Commodore 64 games

Aj da ne otvaram novu temu,pa cu pitati ovde.
Jer zna neko dobar sajt za download PSX PS1 PSone (zavisi kako ih ko zove) igrica?
Do$izdio mi je vec torrent,tako da bi bilo dobro da linkovi budu sa rapida ili megaupload.
Posaljite mi link i na pp ako ne sme ovde,moze i vise razlicitih linkova (vise sajtova).
Unapred hvala
 
Poslednja izmena:
Aj da ne otvaram novu temu,pa cu pitati ovde.
Jer zna neko dobar sajt za download PSX PS1 PSone (zavisi kako ih ko zove) igrica?
Do$izdio mi je vec torrent,tako da bi bilo dobro da linkovi budu sa rapida ili megaupload.
Posaljite mi link i na pp ako ne sme ovde,moze i vise razlicitih linkova (vise sajtova).
Unapred hvala

Zabranjeno je deliti linkove za piratski sadržaj... Progooglaj malo, ionako je tema C64 ;)
 
Pa ni za PS1 se ne naplacuju!
Igrice se vise ni ne proizvode,tesko ih je naci (originale) i kostaju vise nego PS3 igrice.
Piraterija se ne naplacuje.
To je bas jadan izgovor,ja mogu isto da kazem i za ove PS1 igre.
Sve je to piraterija i zabranjena je na forumu javno,ali na pp moze.
Ja sam trazio link na pp i ne trebaju mi saveti ljudi koji i sami krse pravilo o pirateriji.
Prvo ispostujte vi to pravilo pa ga onda namecite drugima.Uostalom ja nisam prekrsio nista.
 
Ej dosta je bre vise!
Svi ste vi extra pametni i pridrzavate se pravila.:dash:
Ako cemo tako,ova tema bi trebala odmah da se brise,stavise nije trebala ni da se pravi jer to NIJE DOZVOLJENO!
Pogledaj malo pravila pa onda pametuj,dozvoljeno je razmenjivati linkove putem privatnih poruka,to ne moze da ti zabrane.
Ako ste onda znali da to nije dozvoljeno,sto ste pisali u ovoj temi?
Kako ne reagujete na to da u oglasima ima bar njih desetak koji uveliko prodaju filmove,igrice i ostale stvari (cista piraterija)?
Pitao sam zato sto me je interesovalo da li ima na jos nekom sajtu osim sa ovih sa kojih ja skidam.
Dobio sam odgovor na pp,a sad oladite vise,smarate.:thumbdown:
 
Ma nemoj?
A sto si onda postavio onaj link gore?To nije piraterija?:dash:
Ti treba da popijes ban za to jer si javno postavio link,ja sam trazio lepo na pp.
Piraterija je zabranjena!:dash:

:lol:
Nikad mi nisu bili jasni likovi koji na jednu rečenicu, koja čak nije bila ni zlonamerna, reaguju ovako glupo i burno i čitava tema ode u ****. :lol:
Eto, čak ni ja ne odgovaram na temu.

Mada, da kažem bar nešto-imam zilion igara za C64, očuvano sve, kao i sam C64 što mi je.
A pogledaću kad stignem kući sajt neki, mislim da imam u bukmarksima.
 
:lol:
Nikad mi nisu bili jasni likovi koji na jednu rečenicu, koja čak nije bila ni zlonamerna, reaguju ovako glupo i burno i čitava tema ode u ****. :lol:
Eto, čak ni ja ne odgovaram na temu.

Mada, da kažem bar nešto-imam zilion igara za C64, očuvano sve, kao i sam C64 što mi je.
A pogledaću kad stignem kući sajt neki, mislim da imam u bukmarksima.
Niko te nije pitao za misljenje,tako da ne komentarisi.
Stvar je resena,dobio sam informacije tako da bih molio sve pametnjakovice da se suzdrze od komentarisanja,to vazi i za tebe.
 
Pa ni za PS1 se ne naplacuju!
Igrice se vise ni ne proizvode,tesko ih je naci (originale) i kostaju vise nego PS3 igrice.
Piraterija se ne naplacuje.
To je bas jadan izgovor,ja mogu isto da kazem i za ove PS1 igre.
Sve je to piraterija i zabranjena je na forumu javno,ali na pp moze.
Ja sam trazio link na pp i ne trebaju mi saveti ljudi koji i sami krse pravilo o pirateriji.
Prvo ispostujte vi to pravilo pa ga onda namecite drugima.Uostalom ja nisam prekrsio nista.

Nije tačno. Proveri nešto pre nego postuješ i praviš se pametan.

Dakle, sve igre za c64 su besplatne i mogu se slobodno DL-ovati... Za razliku od toga, igra za PS1 nisu, pri tom, trebaš skinuti i još neke stvari koji nisu besplatne.

Tako da to nema veze sa mozgom i realnošću. Ubuduće, ne troluj, a ostalima želim puno uživancije uz C64 igre :D
 
Zar nisam bio dovoljno jasan?Oladite vise bre!
Stvar je resena,ne trebaju mi nikakvi "pametni" komentari.
Glup si ispao ti jer se palis na gluposti i ne znas kada da prestanes sa glupim komentarima.
Ej kad je neko budala...
Pogledaj molim te ovo:
http://forum.krstarica.com/threads/280109
Vidis da je to DOZVOLJENO!
U pitanju je igrica za PC,a sve PC igrice se jos placaju i nisu besplatne,tako da je to isto kao ovo sto sam ja trazio za PS1 igre.
Znaci nije kaznjivo niti je protiv nekih pravila,a ti se pravis pametan i kazes da nije dozvoljeno.
Eto ti dokaz.
A sad se ti pokrij usima jer si ti ispao i glup i neobavesten.
 
Poslednja izmena:
Niko te nije pitao za misljenje,tako da ne komentarisi.
Stvar je resena,dobio sam informacije tako da bih molio sve pametnjakovice da se suzdrze od komentarisanja,to vazi i za tebe.

Ne može niko da mi zabrani da komentarišem, to je jedna stvar.
Druga stvar-dečače, opusti se, ovo je forum, nemoj upadati u vatru, kakav li si u rl kad ovako na forumu reaguješ? Opusti se. :)
e,
a jel mogu ja nekako digram ove c64 igrice na savremenom kompu?

Možeš, treba ti emulator, ukucaj u google-u, izaći će ti neki od sajtova.
 
Poslednja izmena:

Back
Top