FARCRY problem
Prikazujem rezultate 1 do 19 od 19

Tema: FARCRY problem

Početnik
    Učlanjen
    11.11.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano FARCRY problem

Kad zavrsim instalaciju i hocu da pokrenem igricu javlja mi sledece:
    This application has failed to start because MSVCP71.dll was not found.Re-installing the application may fix this problem.
    Reinstalirao sam,ali opet isto.Ako je neko imao slicnu situaciju neka objasni kako da resim.Hvala.

goost
    Guest

Podrazumevano gremlini

To su gremlini i ja sam imao isti problem

Početnik
    Učlanjen
    25.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano :)

Koji operativni sistem imas koju graficku,koliko RAM-a,nakoliko cd-a ti je igrica?

Početnik
    Učlanjen
    11.11.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: :)

Citat Original postavio rookie
    Koji operativni sistem imas koju graficku,koliko RAM-a,nakoliko cd-a ti je igrica?
    Imam Xp Profesional,256DDR400,ATI RADEON 9200 Ssa 128RAM-a, BARTHON 2500+,ploca MSI K7N2DELTA.Skinuo sam s neta fajl koji mi je trazio,i igrica krene,intro i pocetak.ali onda mi se ekran zacrni na par minuta i onda se pojavi Windows poruka o gresci oko grafickog drivera i komp mora da se restartuje...ps. Igrica je na 3cd-a...

Guest

Podrazumevano

Potrazi na jednom od diskova taj fajl i prekopiraj ga. Posle ce ti trziti jos jedan ili dva

Zainteresovan član anon1mus (avatar)
    Učlanjen
    10.04.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Ja mislim da na disku 3 imas taj dll, pa ga samo iskopiras u far cry dir.

Početnik
    Učlanjen
    11.11.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ma ok, nashao sam taj fajl ,ali igrica krene,intro i pocetak i onda mi se ekran zacrni na par minuta i onda se pojavi Windows poruka o gresci oko grafickog drivera i komp mora da se restartuje...Sad je drugi problem.Da li mi treba novi driver za graficku ili nesto drugo?

Početnik
    Učlanjen
    25.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano :)

Pazi sad:skini najnovije drajvere za tu tvoju graficku karticu (ja mislim da ih imas na www.ati.com)i instalirajih,ako nisis sugurna kako to da uradis pozovi nekog u pomoc,ako to ne uspe probaj da nadjes verziju od 6 cd(ili 1 dvd) posto ta od 3 ima neke zezalice,uzgled ako se ne bavis nesto profesionalno grafikom bolje ti da zamenis tu garficku kartu za GForce posto one su mnogao bolje sto se tice igrica,za ati g.kartice stalno moras da juris neke drivere,ja sam recimo igru instalirao sa 6 cd.graficka je gf 440 mx 128 mb i 256 ram i radilo je super(za moju konfiguraciju)-Ajde probaj to pa javi dali je uspelo!!!!

Guest

Podrazumevano Re: :)

Citat Original postavio rookie
    Pazi sad:skini najnovije drajvere za tu tvoju graficku karticu (ja mislim da ih imas na www.ati.com)i instalirajih,ako nisis sugurna kako to da uradis pozovi nekog u pomoc,ako to ne uspe probaj da nadjes verziju od 6 cd(ili 1 dvd) posto ta od 3 ima neke zezalice,uzgled ako se ne bavis nesto profesionalno grafikom bolje ti da zamenis tu garficku kartu za GForce posto one su mnogao bolje sto se tice igrica,za ati g.kartice stalno moras da juris neke drivere,ja sam recimo igru instalirao sa 6 cd.graficka je gf 440 mx 128 mb i 256 ram i radilo je super(za moju konfiguraciju)-Ajde probaj to pa javi dali je uspelo!!!!
    Slazem se najbolje je da izbegne ATI jer ja sam probao

judge dredd
    Guest

Podrazumevano

Ne mogu da verujem da palite ljude kako ce igrati Far Cry sa gf 440 mx.Znam da je glupo reci(zbog cene), ali braco ova igra radi perfektno samo sa Ati Radeon 9800XT.Ni sa jednom drugom karticom se ne moze videti puni potencijal ove perfektne igre.

Primećen član HYBRID (avatar)
    Učlanjen
    19.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

probaj da mu das malo vutre,proradice sigurno!

Početnik
    Učlanjen
    16.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano dll

Probaj da iskopiras dll fajlove u win32
    .Kod mene tako radi.Kada kliknes na ono za prevljenje mape,trebalo bi da ti trazi opet jedan(treci dll )fail ,koji opet kopiras u win 32.
    A stvarno se malo cudno ta verzija sa 3 cd-a ponasa
    (naprimer) nemoze se ukljuciti devmode .

Početnik
    Učlanjen
    16.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

sta je toliko bolji radeon 9800 xt od pro.
    Nema sigurno vise od 10 posto razlike,a to je slozices se mizerno.Da si reko x800 xt razumeo bih

judge dredd
    Guest

Podrazumevano

Imao sam 9800 Pro, sada imam XT, veruj mi ima razlike, instalacijom Far Cry-a sama instalacija mi je sve podesila na 'very high', a to bar nesto znaci, zar ne?(x800 nemam, niti sam je probao, ali slozices se da je trenutno za bilo koju igru dovoljna 9800XT).Brate, ako gresim kazi, odmah kupujem x800, jer ne postoji ta cena zbog koje bih propustio pravi dozivljaj igranja.

Iskusan Кулиража (avatar)
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Podrazumevano

Ako bih jurio igrice, svaki drugi mesec bi morao dakupujem novu graficku.
    Inace zaista ne znam sta vidite u tom Far Cry-u.
    Mene su nagovorili da uzmem(ionako ne volim pucacine, ali ljudi kazu ratna avantura).
    I sta predjem prve dve faze i Uninstall.
    Meni je igra posle dve faze postala monotona.
    Cilj je samo doci na zacrtano mesto, poubijati ili izbeci neprijatelje, jedino sto valja je to sto se nivoi mogu prelaziti na vise razlicitih nacina.
    No i to se manje vise svodi na isto, da li ubiti neprijatelja ili se sunjati iza njegovih ledja.

Sve u svemu, dobra grafika ne mora da znaci i dobra igra.

Početnik
    Učlanjen
    21.06.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Кулиража
    Mene su nagovorili da uzmem(ionako ne volim pucacine, ali ljudi kazu ratna avantura).
    Cilj je samo doci na zacrtano mesto, poubijati ili izbeci neprijatelje, jedino sto valja je to sto se nivoi mogu prelaziti na vise razlicitih nacina.
    No i to se manje vise svodi na isto, da li ubiti neprijatelja ili se sunjati iza njegovih ledja.

Kazi brate, molim te, koja je po tebi dobra igra ako nije Far Cry(nemoj da brukas igru ako ne volis FPS zanr).

budaletina
    Guest

Podrazumevano

igram far cry,tu sam na kraju,igra je strava,priznajem,inace sam ljubitelj splinter cella ,naravno i dvojku sam igro.
    mada far cry malo smara na kraju gde se nizu jedni te isti protivnici,prva polovina je strava,druga ne.
    u celini igra je zaista nesto novo nevidjeno.
    e sad ko voli najfinije igre mora da ima para za graficku ......
    p[ozdrav za far cry dobra je,mada mi je sc2 ipak za nijansu ne zbog grafike vec zbog PRICHE bolja.

Iskusan Кулиража (avatar)
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Podrazumevano

Citat Original postavio judge dredd
    Citat Original postavio Кулиража

Kazi brate, molim te, koja je po tebi dobra igra ako nije Far Cry(nemoj da brukas igru ako ne volis FPS zanr).
    Ne znam meni ne moze biti dobra igra u kojoj je cilj potamaniti neprijatelje ili ih zaobilaznim putem zaobici.
    Da mogu bar gram mozga da upotrebim u toj igri rado bih je igrao, ali posto ne mogu odletela je sa harda posle par sati igranja

Domaćin milospv (avatar)
    Učlanjen
    14.09.2003.
    Pol
    muški
    Za nezavisnu i suverenu Republiku Srpsku!
    Reputaciona moć
    97

Podrazumevano

Sem po grafici, Far Cry je cisti shit

Slične teme

1. FARCRY PROBLEM (connect3d x550 256mb)
    Autor zinedin zidan u forumu Hardver
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 17.03.2006., 19:32
  2. Problem sam FarCry
    Autor Petrovic A. u forumu Video igre
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 08.10.2004., 15:31
  3. FarCry ╞
    Autor HYBRID u forumu Hardver
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 07.10.2004., 23:41
  4. FARCRY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Autor rookie u forumu Video igre
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 21.05.2004., 02:48

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •