Dužnik ubio uterivača dugova
Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: Dužnik ubio uterivača dugova

Iskusan strawbbery_city (avatar)
    Učlanjen
    28.10.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    98

Podrazumevano Dužnik ubio uterivača dugova

PARAĆIN - Dejan Đorđević (21), kome je juče određen jednomesečni pritvor zbog sumnje da je u sredu sa šest hitaca iz pištolja ubio Dejana Jovanovića Gavrana (29) u centru Paraćina, nekoliko puta je policiji prijavljivao da dobija pretnje. Đorđeviću je, kako saznaje „Blic”, pretnje upućivao Jovanović, tražeći od njega da tastu, inače svom rođaku, vrati 25.000 evra od miraza.

- Đorđević se sa tastom Zoranom Jovanovićem sukobio ubrzo nakon što se oženio njegovom ćerkom. Đorđević je u miraz dobio 50.000 evra, od kojih je deo uložio u nabavku sekundarnih sirovina, posao kojim se bavila njegova porodica. Tast, inače vlasnik firme „Uniprom”, zbog toga zatražio od Đorđevića da mu vrati sav novac - kaže za „Blic” izvor iz Kriminalističke uprave MUP Srbije. On navodi da je Đorđević tastu Zoranu odmah vratio 25.000 evra i da je dogovor bio da ostatak vrati do kraja godine.
    - Jovanović je, u međuvremenu odustao od dogovora i angažovao svog rođaka Dejana Jovanovića da „utera” dug od Đorđevića. U poslednjih nekoliko meseci, Jovanović je konstantno maltretirao, vređao, pretio i ucenjivao Đorđevića. Te pretnje su prijavljene policiji - kaže naš izvor.
    Sukob Đorđevića i Jovanovića kulminirao je u sredu po podne u Ulici vožda Karađorđa.
    Obojica su izašla iz vozila i započela raspravu koja se završila tako što je Ðorđević ispalio šest hitaca u Jovanovića.

jbes takovog tasta

Poznat inagadadavida (avatar)
    Učlanjen
    30.10.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Dužnik ubio uterivača dugova

Citat Original postavio strawbbery_city Pogledaj poruku

PARAĆIN - Dejan Đorđević (21), kome je juče određen jednomesečni pritvor zbog sumnje da je u sredu sa šest hitaca iz pištolja ubio Dejana Jovanovića Gavrana (29) u centru Paraćina, nekoliko puta je policiji prijavljivao da dobija pretnje. Đorđeviću je, kako saznaje „Blic”, pretnje upućivao Jovanović, tražeći od njega da tastu, inače svom rođaku, vrati 25.000 evra od miraza.

- Đorđević se sa tastom Zoranom Jovanovićem sukobio ubrzo nakon što se oženio njegovom ćerkom. Đorđević je u miraz dobio 50.000 evra, od kojih je deo uložio u nabavku sekundarnih sirovina, posao kojim se bavila njegova porodica. Tast, inače vlasnik firme „Uniprom”, zbog toga zatražio od Đorđevića da mu vrati sav novac - kaže za „Blic” izvor iz Kriminalističke uprave MUP Srbije. On navodi da je Đorđević tastu Zoranu odmah vratio 25.000 evra i da je dogovor bio da ostatak vrati do kraja godine.
    - Jovanović je, u međuvremenu odustao od dogovora i angažovao svog rođaka Dejana Jovanovića da „utera” dug od Đorđevića. U poslednjih nekoliko meseci, Jovanović je konstantno maltretirao, vređao, pretio i ucenjivao Đorđevića. Te pretnje su prijavljene policiji - kaže naš izvor.
    Sukob Đorđevića i Jovanovića kulminirao je u sredu po podne u Ulici vožda Karađorđa.
    Obojica su izašla iz vozila i započela raspravu koja se završila tako što je Ðorđević ispalio šest hitaca u Jovanovića.

jbes takovog tasta
    Bravo majstore...............

Dejana za predsednika............

Uterivaci dugova su najnizi oblik zivota medju kriminalcima.........ta gomna ne ceni niko iz kriminalnih krugova.........

Svako ko ima problem sa takvim likovima bi morao , po zakonu da odstreli gomno.....

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5971

Bitno da policija ne moze reagovati dok neko ne rokne nekog..***** ti drzavu
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Legenda čedina_zebra (avatar)
    Učlanjen
    05.12.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    26
    Reputaciona moć
    3282

Nije tast država da zaboravlja dugove
    Čedina Zebra

Učlanjen
    30.10.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio georgejune Pogledaj poruku
    Bitno da policija ne moze reagovati dok neko ne rokne nekog..***** ti drzavu
    Pa da.........ako prijavis muriji da te jure uterivaci , oni ti kazu da mogu samo da ga opomenu, i nista drugo, dok te , recimo , bar ne rane.........

Zato, pravi ljudi uzmu prangiju, pa isprangijaju tu olosh, da im nikada ne padne na pamet

..meni je jednom "procredit" banka poslala dva mentola i jednu **** sa njima na vrata..........kao , nesto se namrstili.......

Sjurcali su se niz stepenice kao gepardi, kada sam ih pojurio...... ebemimmamubezobraznu......na vrata....eeejjjjjjj

posle sam regulisao kredit, a mislio sam da im nikada ne platim zbog bezobrazluka......ali sam ih izvredjao u ekspozituri kao majmune....

Stara legenda Тихи (avatar)
    Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2091

hahaha sto se obradovao ididada zbog ovoga

jer isto duguje masnu lovu na ime uzetih kredita , al banku ne moze da ubije
    Идите по свему свету и проповедајте Јеванђеље сваком створењу. Ко поверује и крсти се, биће спасен, а ко не поверује биће осуђен.

Učlanjen
    30.10.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Тихи Pogledaj poruku
    hahaha sto se obradovao ididada zbog ovoga

jer isto duguje masnu lovu na ime uzetih kredita , al banku ne moze da ubije
    Ja bi im jos uzeo para, ali ne daju ...........napisali na kreditni biro , ispod moje slike "ubiti skota odmah cim ga primetite"......

Pre par dana sam dobio od suda , da jedna banka odustaje od dalje tuzbe......a uzeo samo im 5000 evra...............nikada necu da im vratim.......

To vracajte vi , shabani , koji ne znate kako se uzimaju krediti.....

Iskusan
    Učlanjen
    02.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    143

Зашто му је тражио новац назад, кад га је овај уложио у производњу ?

Добро је урадио што је одстрелио псето

Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2091

Citat Original postavio inagadadavida Pogledaj poruku
    Ja bi im jos uzeo para, ali ne daju ...........napisali na kreditni biro , ispod moje slike "ubiti skota odmah cim ga primetite"......

Pre par dana sam dobio od suda , da jedna banka odustaje od dalje tuzbe......a uzeo samo im 5000 evra...............nikada necu da im vratim.......

To vracajte vi , shabani , koji ne znate kako se uzimaju krediti.....
    i koliko si do sada ukupno uzeo evra kredita a da nisi vratio ? i kako eskiviras vracanje sobzirom da imas administrativnu zabranu na platu za navedeni iznos ? verovatno tako sto si dao otkaz ?
    Идите по свему свету и проповедајте Јеванђеље сваком створењу. Ко поверује и крсти се, биће спасен, а ко не поверује биће осуђен.

Učlanjen
    30.10.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Тихи Pogledaj poruku
    i koliko si do sada ukupno uzeo evra kredita a da nisi vratio ? i kako eskiviras vracanje sobzirom da imas administrativnu zabranu na platu za navedeni iznos ? verovatno tako sto si dao otkaz ?
    Glup si ti za te transakcije.......uzeo sam im mnogo.......

A tebi i onako ne daju ......nisi kreditno solventan kao ovchar......
    Zato se ne uzbudjuj........evo, imam ideju.......ja cu da ti kazem kako ces da uzmes pare na foru, a da mi das pola........posteno??

Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2091

Zato se ne uzbudjuj........evo, imam ideju.......ja cu da ti kazem kako ces da uzmes pare na foru, a da mi das pola........posteno??
    jok brate ja posteno zaradjujem svoj dinar i ne interesuju me te koNbinacije sa licne strane

samo me sa ove "znanstvenicke" interesovalo kako izbegavas uterivanje duga...

Elita kyo. (avatar)
    Učlanjen
    01.02.2007.
    Pol
    muški
    Hortus Croatiae ........ ignore lista: kajzersoza, chupakaz
    Reputaciona moć
    339

koji broji do 100 već mesecima, a nikako da izbroji
    drage moje komšije Balkanci... sve vas lepo pozdravlja i posmatra kyo iz EUa .... nemoj da mi vrludate ... "EU nema alternative!":)

Slične teme

1. Otplacivanje kosovskih dugova od strane Srbije
    Autor Celicni mis u forumu Politika
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 12.07.2008., 01:16
  2. uterivanje dugova..
    Autor pure poison u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 57
    Poslednja poruka: 26.11.2006., 17:50
  3. POZAJMI MI 100E BICU TI DUZNIK CELOG ZIVOTA!
    Autor -MISTER u forumu Arhiva
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 09.11.2006., 19:23

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •