Novi raskol u SRS-u? Njega ne žele u stranci!

Schutz

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.293
:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Srbin ::Krstane, da li postoji šansa da se vratite u Srbiju i učlanite se u Srpsku Radikalnu Stranku?
СРБИНЕ БРАТЕ, ТО ЈЕ МОЈА ЈЕДИНА И НАЈВЕЋА ЖИВОТНА ЖЕЉА !

ада ће жеља постати стварност не знам, знам једино да ће једног дана заиста и бити остварена. Сада када у СРС-у нема више шпија Гробара и *******ог, знам да су ме увек блатили код проф. др Војислава Шешеља (о томе сигурно много што-шта може да каже и господин Јава Гламочанин) очекујем да ће се и мене неко присетити у СРС-у, но бојим се да је то још увек само моја неостварена жеља...

Братски поздрав !

Крстан Ђ. Ковјенић

Oni su ga blatili kod vojvode!

Šta li se može zaključiti iz ovoga? Da neko u SRS-u i dalje namerno sabotira intelektualne gromade i istaknute srpske rodoljube, poput Krstana Đ. Kovjenića? Ko to ne dozvoljava drugom najpametnijem radikalu da se vrati u Srbiju i SRS?
:hahaha:
 
Poslednja izmena:
Onakvog coveka ne zele u stranci , sljam

Olosh. :evil:

tako je pobratime , pridruzujem se sablazni i gnusanju nad sramnim postupcima prema uvazenom profesoru Kovjenicu:evil: , koga inace imam na friend listi , da se pohvalim malo:D : al ga banovase zlikovci :evil:

Imash Krstana na friend listi. :D Koji si Srbin. :D A ovaj shljam antisrpski shto ga banova :evil: treba da se zapita... Kakav to chovek moze da uradi tako neshto Krstanu? Da ima malo dushe u njima, pre tog poslednjeg klika :sad2:, suza bi im sama poshla, a ruka zadrhtala... :sad2:
 
:mrgreen::mrgreen::mrgreen:


Oni su ga blatili kod vojvode!

Šta li se može zaključiti iz ovoga? Da neko u SRS-u i dalje namerno sabotira intelektualne gromade i istaknute srpske rodoljube, poput Krstana Đ. Kovjenića? Ko to ne dozvoljava drugom najpametnijem radikalu da se vrati u Srbiju i SRS?
:hahaha:

Ako me se sete za dan stranke- sete a ako ne to je bil amoja dužnosti...
:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 
Olosh. :evil:



Imash Krstana na friend listi. :D Koji si Srbin. :D A ovaj shljam antisrpski shto ga banova :evil: treba da se zapita... Kakav to chovek moze da uradi tako neshto Krstanu? Da ima malo dushe u njima, pre tog poslednjeg klika :sad2:, suza bi im sama poshla, a ruka zadrhtala... :sad2:
upravo tako ,kao i uvek odlicno zapazanje my dear Watson:ok: inace evo kako je sve to bilo :
Мислим да је то управо и најбољи доказ шта су њихове стварне намере – желе да сакрију Истину од Срба како би њихове ватиканско-гебелсовске лажи постале „истина“. Немам намеру да се тим и таквим полуписменим никоговића оправдавам за било шта, јер то што они не могу да разумеју смисао онога о чему пишем јесте оно чиме се сам поносим. Свестан сам чињенице да на овом месту постоје многобројни залутали Срби и Српкиње и то је и једини начин због чега се и данас обраћам јавно на овом антисрпском змијарнику
На овај антисрпски змијарник немам намеру више да свраћам и због тога онима који остајете желим из срца да упутим српски потдрав:

З Б О Г О М !

Крстан Ђ. Ковјенић

strasne stvari su to , strasne :thumbdown:
 
:mrgreen::mrgreen::mrgreen:


Oni su ga blatili kod vojvode!

Šta li se može zaključiti iz ovoga? Da neko u SRS-u i dalje namerno sabotira intelektualne gromade i istaknute srpske rodoljube, poput Krstana Đ. Kovjenića? Ko to ne dozvoljava drugom najpametnijem radikalu da se vrati u Srbiju i SRS?
:hahaha:

mislim da se ovo slobodno moze zakljuciti. zato SRS-u i ide tako kako ide, jer nema u svojim redovima osobe poput krstana:worth::worth:
 
Крстан је бре интелектуална громада!
Добро... није баш интелектуалан, али је зато громада!
Увек када у странци киселе купус требали би да се сете њега, може тај месецима да седи на каци!
 
Замисли требаш да крстиш дете!
Лепо здраво мушко дете!
И кум, полупијан каже:
- Хик!..нека се зовеее....овввајј.хик! Нека се зове - Крстан!

И шта сад:( ? Каква је сад то судбина за једно детенце:(
Целог живота да га зову Крстан....
 
upravo tako ,kao i uvek odlicno zapazanje my dear Watson:ok: inace evo kako je sve to bilo :
Мислим да је то управо и најбољи доказ шта су њихове стварне намере – желе да сакрију Истину од Срба како би њихове ватиканско-гебелсовске лажи постале „истина“. Немам намеру да се тим и таквим полуписменим никоговића оправдавам за било шта, јер то што они не могу да разумеју смисао онога о чему пишем јесте оно чиме се сам поносим. Свестан сам чињенице да на овом месту постоје многобројни залутали Срби и Српкиње и то је и једини начин због чега се и данас обраћам јавно на овом антисрпском змијарнику
На овај антисрпски змијарник немам намеру више да свраћам и због тога онима који остајете желим из срца да упутим српски потдрав:

З Б О Г О М !

Крстан Ђ. Ковјенић

strasne stvari su to , strasne :thumbdown:

Strashne stvari, rodjache. :evil: Srpski pozdrav Krstanu! :sad2:
 
Ја предлажем да се ова тема преименује у "Правда за Крстана"
И да се одма стави анкета "Да ли сте за то да се Крстан под хитно врати у СРС!?"

Крстана у СРС!

Доктори нису у праву!

Konachno si se vratio na pravi put. :D Tako je! :D Bravo! :D PRAVDA ZA KRSTANA!
 
Konachno si se vratio na pravi put. :D Tako je! :D Bravo! :D PRAVDA ZA KRSTANA!

Тако је!

Крстана одма` у Цеонтралну отаџбинску управу!

Ма одма` за шефа посланичке групе!
Што она риба са наочарима да онолико дуго тртља а нокме није ни мајку опсовала све ово време!


5909_vest_krstan_kovjenic.jpg


КРСТАНА ЗА ТВ ЛИЦЕ СРС-а!
 
Тако је!

Крстана одма` у Цеонтралну отаџбинску управу!

Ма одма` за шефа посланичке групе!
Што она риба са наочарима да онолико дуго тртља а нокме није ни мајку опсовала све ово време!


5909_vest_krstan_kovjenic.jpg


КРСТАНА ЗА ТВ ЛИЦЕ СРС-а!

pa to i nije lose , kad vec mogu i ove spodobe http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=9513560&postcount=1
sa prve slike da budu javne licnosti , Krstan je jos malo dete :mrgreen:
 
Тако је!

Крстана одма` у Цеонтралну отаџбинску управу!

Ма одма` за шефа посланичке групе!
Што она риба са наочарима да онолико дуго тртља а нокме није ни мајку опсовала све ово време!

Nema tu Srpkinje. :roll: I ja kazem, Krstana za TV lice! :D
 
Тако је!

Крстана одма` у Цеонтралну отаџбинску управу!

Ма одма` за шефа посланичке групе!
Што она риба са наочарима да онолико дуго тртља а нокме није ни мајку опсовала све ово време!


5909_vest_krstan_kovjenic.jpg


КРСТАНА ЗА ТВ ЛИЦЕ СРС-а!

Auuuuu! Pa ti baš hoćeš da ih upropastiš!!!! :hahaha::hahaha::rotf::hahaha::rotf:
 
Nema tu Srpkinje. :roll: I ja kazem, Krstana za TV lice! :D

Тако је!
Није Српкиња она која није проклела барем једно дете у свом гостовању "Музичком тобогану"!
:evil:

- И мали марко из ОШ "Вук Караџић" освојио је за своју екипу пет Бамбија
Наташа Јовановић: Дабоогда мууу....!!!
 
Само нека се он нада да ће га се сетити у СРС ... а ја бих му саветовала да тражи нову странку коју ће подржавати. Ми покушавамо да се решимо лудака, само нам још фали да учлањујемо нове клиничке случајеве ;)
 
Само нека се он нада да ће га се сетити у СРС ... а ја бих му саветовала да тражи нову странку коју ће подржавати. Ми покушавамо да се решимо лудака, само нам још фали да учлањујемо нове клиничке случајеве ;)

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
О срећо моја!

Па значи да сам у праву када кажем да су код вас остали лудаци!

Ово ти је нај искренији и најлепши пости!

Да чика бону!
 
Они најгори су нас ипак напустили :sad2: :hahaha: али понешто је и остало :lol:

Е, срце моје нечисто (али си ипак веома често детиње и неискварено искрена, провуче ти се понекад ;) )
Онај пређашњи пост ти је био најбољи.
Свака част.... полако увиђаш истину... ја ти дајем 4 месеца пре него напустиш СРС.
Схватићеш не да је остало лудака у СРС, не да их има, него да их гаје у саксијама, редовно заливају, пресађују и спремају за руководеће положаје:)
 

Back
Top