Da li ili ne?

xpertbet

Iskusan
Poruka
5.699
Sad ovo sve treba posmatrati kao zamisljen dogadjaj

Upoznas zensku koju znas od ranije jeste da zvuci ko apsurd ali kad si je znao bila je klinka ali je posle pocela se sminka i prosle dine od tad kad si bio teen a ona i to toga manje

khm

elem znaci ne mozes da verujes koliko je "narasla" sad skotnas i da je plus vrlo energicna da ima kool zivot da je afirmisala intiligenciju i sve i ona to isto konta i secate se kako je sve to kool...

da skratim pricu kontas da imas prodju i ona nesto sve je to super da li pokretati teritorijalne pretenzije ili zaustaviti na kool poznanstvu i razumno kvalitetnom razgovoru

??
 
Sad ovo sve treba posmatrati kao zamisljen dogadjaj

Upoznas zensku koju znas od ranije jeste da zvuci ko apsurd ali kad si je znao bila je klinka ali je posle pocela se sminka i prosle dine od tad kad si bio teen a ona i to toga manje

khm

elem znaci ne mozes da verujes koliko je "narasla" sad skotnas i da je plus vrlo energicna da ima kool zivot da je afirmisala intiligenciju i sve i ona to isto konta i secate se kako je sve to kool...

da skratim pricu kontas da imas prodju i ona nesto sve je to super da li pokretati teritorijalne pretenzije ili zaustaviti na kool poznanstvu i razumno kvalitetnom razgovoru

??


ma ne ne... ispricaj nam kako masturbiras na nju :lol:
 
Sad ovo sve treba posmatrati kao zamisljen dogadjaj

Upoznas zensku koju znas od ranije jeste da zvuci ko apsurd ali kad si je znao bila je klinka ali je posle pocela se sminka i prosle dine od tad kad si bio teen a ona i to toga manje

khm

elem znaci ne mozes da verujes koliko je "narasla" sad skotnas i da je plus vrlo energicna da ima kool zivot da je afirmisala intiligenciju i sve i ona to isto konta i secate se kako je sve to kool...

da skratim pricu kontas da imas prodju i ona nesto sve je to super da li pokretati teritorijalne pretenzije ili zaustaviti na kool poznanstvu i razumno kvalitetnom razgovoru

??

heh... tako super finoj curi su ipak bile potrebne sise da bi je udostojio svoje paznje
... makar i toliko malo da bi zakljucio da "je cool".....
koja dubina jbte. :confused:
...toplo preporucujem zobilazenje.... samo ces je razocarati sobom
 
ma ne, bas ti sto sto su bili stariji i sto su nam se svidjali kad smo bile klinke su nam sada smesni i kad ih vidimo pitamo se da li je moguce da smo bile toliko lude...:D

Da, to mi se cesto desi. Posebno, kada vidim nekog onako ofucanog, a pocne da mi se nabacuje sa detetom u ruci. Strasno.

E, a jednog sam videla na sahrani njegovog oca. Htela sam da puknem od smeha. Pomislila sam da je njemu sahrana.
 

Back
Top