Gde igrate tenis?

Al smo se raspisali ovde :)

Olimp? Sjajna podloga,ali i cijena-prava sitnica.Mislim da je 800 din sata,ali nemojte me drzati za rec.
U Rakovici je 300 din termin,beton.
Avala - fora kao traca,u stvari tepih,600 din sat :)

Sljaka-zavisi gde,na Zvezdari je 500 din sat,a u Ser Zilu na Banjici fenomenalnih 1000 din!!! Takodje,u Rakovici je sljaka 500 din.

Ima jos sljaksa na Banjici,ali tamo je cini mi se isto izmedju 600 i 800 din...

I naravno,meni naj,naj,naj teren...Na uscu!!! Svi proalznici te gledaju,ako znas,gomila stane,cesto i navija :) Pa ko zna,zna....A cena je 500 din sat! Dosta od mene :D
 
Jeste, tacno je da je sat na Olimpu (bilo koja vrsta podloge) 800 din. ali samo do 4 popodne, vecernji termin je 1200 din... I opet ljudi vise dolaze da igraju pod reflektorima nego po danu, ili se ja to tripujem jer vise vremena provodim tamo posle 17-18h... :)
 
Hihihihihihi... E nije me neko ovako dugo nasmejao... Jeste da sam rekao da visim tamo posle 18h ali nisam rekao da visim na teniskim terenima... :) A sto se tice Rakovice mogu da idem i da platim dva termina, to je najmanji problem, veci problem je taj sto pojima nemam da igram tenis... :hahaha: :)
 
Eto koliko se misljenja razlikuju :)

Ja sljaku ocima ne mogu da vidim,igram na toj podlozi samo i i skljucivo kada moram....A i tada je izbegavam. Betoncina je zakon ili eventualno vestacka neak podloga.

Inace,poskupeli su na Adi...Sada je 600 dinara sat do 18h,a posle je 800.Mnogo.

A ako neko igra solidno tenis,neka mi se javi...Taman da opicimo jednom :) :) :)
 

Back
Top