Ubijeni atentatori na Moralesa (tako se to radi)

SSSR_

Ističe se
Poruka
2.056
Ubijeni atentatori na Moralesa

Cetvrtak, 16. april 2009. 21:26


Predsednik Bolivije Evo Morales saopštio je danas da su bezbednosne snage i visoki zvaničnici osujetili atentat na njega i ubili troje stranaca u polučasovnoj pucnjavi u jednom hotelu.

Kako je potvrdio šef bolivijske policije Ugo Eskobar, ubijena su dvojica Mađara i jedan državljanin Bolivije.

Morales je rekao i da postoji mogućnost da je i jedan Irac bio među "stranim plaćenicima" koji su planirali atentat na njega , kao i da su u akciji uhapšene dve osobe, preneo je Rojters.

"Juče sam dao instrukcije potpredsedniku da uhapsi te plaćenike, a jutros sam obavešten o polučasovnoj pucnjavi u hotelu u mestu Santa Kruz, gde je troje stranaca ubijeno, a dvoje privedeno", rekao je Morales.

Predsednik Bolivije dodao je da je dobio informaciju da je ova grupa planirala da ubije njega, potpredsednika i jednog ministra u vladi.


(Tanjug)
 
Kako su ubili troje stranaca kad su stradala dva Mađara i Bolivijac? Bolivijac im je valjda domaći.

To pitaj ove iz agencije Mondo i Tanjug.Oni su bliski liberalno-kapitalistickim krugovima,a poznati su takodje po tome sto im je uredjivacka politika liberalno-gradjanske orjentacije.

Ja bih jos dodao da je ovaj deo "o irskom placeniku" neproverena informacija lakeja burzoazije koji vrse prljavu propagandu protiv cestitih Iraca.

Ali nista nije neocekivano od tih pro EU nepismenih idiota pa tako i ovaj lapsus...:hahaha:
 
To pitaj ove iz agencije Mondo i Tanjug.Oni su bliski liberalno-kapitalistickim krugovima,a poznati su takodje po tome sto im je uredjivacka politika liberalno-gradjanske orjentacije.

Ja bih jos dodao da je ovaj deo "o irskom placeniku" neproverena informacija lakeja burzoazije koji vrse prljavu propagandu protiv cestitih Iraca.

Ali nista nije neocekivano od tih pro EU nepismenih idiota pa tako i ovaj lapsus...:hahaha:
:hahaha::hahaha::hahaha:
 
Bolivijac je STRANI PLACENIK :rotf:

Kao sto vec rekoh,informaciju je prenelo liberlno-kapitalisticko udruzenje oranzista "Mondo".Mozda bi trebalo tu traziti razlog za ovako skaradno prenetu informaciju nepismenih novinara.

Zasto se cuditi...pa ni nihov poslodavac i pro-americki isprdak Cedomir Jovanovic zvani "Ceda Gudra" nema zavrsen fakultet.Svi dobro znamo kako je on 2000 god dobio "diplomu"... :roll:
 
ja reko roknuli neke otporase kad ono hoces :think:

Otporase ce tek da roknu u Moldaviji.Vec su locirani zajedno sa nekim Rumunima da dizu pobunu protiv komunisticke vlasti koja je ubedljivo pobedila na izborima,a ti kreteni sa svojih 12% traze neke nove izbore...Satro novi 5.oktobar...:hahaha:

Ako im treba neko evo ja se prijavljujem sa palicom da razmestim koske tim oranz besposlicarima...

Ada ne pominjemo to da je Rumunija najsiromasnija zelja EU gde je pitanje dana kada ce zapoceti socijalni nemiri.I sad ta placena bagra sa zajedno sa nasim otporasima oce u ista g*** da ubaci i Moldaviju koja se opravlja i vadi fleke ex kapitalistickog rezima....I ne samo to malo bi da skoknu do latinske amerike da pobunjuju narod koji ocigledno mrzi EU i USA.

Ali ne lezi vraze: Evo Morales i Ugo Cavez imaju poverene metode!:manikir:
 
Kao sto vec rekoh,informaciju je prenelo liberlno-kapitalisticko udruzenje oranzista "Mondo".Mozda bi trebalo tu traziti razlog za ovako skaradno prenetu informaciju nepismenih novinara.

Zasto se cuditi...pa ni nihov poslodavac i pro-americki isprdak Cedomir Jovanovic zvani "Ceda Gudra" nema zavrsen fakultet.Svi dobro znamo kako je on 2000 god dobio "diplomu"... :roll:

Pricao mi profesor Ceda Jovanovica kod kojeg je dosao da polaze jedan ispit...
Ulazi Ceda i kazxe: "Znate.... ja sam Ceda Jovanovic".
:rumenko:
 
Pricao mi profesor Ceda Jovanovica kod kojeg je dosao da polaze jedan ispit...
Ulazi Ceda i kazxe: "Znate.... ja sam Ceda Jovanovic".
:rumenko:

Da...pa ja sam mislio na njegovo vucaranje po razno raznim fakultetima i bezuspesno izlazenje na ispite.Ni na vidiku nije bilo da ce taj ikada zavrsisti fakultet.Medjutim kako se uhvatio u kolo sa Djindjicem i DS-om poceo je da daje ispite fantasticno brzo da ne kazem "fantomski"...:rumenko:

Odjednom nakon 5.oktobra covek diplomirao (niko ne zna ni kako ni na koji nacin) ali sve to nema veze,jer on je uspeo od kozne jakne i pocepanih patika da dogura do dzipa i firmiranog odela...opet kazem NE ZNAM KAKO!!! :hahaha: :rumenko:
 
Ubijeni atentatori na Moralesa

Cetvrtak, 16. april 2009. 21:26


Predsednik Bolivije Evo Morales saopštio je danas da su bezbednosne snage i visoki zvaničnici osujetili atentat na njega i ubili troje stranaca u polučasovnoj pucnjavi u jednom hotelu.

Kako je potvrdio šef bolivijske policije Ugo Eskobar, ubijena su dvojica Mađara i jedan državljanin Bolivije.

Morales je rekao i da postoji mogućnost da je i jedan Irac bio među "stranim plaćenicima" koji su planirali atentat na njega , kao i da su u akciji uhapšene dve osobe, preneo je Rojters.

"Juče sam dao instrukcije potpredsedniku da uhapsi te plaćenike, a jutros sam obavešten o polučasovnoj pucnjavi u hotelu u mestu Santa Kruz, gde je troje stranaca ubijeno, a dvoje privedeno", rekao je Morales.

Predsednik Bolivije dodao je da je dobio informaciju da je ova grupa planirala da ubije njega, potpredsednika i jednog ministra u vladi.


(Tanjug)

Ustrijeljeni Eduardo Rózsa Flores zvan Chico imao je 49 godina, a kao hrvatski dragovoljac sudjelovao je u Domovinskom ratu. Michael Martin Dwyer i Árpád Magyarosi također su ubijeni u operaciji, a policija za potonjeg još nije sigurna je li to njegov pravi identitet.


http://www.vecernji.hr/newsroom/news/international/3278390/index.do
 
Predsednik Bolivije Evo Morales saopštio je da su bezbednosne snage i visoki zvaničnici osujetili atentat na njega i ubili troje stranaca u polučasovnoj pucnjavi u jednom hotelu.

Među trojicom ubijenih, kako javljaju mediji u Hrvatskoj, je i Eduardo Rosa Floresa iz Bolivije koji je pod nadimkom Čiko postao poznat u Hrvatskoj gde se u ratu od 1991. do 1995, navodno kao dobrovoljac, borio na strani hrvatskog režima.

O njegovim ratnim dogodovštinama hrvatski mediji su ranjih godina dosta pisali, a o njemu je snimljen i film.

Jedan od dvojice uhapšenih je i Mario F. Tadić star 58 godina, bolivijski državljanin koji je takođe učestvovao u ratu u Hrvatskoj.

Tadić je potomak hrvatskih doseljenika koji su u 19. i 20. veku dolazili u Boliviju, Čile, Argentinu i još neke južnoameričke zemlje.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2009&mm=04&dd=17&nav_category=78&nav_id=356019
 
Evo tog hrvata Chika. Neverovatno koliko se vole sa shiptarima

1zogsqb.jpg


Sva sreca Morales ima lek za takve.
 
E, vishe mi se ***** od interpretacija kojekakvih retarda...Pazi, Morales, koji kao ni vecina likova poput njega zive u svetu koji nema veze sa mozgom i koji koristi slabo razvijeno drushtvo, nedostatak komunikacije, neupucenost i neobrazovanost stanovnishta da ukloni svaku mogucu pretnju njegovoj autokratiji i rezimu neshto kaze i nadje se mali mozak u Srbiji koji veruje svakoj gluposti koju prochita i josh se nadje uvredjen kada mu neko kaze da je degen zato shto lupeta gluposti..... Znachi, zivo me interesuje na osnovu chega si uopshte umeshao i Chedomira Jovanovica i na osnovu chega si toliko siguran u to shto pishesh. Da te uputim, izjava koja pochinje sa "Svi znamo" je izjava maloumnika koji nema valjan dokaz za 1% teorije koju zastupa.
 

Back
Top