CNN objavio istinu o letecim tanjirima

Evo ovo u neku ruku nema bas veze sa ovom temom, ali je veoma interesantno!

Verovatno je malo vas culo za profesora Jamesa Obertha. On je bio jedan od največih raketnih stručnjaka i poznavatelja svemira koji je ikada živio. Kada je penzionisan vlada mu je iskazala posebno poštovanje. Na konferenciji za štampu koju je priredila ustao je i rekao:

- "Gospodo, mi ne možemo pokupiti zasluge za svu tehnologiju koju smo stvorili u prošlim decenijama. Imali smo pomoć." Tu je prestao.


Jedan od novinara je uzdigao ruku i pitao ga : "Profesore Oberth, možete li nam reći koja nam je to zemlja pomogla ?"

- "To su bili oni mali momci iz svemira", odgovorio je i seo ne želeći više komentarisati.
 
Da pisu anonimni ljud i sam pisem clanke na srpskoj wikipediji ali uvek kad napisem nesto sto nije provereno ili netacno uvek me isprave admini ili drugi clanovi koji su zaduzeni za to! Sta sad ces reci i da informacije sa wikipedije nisu tacne!
I te njegove izjave se nalaze na sajtu organizacije mufon koja je veoma postovana organizacija jer ne prihvata bas svakakve budalastine kad im neko kaze da je video ili su ga oteli vanzemaljci itd.
 

Back
Top