Nobelova nagrada za mir 2009.

Ja bih za 2009.predložio Karingtona,šta mislite?O 2010.treba razmišljati,pošto je ovo tek četvrti mesec ove godine,treba sagledati konflikte i posrednike.

Inače,slažem se sa Pobedonoscevom,i izvinjavam mu se što sam ga loše shvatio u prethodnim diskusijama.
 
Ja bih za 2009.predložio Karingtona,šta mislite?O 2010.treba razmišljati,pošto je ovo tek četvrti mesec ove godine,treba sagledati konflikte i posrednike.

Inače,slažem se sa Pobedonoscevom,i izvinjavam mu se što sam ga loše shvatio u prethodnim diskusijama.


Pa nista, ljudski je gresiti.

1_1083_677117_16_08_2008_22_08_36_Saakashvili_Tie.jpg
 
Gospodin Marti Ahtisaari je covek mira i kulture i molio bih te da se tako ne izrazavas o njemu.

Vidim ja da ce ovde mnogi zakukati kad vam onog ratnog zlocinca i pedofila Putina odvedemo pred lice pravde u Ameriku, a vecitim pijanim agresorima Rusima oduzmemo Sibir za kaznu zbog genocida nad Cecenima, Gruzinima, Ukrajincima i ostalim neduznim narodima.
 
Даће Саркозију што је ишао да моли и љуби Русе у буљсон да престану с попишавањем по Грузији.
А,може бити да дају Ју-Ес президенту Хусеину у неким будућим преговорима око ситуације где ће да за*ебу Израел.
 
Poslednja izmena:
Rođen si 1937.u Finskoj.Trideset godina radiš da pomiriš države i iz SAD-a(tamo živi)dobijaš informacije o genocidu na Kosovu,kako Srbi muče i ubijaju Albanske civile(mislim,preterivanje,ne realnost,mada bilo je incidenata,ali ljudi kao Bajden i slični preteruju),a ti si mirovni posrednik.I pošto nisi dovoljno informisan ti to ignorišeš,i nastavljaš svoj rad u Aćeu,Indonezija i Namibiji,Afrika.Ali,2005.Anan te imenuje za posrednika na Kosovu,pošto zna šta si sve uradio za UN i sl.Uredu,ti dolaziš.

Kupuješ kartu za Beograd na Nju Jork aerodromu(ko zna kolko sati leta,i kolika suma za kartu),dođeš i Koštunica ti zalupi vrata pred nosom.Ti se setiš vesti o genocidu,primi te Tadić daš mu papire,gotovo.To je bila ta ista 2005.Sad idemo unapred,2006.Ahtisari ponovo leti u Beograd i ovaj put mu Todorović zalupi vrata pred nosom.Sve se promućka i još mu stigne suma od Albanaca od 2 miliona do 40 miliona evra.

Ahtisari se razljuti,pročita istoriju o monstruoznoj vladavini Miloševića i šta će čovek?!Da idalje bude onako fin i dolazi s papirićima u Srbiju i da ga uvek ispale.Kada je došao u Prištini,Seidju ga je ugostio u onim najvrednijim stolicama,koje je koristio i Rugova ranih i kasnih 90tih.Kod nas je bio na nekoj jadnoj sofi sa Tadićem.

Šta bi ti uradio da si Marti Ahtisari?

Eto,to sam napisao u rasrpavi s jednim likom na Facebook-u u grupi o NATO-u i Ahtisariju.

Albanac sigurno neće biti Nobelovac,jer bi onda pretrpeli suviše jake kritike TFF-a što bi dovelo do problema,uzeće čoveka koji se mešao u Kosovo,ali je imao velike i uspešne mirovne misije pre toga.Mada,možda ni to neće biti.Verovatno,će sačekati par godina od Ahtisarija i naprimer 2013.dodeliti nekom sličnom,kao naprimer...
 

Back
Top