Todoroviću ruše ogradu oko placa

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
Građevinska inspekcija opštine Zemun najavila je juče da će srušiti ogradu placa potpredsednika SRS Dragana Todorovića na autoputu Beograd - Novi Sad jer sprečava izgradnju centralnog voda kanalizacije za naselje Batajnica. Plac od 80 ari Todorović je zakupio 1999. godine od opštine Zemun po ceni od svega 1.052 dinara godišnje.

ograda-v.jpg


Privremeni organi opštine Zemun odlučili su se na rušenje ograde nakon više upozorenja poslaniku radikala da je sam ukloni jer u protivnom neće biti moguće sprovesti kanalizaciju do Batajnice.
- On to nije želeo da učini i sada priča da mi to činimo iz političkih razloga. I ostalima koji imaju svoje placeve uz autoput smo naložili isto i oni su sami uklonili svoje objekte - kaže Zdravko Stanković, predsednik privremenog organa opštine Zemun. Plac na autoputu Beograd - Novi Sad Todorović je zakupio 1999. godine, kada su u opštini Zemun na vlasti bili radikali. On je prvobitno sklopio ugovor po kome je bio dužan da ovo zemljište mesečno plaća po ceni od jednog dinara po kvadratu, da bi ovo rešenje ubrzo bilo poništeno. Izvršni odbor opštine Zemun doneo je novu odluku po kojoj je potpredsednik radikala dužan da za zakup ovog vrednog zemljišta godišnje plaća jedan dinar po kvadratu i to samo za parcelu od deset ari, dok su mu preostalih sedam, ukupne površine od 70 ari, besplatno date na korišćenje. Tako je Todorović dobio zemljište od ukupno 80 ari ili 8.000 kvadrata po ceni od svega 1.052 dinara godišnje.
Zbog odluke da poslaniku SRS ustupi zemljište na jednoj od najatraktivnijih lokacija uz autoput po ovako niskoj ceni, na zahtev novih zemunskih vlasti pokrenut je i krivični postupak protiv tadašnjeg predsednika Izvršnog odbora SO Zemun Miodraga Vasića.
- Kada su radikali ponovo došli na vlast u Zemun, povukli su prijavu i na taj način je Vasić oslobođen bilo kakve odgovornosti - kaže Stanković. Na ovom placu poslanik radikala otvorio je preduzeće „T. D. transport“ koje, kako saznajemo, između ostalog zarađuje i od rentiranja parkinga. Samo od ovog posla, kaže izvor „Blica“, Todorović zarađuje desetine hiljada evra mesečno.

http://www.blic.rs/politika.php?id=88477
 
Зато је било важно да не "падне" Земун, јербо ће неки да лаћају заосталу ренту за 10 година. Замисли само када му ударе да плати 500 Евра пута 12 пута десет! Минимум 60,000 Евра:)
 
Зато је било важно да не "падне" Земун, јербо ће неки да лаћају заосталу ренту за 10 година. Замисли само када му ударе да плати 500 Евра пута 12 пута десет! Минимум 60,000 Евра:)
А све то до пре само годину дана
нико то од вас напрдњака као није знао, је л' те,
па сте се , након "сазнавања" тих информација разлапрдали,
"поштењачине"...........................мој до мојега!
 
  • Podržavam
Reactions: 27E
'Ајде и ти,
не провоцирај сад човека,
видиш да је тек јутрос сазнао!?:whistling::whistling::whistling:

file.php

Moguće da ni ti nisi znao?:think::mrgreen:

Plac na autoputu Beograd - Novi Sad Todorović je zakupio 1999. godine, kada su u opštini Zemun na vlasti bili radikali. On je prvobitno sklopio ugovor po kome je bio dužan da ovo zemljište mesečno plaća po ceni od jednog dinara po kvadratu, da bi ovo rešenje ubrzo bilo poništeno. Izvršni odbor opštine Zemun doneo je novu odluku po kojoj je potpredsednik radikala dužan da za zakup ovog vrednog zemljišta godišnje plaća jedan dinar po kvadratu i to samo za parcelu od deset ari, dok su mu preostalih sedam, ukupne površine od 70 ari, besplatno date na korišćenje



Radikalno jeftino:mrgreen::super:
Dobro se omrsio ovaj todorović te ratne 1999.... plac od opštine, stan od Vlade....:think:.... u medjuvremenu najurio tomu, sad je gazda:mrgreen:
 
Ovo je, u poslednjih par godina više puta napisano baš ovde, na krstarici, ali nije ti bilo interesantno sve do sada:mrgreen:

Ja ne zivim u Zemunu, i tek JUCE je bilo u vestima da se rusi na(d)zidani sprat jednog radikalskog poslanika, i da grupa radikala sprecava rusenje.
Dakle, do JUCE nije bilo rusenja pomenutog objektaq, tako da nisam mogla saznati "u poslednjih par godina":lol:
 
Ja ne zivim u Zemunu, i tek JUCE je bilo u vestima da se rusi na(d)zidani sprat jednog radikalskog poslanika, i da grupa radikala sprecava rusenje.
Dakle, do JUCE nije bilo rusenja pomenutog objektaq, tako da nisam mogla saznati "u poslednjih par godina":lol:

Mogla si da saznaš da me nisi stavljala na ignore kad sam pisao o ovome što ti se danas svidja da pročitaš:mrgreen:
 
Ja ne zivim u Zemunu, i tek JUCE je bilo u vestima da se rusi na(d)zidani sprat jednog radikalskog poslanika, i da grupa radikala sprecava rusenje.
Dakle, do JUCE nije bilo rusenja pomenutog objektaq, tako da nisam mogla saznati "u poslednjih par godina":lol:

Лепо рече Чедина Зебра....

За време рата док су сра*и о патриотизму куповао плац за багателу!
Мислим....
На теми о једном ратном слочинцу рекао сам да бих стрељао за пример и то прво "моје".
Тодоровић би био код мене оптужен за црноберзијанство и бесправно богаћење за време рата.
Тада бих га пред стрељачки строј!

Како мрзим људе који позивају на патриотизам а грабе паре за време рата! :rtfm::rtfm::rtfm::evil::evil::evil:

Причало се и раније када је пукао СРС о Тодоровићевим камионима и плацу.... али 1999-е да склопи такав уговор!?!?!?

И онда се*е
"Ми радикали смобили против Актисаријевог плана!!"
Кога боли ку*ац што су били против... Отимали од Срба и Србије исто као Шиптари!
 
Ja ne zivim u Zemunu, i tek JUCE je bilo u vestima da se rusi na(d)zidani sprat jednog radikalskog poslanika, i da grupa radikala sprecava rusenje.
Dakle, do JUCE nije bilo rusenja pomenutog objektaq, tako da nisam mogla saznati "u poslednjih par godina":lol:
nemoj da se brukas ovde i ti i tvoj drugar ili brat Sanjika ste do leta branili radikale na sav glas i nije vam palo na pamet da izustite nijednu rec o njihovim lopovlucima koji nisu od juce nego traju vec deceniju i kusur i svi su to znali ,ne samo ovaj slucaj nego uopste .
Ajde dobro sada ste se razisli i to al opet nije lepo zapisavati na sva zvona one koje si od srca branila i podrzavala do pre 6-8 meseci ,onako sve zajedno, mislim malo jadno izgleda .
 
Лепо рече Чедина Зебра....

За време рата док су сра*и о патриотизму куповао плац за багателу!
Мислим....
На теми о једном ратном слочинцу рекао сам да бих стрељао за пример и то прво "моје".
Тодоровић би био код мене оптужен за црноберзијанство и бесправно богаћење за време рата.
Тада бих га пред стрељачки строј!

Како мрзим људе који позивају на патриотизам а грабе паре за време рата! :rtfm::rtfm::rtfm::evil::evil::evil:

Причало се и раније када је пукао СРС о Тодоровићевим камионима и плацу.... али 1999-е да склопи такав уговор!?!?!?

И онда се*е
"Ми радикали смобили против Актисаријевог плана!!"
Кога боли ку*ац што су били против... Отимали од Срба и Србије исто као Шиптари!
neko je kupovao plac za bagatelu , a neko je oslobadjao stotine kvadrata drzavnog stambenog prostora na najskupljim lokacijama u Srbiji , tako da ste ista govna ,ne mislim na tebe licno naravno nego na one koje podrzavas sada i bivsu bracu .
 
Poslednja izmena:
Mogla si da saznaš da me nisi stavljala na ignore kad sam pisao o ovome što ti se danas svidja da pročitaš:mrgreen:

Izvinjavamo se, mLogo se izvinjavamo:lol:

Ne, ne rekoh da mi se svidja, naprotiv.
Samo sam iznela cinjenice u KONKRETNOM slucjaju, a evo da ih potrekrepim zvanicnim vestima (samo jedna od nekoliko na razlicitim televizijama):

"Članovi i simpatizeri SRS sprečili su rušenje nelegalno podignutog objekta u Zemunu, koji je u vlasništvu člana SRS i narodnog poslanika Jovana Damjanovića.

U privremenoj opštinskoj upravi kažu da će objekat biti srušen, ako bude potrebno i uz pomoć policije. I dok Damjanović tvrdi da za projekat letnje bašte od 240 kvadrata ima sve neophodne dozvole, njegov stranački kolega Dragan Todorović priznaje da nedostaju pojedini papiri.

Radikali su uspeli da, barem privremeno, spreče rušenje objekta njihovog poslanika Jovana Damjanovića. Bez pomoći policije, predstavnici opštinskih organa samo su pozvali Damjanovića da opštini dostavi dokumenta....

Predsednik privremenog opštinskog veća Zdravko Stanković kaže da današnja akcija nije usmerena ni protiv Roma ni protiv Srpske radikalne stranke već da se uvodi urbanistički red u opštinu.

Stanković navodi da je Damnoviću više puta građevinska inspekcija tražila da prekine radove, ali da on to učinio.

„Na neki čudan način on je sa Poslovnim prostorom opštine i sa prethodnom vlašću zaključio ugovor za letnju baštu za 36 ari što je nešto što se nije dešavalo u praksi. Zna se šta je letnja bašta - a on je tamo sazidao objekat. Taj objekat se delom nalazi na zaštitnom koridoru puta, a delom na zelenoj površini“ objašnjava Stanković

Privremeni predsednik opštine uverava Zemunce da neće biti rušenja objekata sagrađenih u dvorištima vlasnika već samo onih koji remete život opštine.

Stanković kaže i da to nije jedini urbanistički problem u koji su umešani predstavnici radikala i podseća na plac Dragana Todorovića za koji ovaj funkcioner SRS-a plaća zakup opštini od samo jednog dinara po kvadratnom metru."
(B92-16. april 2009.)
 
nemoj da se brukas ovde i ti i tvoj drugar ili brat Sanjika ste do leta branili radikale na sav glas i nije vam palo na pamet da izustite nijednu rec o njihovim lopovlucima koji nisu od juce nego traju vec deceniju i kusur i svi su to znali ,ne samo ovaj slucaj nego uopste .
Ajde dobro sada ste se razisli i to al opet nije lepo zapisavati na sva zvona one koje si od srca branila i podrzavala do pre 6-8 meseci ,onako sve zajedno, mislim malo jadno izgleda .

Наравно да смо бранили радикале- на основу онога што смо знали- или боље рећи НИСМО знали.
И то смо их бранили од чистих лопова и криминалаца од Ђинђића преко Живковића, Чеде, Динкића, Ђелића и осталих.

И даље мислимо што смо и онда мислили, само што се друштву криминогене власти придружио и Тодоровић.
И његов лоповлук не чини мањим лоповлук Жуте власти у протеклих десет година!
 
. I dok Damjanović tvrdi da za projekat letnje bašte od 240 kvadrata ima sve neophodne dozvole, njegov stranački kolega Dragan Todorović priznaje da nedostaju pojedini papiri.


Stanković navodi da je Damnoviću više puta građevinska inspekcija tražila da prekine radove, ali da on to učinio.

„Na neki čudan način on je sa Poslovnim prostorom opštine i sa prethodnom vlašću zaključio ugovor za letnju baštu za 36 ari što je nešto što se nije dešavalo u praksi. Zna se šta je letnja bašta - a on je tamo sazidao objekat. .)

Ovo je stara radikalska praksa koje se ne odriču tako lako:mrgreen:
Doduše i zemunski šef naprednjaka nije ništa gori neimar od ovog radikalskog, ipak je to ista škola:lol:
 

Back
Top