaista sekira! kad čovek ima realnih problema, ne razmišlja o sličim s.r.anjima!
jedino mogu da ne postide neki moji postupci. čak i nešto bzv što uradi neko meni blizak ne znam da li bi me postidelo.
kakve veze ima je li muško ili žensko? gore je ako žena psuje ?
i ako pije pivo iz flase:mrgreen:
i ako pusi dok ide ulicom:mrgreen:
 
Evo pogledajte video, pa mi recite što mislite o takvim curama, mislim da sve više ima takvih cura u današnje doba, bahatih i sl.:mrgreen:

evo linka
Zbog ovog se ponekad sramim što sam žensko.

( ako je sve ovako kako pise, uzimajuci u obzir da je ziri bio ok prije nastupa)
ova je razmazeno deriste koje je naviklo histerisati kuci pa sad misli da moze i bilo gdje drugo... doduse, roditelji su sami krivi.... :thumbdown::thumbdown::thumbdown:
 
Ел ова тема стигла са ''Тинејџера'' или шта?:confused:

Ви људи стварно мислите да је све ово риелити?

Као, долазе три зарозане тинејџерке са масним косама, без трунке шминке, две са типичим штреберским наочарима, а чини ми се и са протезама (класичан лик у америчкој тинејџ комедији), и као све спонтано почињу да креште...водитељи, као спонтано, колутају очима и праве фаце, а тинејџерке, набусито одговарају оно што их је режисер научио, маса урла и шокира се...домаћице се крсте пред ТВ-ом и вајкају се на ''данашњу младеж''...и сви срећни, доживљавају општу катарзу и захваљују драгом Богу што, ето, има и већег шљама од њих....
Клинке одлазе кући пуних џепова и задовољне што ће у својој школи бити популарне јер ''смеју свакоме да саспу у лице''...а онда долази нови ''наивац'' и шоу креће испочетка...:roll:


Мени уопште нису интересантне оне.
Мени је су много занимљивији ликови који се пале на све то... :confused:
Ел се овако потресате и због ''америчког рвања''?
 
Poslednja izmena:
Vidim. Ameri su ipak veći seratori.Obrati pažnju na Jerry Springer show.

Говорила сам баш о америчком рвању јер је једнако риелити колико и ово такмичење (ако већ морам да цртам, мислила сам да ће бити јасно:confused:).

Шоу за мале људе: договорена кореографија, режија, костими, шминка, улоге...лажна туча, лажни ударци, лажне победе, лажни бес, лажни бол...исто као и у овом певачком ''такмичењу''...зар то није више него јасно? :roll:
 

Back
Top