ŽALBE, MOLBE i PREDLOZI

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
a sta fali da javno iznosimo sugestije..molbe..zalbe...sto se to krije?...jedino sto se i ta tema moze pretvoriti u sukob neslucenih razmera...ali generalno mislim da treba da postoji nesto gde bismo mi mogli da kazemo mofdovima i administratorima sta imamo....naravno kulturno..ja se bar nadam da nam je toliko bar kulture ostalo u ophodjenu..mada..sudeci po postovima ne samo na politici...bilo bi ko iz dva sata kvalitetnog porgrama KULTURO EVE ME
 
i da dodam...kad vas neki moderator ocepi ili administrator..meni je licno bas ono ispod casti da se zalim drugom moderatoru ili administratoru..uglavnom se svi onda zalimo tabu hehehe..salu na stranu...pa i oni nisu bezgresni..ako imaju temu u kojoj nas obevastavju da je neko banovan ili dobio kazneni poen..onda valjda i mi treba da imamo temu da se zalimo na te odluke..ili ne samo zalimo vec sugreisemo neke stvari..predlazemo..i kojesta jos
 
Најмање два пута месечно се постављају овакви предлози ...

До сада никада није уважено ...

Имаш ПП па се жали, кукај плачи ...

Ако ти је жеља да неку примедбу изнесеш јавно, изнеси је, нико ти не брани ...
 
Најмање два пута месечно се постављају овакви предлози ...

До сада никада није уважено ...

Имаш ПП па се жали, кукај плачи ...

Ако ти је жеља да неку примедбу изнесеш јавно, изнеси је, нико ти не брани ...

pa vidish da ipak neceg ima kad se tema stalno ponavlja i proteze..sto ne probaju...pa najlakse je obrisati
 
pa sad licno ili ne licno..ali ovde smo...i to prilican broj sati pa nam forum postao deo nekog zivota....prilicno licnog..zar ne mislis pa nije komsijskog

Рекао бих пре БЕЗЛИЧНОГ,

Сви смо сакривени иза никова ...

Да ли би се ти потписала именом и презименом и писала овако како пишеш ???
 
Nisam se još ništa dogovarao s kolegama , ali ću ovu zalepiti, s napomenom da poštujete kodove izražavanja.
Ako tema bude zatvorena, biće to zato - da bi se bolje dogovorili na koji način mi iz moderacije da se odnosimo prema ovoj temi.

Neka bude po ugledu iste teme sa pdf Religija ...
 
Рекао бих пре БЕЗЛИЧНОГ,

Сви смо сакривени иза никова ...

Да ли би се ти потписала именом и презименом и писала овако како пишеш ???

potpisala bih se i imenom i prezimenom...ali ne vidim poentu...ja sam na politici jer moji ukucani ne zele vise da me slusaju..a vi morate..ova tema ce vam taman doci kao mogucnost da me ucutkate banom:D
sto se tice bezlicnog zivota..hm..pa ja se ne bih slozila sa takvom konstatacijom..svako od nas je ovde iz najrazlicitijih razloga
mozda bismo mogli da otovorimo takvu temu..ZASTO STE NA FORUMU KRSTARICE..TJ PDF POLITIKA...iznenadili bi nas odgovori
a sad podnesci...ko krece prvi
 
:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Evo bona za ovo!

:rotf::rotf::rotf::rotf:

mmmmm
lips-109.gif
.fala
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top