Подигните оптужницу, мајстори!

strawbbery_city

Iskusan
Poruka
6.580
"Прочитали сте да је то неидентификована и непотврђена информација. Мени већ одавно није важно шта пишу федерални медији јер ми је јасно да они праве климу против РС и свега што је у РС", рекао је Додик.

Премијер је оценио да се ради и о "некој врсти притиска на Тужилаштво БиХ", позивајући Тужилаштво да подигне оптужницу против њега ако за то има елемената.

"Хајде дигните оптужницу мајстори, да видимо да ли је то тако. Зашто се држите само спекулација, зашто нема истраге, зашто ми не можемо да се бранимо, већ само морамо да одговарамо на ситуацију", упитао је Додик


http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/3/Регион/56142/Подигните+оптужницу,+мајстори!.html

gde su sada majstori...........:hahaha::hahaha::hahaha:
 
"Прочитали сте да је то неидентификована и непотврђена информација. Мени већ одавно није важно шта пишу федерални медији јер ми је јасно да они праве климу против РС и свега што је у РС", рекао је Додик.

Премијер је оценио да се ради и о "некој врсти притиска на Тужилаштво БиХ", позивајући Тужилаштво да подигне оптужницу против њега ако за то има елемената.

"Хајде дигните оптужницу мајстори, да видимо да ли је то тако. Зашто се држите само спекулација, зашто нема истраге, зашто ми не можемо да се бранимо, већ само морамо да одговарамо на ситуацију", упитао је Додик


http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/3/Регион/56142/Подигните+оптужницу,+мајстори!.html

gde su sada majstori...........:hahaha::hahaha::hahaha:

E vidiš da je sud BiH protiv države koju treba da štiti. A sljedeće činjenice kazuju da je to tako.

-Podigao je optužnicu proziv Ante Jelavića i nepravomočno ga osudio.
-Podigao optužnici protiv Milorada Dosika i vjerujem da če biti osuđen.
-Naki dan podigao optužnicu protiv Edhema Bičakčića i Nedžada Brankovića

Svi su oni izabrani od naroda štite se nacional-šovinističkim izjavama i ne pada im na pamet da argumentovano kažu gdje, kad, zašto i kako su otišle opljaćkene pare od naroda koji ih je birao.

Nisu oni budale da priznaju pljačku i budu osuđeni na višegodišnju robiju, bolje je biti vlast i dalje pljačkati a štititi se imunitetom , vitalnim nacionalnim interesom ili pobjeći u drugu državu kaja nema ugovor o izrućenju i trošti opljačkana novćana sredstva a usput ako se pruži prilika nešto i tamo opljačkati.
 

Back
Top