Ко су активисти СНП - 1389

DRVOSEČA

Aktivan član
Poruka
1.125
Ево како изгледају и шта у слободно време раде активисти из 1389. Ово је један од истакнутих чланова Игор Маринковић.

file.php


Пре би се рекло да припада АСИ-у...

file.php


Или можда њима?

file.php


Или је ипак ???? :confused:
 
Ево како изгледају и шта у слободно време раде активисти из 1389. Ово је један од истакнутих чланова Игор Маринковић.

file.php


Пре би се рекло да припада АСИ-у...

file.php


Или можда њима?

file.php


Или је ипак ???? :confused:

kako god, jasno je da ribu nema, i da ce je tesko nabaciti.
onda ostaje crtanje po fasadama, skandiranje za radovana i slikanje sa onim koje kao hejtuje.

***, kad vidi covek one silne patriyotske parole ispisane po gradu, 'idemo na kosovo' i slicno, mislio bi covek da ih pise sam milos obilic. kad ono medjutim. plavusan sa bubuljicama, i onaj obrazovac od 50 kila, sa sve krevetom.
 
kako god, jasno je da ribu nema, i da ce je tesko nabaciti.
onda ostaje crtanje po fasadama, skandiranje za radovana i slikanje sa onim koje kao hejtuje.

***, kad vidi covek one silne patriyotske parole ispisane po gradu, 'idemo na kosovo' i slicno, mislio bi covek da ih pise sam milos obilic. kad ono medjutim. plavusan sa bubuljicama, i onaj obrazovac od 50 kila, sa sve krevetom.

Klasika za Srbiju, loš izbor kadrova... j6g, kad su nam nacionalisti onaj šugavi firer - pi3da, ovaj Slovak i Rahitični Obrazovac..... J6g, ko Mlohavi da ih je birao :hahaha:
 


file.php



Ухапшен припадник "Националног строја" због изазивања националне, расне и верске мржње и нетрпељивости

Београд, 10. април 2009. године – Министарство унутрашњих послова Владе Републике Србије саопштило је да су припадници МУП-а ухапсили Игора М. (1981) из Београда због основане сумње да је извршио кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.


У саопштењу се наводи да је осумњичени 8. априла, поводом расељавања нехигијенског ромског насеља "Белвил" на Новом Београду, са своје електронске адресе упутио проглас "За расно чист аријевски Београд" на преко 50 адреса новинских редакција и радио и ТВ станица.
 


file.php



Ухапшен припадник "Националног строја" због изазивања националне, расне и верске мржње и нетрпељивости

Београд, 10. април 2009. године – Министарство унутрашњих послова Владе Републике Србије саопштило је да су припадници МУП-а ухапсили Игора М. (1981) из Београда због основане сумње да је извршио кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.


У саопштењу се наводи да је осумњичени 8. априла, поводом расељавања нехигијенског ромског насеља "Белвил" на Новом Београду, са своје електронске адресе упутио проглас "За расно чист аријевски Београд" на преко 50 адреса новинских редакција и радио и ТВ станица.
:hahaha::hahaha::hahaha:
haha koji kralj svuda ga ima :mrgreen:
 
:hahaha::hahaha::hahaha:
haha koji kralj svuda ga ima :mrgreen:

Игор Маринковић рођен 1981 . године у Београду већ дуго времена је особа позната јавности по свом националном деловању.

са групом истомишљеника са студија скреће паћњу јавности са више предлога које упућује актуелној власти . Свакако најзначајнији предлози су били ти да се генерал Ратко Младић прогласи мртвим и да се прекину све даље активности око његовог хапшења што је по тадашњем закону било могуће

Посебну пажњу јавности скренула је иницијатива коју Маринковић спроводи а која се тицала Косова и Метохије . Маринковић испред своје студентске организације Независне асоцијације студената износи предлог да Србија јужну покрајну над којом у том тренутку нема ингеренција уступи Руској федерацији на 99. година .

Више десетина пута је привођен и прекршајно осуђиван због свог антирежимског деловања.Због сатиричног текста у коме градоначелика Београда Драгана Ђиласа пореди са неонацистичком ораганизацијом Национални Строј због исељавања ромског становништа у Београду , ухапшен је и одређен му је једномесечни притвор . Режимски медији преносе вест о његовом хапшењу на тај начин да приказују Игора као члана Националног Строја и оптужују га за ширење верске и расне мржње

Игор Маринковић је дугогодишњи члан Српске Радикалне странке , активиста Српског народног покрета 1389 . Цењен и поштован од стране многих појединаца и организација из земљи и иностранства
 
Игор Маринковић рођен 1981 . године у Београду већ дуго времена је особа позната јавности по свом националном деловању.

са групом истомишљеника са студија скреће паћњу јавности са више предлога које упућује актуелној власти . Свакако најзначајнији предлози су били ти да се генерал Ратко Младић прогласи мртвим и да се прекину све даље активности око његовог хапшења што је по тадашњем закону било могуће

Посебну пажњу јавности скренула је иницијатива коју Маринковић спроводи а која се тицала Косова и Метохије . Маринковић испред своје студентске организације Независне асоцијације студената износи предлог да Србија јужну покрајну над којом у том тренутку нема ингеренција уступи Руској федерацији на 99. година .

Више десетина пута је привођен и прекршајно осуђиван због свог антирежимског деловања.Због сатиричног текста у коме градоначелика Београда Драгана Ђиласа пореди са неонацистичком ораганизацијом Национални Строј због исељавања ромског становништа у Београду , ухапшен је и одређен му је једномесечни притвор . Режимски медији преносе вест о његовом хапшењу на тај начин да приказују Игора као члана Националног Строја и оптужују га за ширење верске и расне мржње

Игор Маринковић је дугогодишњи члан Српске Радикалне странке , активиста Српског народног покрета 1389 . Цењен и поштован од стране многих појединаца и организација из земљи и иностранства
a voli da se grli covek sve od Dinkica , Voje ,Tome do drveta :hahaha:
mada je zanimljivo kakvi sve pacijenti studiraju pravo , sad kada sam procitao njegove predloga zaplakao sam od smeha ,mislim cuo sam i ranije te za te budalastine :mrgreen:
iako to i nije smesno jer to ce jos sutra nekome suditi ili ne daj boze braniti pred nekim sudom
 
a voli da se grli covek sve od Dinkica , Voje ,Tome do drveta :hahaha:
mada je zanimljivo kakvi sve pacijenti studiraju pravo , sad kada sam procitao njegove predloga zaplakao sam od smeha ,mislim cuo sam i ranije te za te budalastine :mrgreen:
iako to i nije smesno jer to ce jos sutra nekome suditi ili ne daj boze braniti pred nekim sudom

Pa svestran je, iako prilično luta:mrgreen:
A predlozi su mu prva liga:super::rotf:
 
Pa svestran je, iako prilično luta:mrgreen:
A predlozi su mu prva liga:super::rotf:
pa kazu nasi na Onom forumu da je on veliki Srbin i zasluzan nacionalni radnik , a ove slike objasnjavaju time da on svima sve saspe u lice i da se nikoga ne boji pa je zato i isao mecki na rupu kod svih tih zlikovaca :worth::ok:
mada meni ovo grljenje i nazdravljanje sa Dinkicem bas i ne lici na sasipanje istine u lice:think:
mada je moguce da on ima neke tajne lukave metode u borbi za nasu stvar , da se zlikovci i dosmalnije ne dosete :D
 
Ево како изгледају и шта у слободно време раде активисти из 1389. Ово је један од истакнутих чланова Игор Маринковић.

file.php


Пре би се рекло да припада АСИ-у...

file.php


Или можда њима?

file.php


Или је ипак ???? :confused:


file.php



Ухапшен припадник "Националног строја" због изазивања националне, расне и верске мржње и нетрпељивости

Београд, 10. април 2009. године – Министарство унутрашњих послова Владе Републике Србије саопштило је да су припадници МУП-а ухапсили Игора М. (1981) из Београда због основане сумње да је извршио кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.


У саопштењу се наводи да је осумњичени 8. априла, поводом расељавања нехигијенског ромског насеља "Белвил" на Новом Београду, са своје електронске адресе упутио проглас "За расно чист аријевски Београд" на преко 50 адреса новинских редакција и радио и ТВ станица.

:eek: Ide od jednog do drugog ko narodna pesma... :whistling:

Kakav patriJota.... :super:
 
a voli da se grli covek sve od Dinkica , Voje ,Tome do drveta :hahaha:
mada je zanimljivo kakvi sve pacijenti studiraju pravo , sad kada sam procitao njegove predloga zaplakao sam od smeha ,mislim cuo sam i ranije te za te budalastine :mrgreen:
iako to i nije smesno jer to ce jos sutra nekome suditi ili ne daj boze braniti pred nekim sudom

Bem ti sunce, njemu bi trebalo oduzeti poslovnu sposobnost i postaviti mu staraoca, sad sam video predloge... :hahaha::hahaha::super::rotf::rotf:
 
Ево, шта сам ја пронашла, па да мало употпунимо слику о
Игору Маринковићу:


" БЕОГРАДСКИ НОВИНАР ИГОР МАРИНКОВИЋ УХАПШЕН ЈЕ НА
СВОМ РАДНОМ МЕСТУ, ТЕЛЕВИЗИЈИ МЕТРОПОЛИС.
БИВШЕМ НОВИНАРУ ВИШЕ БЕОГРАДСКИХ ЛИСТОВА ПОЗНАТОМ
ПО КРИТИКАМА АКТУЕЛНЕ ВЛАСТИ ОДРЕЂЕН ЈЕ ЈЕДНОМЕСЕЧНИ
ПРИТВОР. ИНФОРМАЦИЈЕ У ВЕЗИ СА ОВИМ СЛУЧАЈЕМ ЋЕ БИТИ
УСКОРО ОБЈАВЉЕНЕ.
ПРЕЗИР ДИКТАТУРИ, СЛОБОДА ЗА ИГОРА МАРИНКОВИЋА !!!

ЗАШТО БАШ ИГОР ?

Игор Маринковић рођен 1981 . године у Београду већ дуго времена
је особа позната јавности по свом националном деловању .
По професији новинар , Маринковић је био упознат са многим
детаљима и многим информацијама везаним за деловање како
власти тако и опозиције .Своју новинарску каријеру започиње као
уредник студенског часописа правног факултета „ Правник” , у периоду
у коме је био један од лидера студената нашег највећег факултета .
У том периоду са групом истомишљеника са студија скреће паћњу
јавности са више предлога које упућује актуелној власти . Свакако
најзначајнији предлози су били ти да се генерал Ратко Младић прогласи
мртвим и да се прекину све даље активности око његовог хапшења
што је по тадашњем закону било могуће . Власт наравно не само да
одбија исти предлог већ постојећи закон мења и тако брише могућност
да генерал Младић подпадне под исти.
Маринковић са саборцима више
пута тражи смену тадашњег министра просвете Гаше Кнежевића ,
због накарадних реформи које је спроводио и довео до тога да многи
студенти немају материјалних средстава за образовање. Посебну
пажњу јавности скренула је иницијатива коју Маринковић спроводи а
која се тицала Косова и Метохије . Маринковић испред своје студентске
организације Независне асоцијације студената износи предлог да Србија
јужну покрајну над којом у том тренутку нема ингеренција уступи Руској
федерацији на 99. година .
Заузврат Русција би се обавезала да створи
безбедносне услове за повратак насилно расељених Срба и осталих
неалбанаца.
.......
О борби Игора Маринковића против неправде можемо још толико
тога рећи и написати. Више десетина пута је привођен и прекршајно
осуђиван због свог антирежимског деловања.Због сатиричног текста
у коме градоначелика Београда Драгана Ђиласа пореди са
неонацистичком ораганизацијом Национални Строј због исељавања
ромског становништа у Београду ,
ухапшен је и одређен му је једномесечни притвор .

Режимски медији преносе вест о његовом хапшењу на тај начин да
приказују Игора као члана Националног Строја и оптужују га за
ширење верске и расне мржње .Крајње неутемељено и непрофесионално
деловање медија донело је велики стрес породици Игора Маринковића
(његова сестра је трудна) и његовим пријатељима , и морамо напоменути
да је затворен момак не најбољег здравственог стања:
Наиме Игор има ретку болест зглобова због које је принуђен да више
пута годишње проведе више недеља у болници ,......"


https://www.facebook.com/group.php?gid=70720709819

.
 

Back
Top