Нацистичко зло Отац и Син- убице Срба!

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
(тема покренута на СЦ од Трофазног)

Немачки фелдамршал Кесерлинг, командовао је јединицама Луфтвафе на подручју балкана и посебно одговоран за јединице при бомбардовању Бегорада, као и за већину злочина током немачких офанзива.

Његов син, Рајнард Кесерлинг био је заменик шефа БНД-а 1999 године када је организовао и опремао јединице УЧК против Срба.

Нацистичка офанзива се наставља.

"In 1996, BND Chief Geiger’s deputy, Rainer Kesselring, the son of the Nazi Luftwaffe general responsible for the bombing of Belgrade in 1941 that left 17,000 dead, oversaw KSK training of Albanian recruits at a Turkish military base near Izmir. This Aegean port city was also the headquarters of an Albanian expatriate separatist group set up by the Turkish intelligence service…as early as 1982, which in 1993 was reborn as the Kosovo People’s Movement (Levizja Popullore e Kosoves, or LPK). The LPK was a leftist group that created the KLA from its power centers in Germany and Switzerland.
http://www.byzantinesacredart.com/blog/2007/12/resolution-1244-crystal-clear.html
http://news.beograd.com/srpski/clan...620_balkan_albanija_kosovo_heroin_dzihad.html
 
Poslednja izmena:
(тема покренута на СЦ од Трофазног)

Немачки фелдамршал Кесерлинг, командовао је јединицама Луфтвафе на подручју балкана и посебно одговоран за јединице при бомбардовању Бегорада, као и за већину злочина током немачких офанзива.

Његов син, Рајнард Кесерлинг био је заменик шефа БНД-а 1999 године када је организовао и опремао јединице УЧК против Срба.

Нацистичка офанзива се наставља.


http://www.byzantinesacredart.com/blog/2007/12/resolution-1244-crystal-clear.html
http://news.beograd.com/srpski/clan...620_balkan_albanija_kosovo_heroin_dzihad.html

Страшно... знаш ли да немам херца ни да отварам ове сајтове... мамицу им хохштаплерску...
 
Страшно... знаш ли да немам херца ни да отварам ове сајтове... мамицу им хохштаплерску...

Мито није се ништа завршило, нацизам је преживео, сада се формирао 4-и рајх (ЕУ/НАТО)-
Не знам да ли знаш да су немачки генерали и гестаповци били саветници у ЦИА и НАТО?
 
Jel znate za ono sta se desilo u Prizrenu 99god.
Posle ww2 je prvi put ubijeni Srbi od strane Nemaca/kfor,kad su usli na Kosovo.

A jel znaš da su u Kragujevcu streljanja vršile jedinice nemačke vojske - iz Austrije i d aim je komandant rekaso "Vojnici sada im se svetite za Cer i Kolubaru"?

Staljin to nije istrebio na vreme. Trebao je.
 
:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Параноје, па како те ... Само бре нешто о нацизму пишете. А ко је покренуо тему? Неко ко је до скоро писао све најлепште о Љотићу.

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Nojkeeeeee,a kako bi bilo da malo oladis.
Ne stavrno nema tu paranoje nego stvarno je tako.
Mislis da unuci nemackih bivsih oficira i vojnika koji su stradali u ww2 kod nas tako lako zaboravljaju nas narod.Neeeeeeeeee,nikada.
A mi imamo nekog kretena Davidovica i majune njegove sledbenike.ma ne treba nama KFOR kad imamo takva GOVNA U NASOJ ZEMLJI.
 
Мито није се ништа завршило, нацизам је преживео, сада се формирао 4-и рајх (ЕУ/НАТО)-
Не знам да ли знаш да су немачки генерали и гестаповци били саветници у ЦИА и НАТО?
mani u qurac ionako je histerican i ljut , samo mu jos trebaju ovakve informacije da ga slog strefi pred kompom
 
Poslednja izmena:
Ма не спамујем. Само ме чуди да један који брани сарадника тих истих нациста, покреће тему против нациста
:hahaha::hahaha::hahaha:

Овим завршавам расправу са тобом.
Ти си увек био фан Адолфа Х и Љотића, уз то и неонациста, а моај маленкост је одувек била против нацистичких го*ана и искрени сам мрзитељ свега нацистичког.
ти си обичан спамер и ништа више.
Ако имаш да нешто ми предочиш, дај линк или ућути.
Збогом.
 
Овим завршавам расправу са тобом.
Ти си увек био фан Адолфа Х и Љотића, уз то и неонациста, а моај маленкост је одувек била против нацистичких го*ана и искрени сам мрзитељ свега нацистичког.
ти си обичан спамер и ништа више.
Ако имаш да нешто ми предочиш, дај линк или ућути.
Збогом.

Лек да видим да ли сам се најежио од ових речи... Па и нисам

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 

Back
Top