KAD JE BOŽIĆ A KAD USKRS

nije lapsus, nego najobicnije licemerje, podsvest radi, djavolska su to posla

doduse ako je cestitala samo bogatasima i mogu da razumem lapsus

siromasni i onako nisu njena ciljna grupa, bar jos nije nista za najveci deo naroda uradila u skupstini, osim do sada nevidjenog cepanja najvece opozicione stranke i isterivanja poslanika opozicije

dabogda ceo zivot slavila sa comickom, sveze obrijanom
 
Видео сам.........бруууууууууука комуњарска... ма ја одавно причам да је она 100 пута луђа од својих пацијената. Так'а је ситуВација са већином неуропсихијатара...
 
Pa, on jednostavno ne može da izdrži da svima ne rastrubi da nije skinuo mrak.
Па дајте онда да организујемо једну хуманитарну акцију,
да човеку платимо и организујемо професионалку,
и решен проблем!!!
П.С.
Мртав сам озбиљан, јер дечко рече да је болестан од нечега, није за исмевање и зајебанцију!
А можемо да му помогнемо, то је сигурно!!!
Да му приредимо поклон за ВАСКРС!:mrgreen:
 
Па дајте онда да организујемо једну хуманитарну акцију,
да човеку платимо и организујемо професионалку,
и решен проблем!!!
П.С.
Мртав сам озбиљан, јер дечко рече да је болестан од нечега, није за исмевање и зајебанцију!
А можемо да му помогнемо, то је сигурно!!!
Да му приредимо поклон за ВАСКРС!:mrgreen:
vaistinu!
evo ja prilazem 300 dindzi odmah :ok: da se skupi nas 20 milina :mrgreen:
 
500 je prihvatljivo. Ulazim... Ali ajde da nas se skipi više, ipak on zaslužuje nešto bolje, a ne one kamenjarke sa AS ili auto puta.
Па лепо рече "al bundy", нас двадесетак по 500........ваљда је доста 100 еврова.......е6ем ли га ..........нисам упућен!!!:mrgreen:
П.С.
Да питамо оног "сводника" - "Инагадададавиду"!:mrgreen:
 
Па дајте онда да организујемо једну хуманитарну акцију,
да човеку платимо и организујемо професионалку,
и решен проблем!!!
П.С.
Мртав сам озбиљан, јер дечко рече да је болестан од нечега, није за исмевање и зајебанцију!
А можемо да му помогнемо, то је сигурно!!!
Да му приредимо поклон за ВАСКРС!:mrgreen:

Znam da je bolestan, i ne sprdam se s time. Njemu ni profesionalka ne može pomoći. On mora da se obrati ustanovi koja rešava takve probleme. Ima onaj matori psiholog i sexolog, zaboravih kako se zove, onaj što je izmislio Vep, što je stalno po tv emisijama. E, taj ima kliniku, i kažu da je ekspert u svom poslu, pa bi Ugo mogao malo da svarti tamo po pomoć, jer mu forum ne može u tome pomoći..
 

Back
Top