Jedan predlog

Pogledaj rezultate ankete: Da li podrzhavate predlog?

Glasova
18. Ne možete glasati na ovu anketu
  • DA, treba zabraniti zalaganje za ulazak u NATO.

13 72,22%
  • NE, ulazak u NATO je nasha buducnost.

5 27,78%
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 51

Tema: Jedan predlog

Ističe se
    Učlanjen
    12.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Jedan predlog

Vidim u obaveshtenjima da je banovan Spartak Moskva. To podrzhavam u potpunosti jer je dotichni nepristojan i drzak, vredja sve redom. Medjutim razlog zbog kog otvaram temu je ono shto je navedeno kao razlog njegovog banovanja. Naime to je shto je dotichni banovan zbog toga shto je pozivao na prikljuchenje Rusiji. Tu ima jedan problem. Zashto nisu banovani svi na ovom forumu koji pozivaju na prikljuchenje NATO paktu, kad je nasha zvanichna politika neutralnost?

Dakle, predlazhem da pozivanje na ulazak u NATO pakt bude ZABRANJENO na ovom forumu i da se najstrozhije kazhnjava.

Elita daxt (avatar)
    Učlanjen
    20.02.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    375

Podrazumevano Re: Jedan predlog

тачмо,нису требали да га банују због русофилства,то је дискриминација,и требало би да модови мало размисле какве то има последице....
    ...

Buduća legenda Милунка Савић (avatar)
    Učlanjen
    26.02.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    1009

Citat Original postavio Ugo Chavez Pogledaj poruku
    Vidim u obaveshtenjima da je banovan Spartak Moskva. To podrzhavam u potpunosti jer je dotichni nepristojan i drzak, vredja sve redom. Medjutim razlog zbog kog otvaram temu je ono shto je navedeno kao razlog njegovog banovanja. Naime to je shto je dotichni banovan zbog toga shto je pozivao na prikljuchenje Rusiji. Tu ima jedan problem. Zashto nisu banovani svi na ovom forumu koji pozivaju na prikljuchenje NATO paktu, kad je nasha zvanichna politika neutralnost?

Dakle, predlazhem da pozivanje na ulazak u NATO pakt bude ZABRANJENO na ovom forumu i da se najstrozhije kazhnjava.
    Не мешај фрогс енд грендмадрс. Расправа о прикључењу неком пакту није исто с позивом на апсолутно укидање државности, (што би била импликација прикључења Русији као држави).

Ističe se
    Učlanjen
    12.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio daxt Pogledaj poruku
    тачмо,нису требали да га банују због русофилства,то је дискриминација,и требало би да модови мало размисле какве то има последице....
    Rusofilija je bolest, a bolest se lechi. Ako vec hoce da kazhnjavaju bolesnike, onda neka to chine bez obzira koja je bolest u pitanju, rusofilija, germanofilija ili anglofilija ili neka druga.

mar_comm nije na forumu
    Читам ... чудим се !!! Глупост границе нема !!!
    Elita
    Učlanjen
    15.06.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    11
    Reputaciona moć
    449

Podrazumevano Re: OBAVEŠTENJA
    Спартак Москва 5-dnevni ban zbog svesno ponovljenog prekršaja.

Razlog: Protivustavno negiranje državnog suvereniteta R Srbije.
    "Коме закон лежи у топузу,
    трагови му смрде нечовијештвом ..."

Ističe se
    Učlanjen
    12.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Милунка Савић Pogledaj poruku
    Не мешај фрогс енд грендмадрс. Расправа о прикључењу неком пакту није исто с позивом на апсолутно укидање државности, (што би била импликација прикључења Русији као држави).
    Razumem ja to, ali u praksi prikljuchenje NATO je odricanje od suvereniteta Srbije i predavanje istog Americi.

Veoma poznat Eric Draven (avatar)
    Učlanjen
    31.08.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    44
    Reputaciona moć
    165

Citat Original postavio mar_comm Pogledaj poruku
    Podrazumevano Re: OBAVEŠTENJA
    Спартак Москва 5-dnevni ban zbog svesno ponovljenog prekršaja.

Razlog: Protivustavno negiranje državnog suvereniteta R Srbije.
    Pa zeli da se Srbija prikljuci Rusiji
    Sta tu nije jasno?
    "Men dont faint,we take unintended,decisive naps!"
    Bob Kelso

http://9gag.com/gag/aD0GXDO

Aktivan član DRVOSEČA (avatar)
    Učlanjen
    16.05.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    51

Једном и ја да се слоѕим с левичарем. Уствари шта си ти уопште? Ник левичарски аватар десничарски ( слика Миланковиц Вељка )
    www.fliiby.com/bus

mar_comm nije na forumu
    Читам ... чудим се !!! Глупост границе нема !!!
    Elita
    Učlanjen
    15.06.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    11
    Reputaciona moć
    449

Лимунка, пази кад морам да се сложим са тобом ...
    Шта ми је данас ???

Још само када би знала шта је "импликација" - примереније је рећи последица ...
    "Коме закон лежи у топузу,
    трагови му смрде нечовијештвом ..."

Učlanjen
    26.02.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    1009

Razumem ja to, ali u praksi prikljuchenje NATO je odricanje od suvereniteta Srbije i predavanje istog Americi.
    Постоје различити степени и видови одрицања од суверенитета. Економски је могућ и без територијалног, на пример. А шта ћемо и за то, што Амери већ држе под окупацијом део наше територије? Како год, глупо је и лоше експлицитно се залагати за било који вид губитка суверенитета, чак и онда кад "сила бога не моли".

Veoma poznat Вуја (avatar)
    Učlanjen
    07.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    168

Citat Original postavio Eric Draven Pogledaj poruku
    Pa zeli da se Srbija prikljuci Rusiji
    Sta tu nije jasno?
    Ja ne znam ali to nije negacija drzavnog suvereniteta. Mislim ako je to razlog za banovanje decka onda stvarno je ovaj forum otiso u pm.
    Drugo, da bi se nesto nazvalo suverenom drzavom, drzavna vlast mora da obuhvata celo stanovnistvo i teritoriju, a to nije slucaj sa Kosovom. Tako da Srbija nije suverena zemlja. I de facto i de jure. Moze bilo ko da prica sta hoce , takva je realnost.
    Radi ono u cemu si dobar, a ne ono za mislis da si dobar

Učlanjen
    26.02.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    1009

Citat Original postavio wujaymarkoff Pogledaj poruku
    Ja ne znam ali to nije negacija drzavnog suvereniteta. Mislim ako je to razlog za banovanje decka onda stvarno je ovaj forum otiso u pm..
    Добро, можда није разлог за бановање, али јесте врло глупо, а мени и ружно, залагати се да Србија постане део Русије (или било које друге државе). Ја бих навише волела независну и самосталну, јаку Србију. (Ех, кад би могло. )...

Ističe se
    Učlanjen
    12.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio DRVOSEČA Pogledaj poruku
    Једном и ја да се слоѕим с левичарем. Уствари шта си ти уопште? Ник левичарски аватар десничарски ( слика Миланковиц Вељка )
    Levichar, stvar radim levom rukom jer imam nagib na tu stranu.
    Gde ti vidish kontradiktornost shto se Chavez protivi ulasku u NATO?
    Shto se Milankovica tiche, njega cenim kao vojnika.

Elita daxt (avatar)
    Učlanjen
    20.02.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    375

Rusofilija je bolest, a bolest se lechi. Ako vec hoce da kazhnjavaju bolesnike, onda neka to chine bez obzira koja je bolest u pitanju, rusofilija, germanofilija ili anglofilija ili neka druga.
    заборавио си еурофилија
    ...

Ističe se
    Učlanjen
    12.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Добро, можда није разлог за бановање, али јесте врло глупо, а мени и ружно, залагати се да Србија постане део Русије (или било које друге државе). Ја бих навише волела независну и самосталну, јаку Србију. (Ех, кад би могло. )...
    Venecuela je primer da je i to moguce. Samo imamo jedan problem-nemamo naftu.

Primećen član
    Učlanjen
    24.11.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio wujaymarkoff Pogledaj poruku
    Ja ne znam ali to nije negacija drzavnog suvereniteta. Mislim ako je to razlog za banovanje decka onda stvarno je ovaj forum otiso u pm.
    Drugo, da bi se nesto nazvalo suverenom drzavom, drzavna vlast mora da obuhvata celo stanovnistvo i teritoriju, a to nije slucaj sa Kosovom. Tako da Srbija nije suverena zemlja. I de facto i de jure. Moze bilo ko da prica sta hoce , takva je realnost.
    Tačno, da ne pričamo da naši Albanci govore ovde o "državi Kosovo" pa ih niko ne banuje. Mislim, wft

Tačno je da Srbija nije suverena ni nezavisna zemlja ali ne samo zbog narušavanja teritorijalnog integriteta.

Integritet nekih ključnih državnih institutucija je takođe narušen. Ustvari imamo modernu verziju kolonijalizma ovde.

Učlanjen
    26.02.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    1009

Venecuela je primer da je i to moguce. Samo imamo jedan problem-nemamo naftu.
    Мали проблем имамо.

Aktivan član NEIZDRŽ (avatar)
    Učlanjen
    12.03.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    55

Citat Original postavio Dierre Pogledaj poruku
    Tačno, da ne pričamo da naši Albanci govore ovde o "državi Kosovo" pa ih niko ne banuje. Mislim, wft

Tačno je da Srbija nije suverena ni nezavisna zemlja ali ne samo zbog narušavanja teritorijalnog integriteta.

Integritet nekih ključnih državnih institutucija je takođe narušen. Ustvari imamo modernu verziju kolonijalizma ovde.
    Mi smo ti jedno izuzetno otvoreno društvo...
    ...Fik...i gotovo!

Aktivan član NEIZDRŽ (avatar)
    Učlanjen
    12.03.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    55

Мали проблем имамо.
    Mali i malji....
    ...Fik...i gotovo!

Buduća legenda Droid (avatar)
    Učlanjen
    11.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    370

nato pakt treba da nam plati 100 milijardi dolara ratne odstete i naravno da ne treba da ulazimo u takav savez, savez koji nam je duzan bogatstvo. ulazak u nato kao i priznavanje kosova nisu vezani za ulazak u eu, tako da.. ne vidim koj' cemo u nato? pa tamo je usla albanija sta cemo mi u tako nenormalnoj alijansi sa siptarijom.
    koliko vidim, smesno ili ne, srbija najvise ima koristi od nesvrstanih zbog kojih kosovo i nije clan u eu, tako da mislim da (kao sto kockalone i radi) treba da se posvetimo najvise zamljama u razvoju koje su clanice nesvrstanih i koje su pravedni prijatelji srbije, ne priznaju kosovo, imaju finu trgovinsku razmenu sa nama i dr.
    dobro je stremiti ka eu, jer to je stremljenje urednijem i boljem zivotu, ali stremljenje nato-u ne vidim za normalno. mislim da ce srbija u buducnosti profitirati od svoje proklamovane neutralnosti, naravno zahvaljujuci odlicnom predsednikovanju i uoblicavanju srpske spoljne politike od strane zute vlasti.

Ističe se
    Učlanjen
    12.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Droid Pogledaj poruku
    nato pakt treba da nam plati 100 milijardi dolara ratne odstete i naravno da ne treba da ulazimo u takav savez, savez koji nam je duzan bogatstvo. ulazak u nato kao i priznavanje kosova nisu vezani za ulazak u eu, tako da.. ne vidim koj' cemo u nato? pa tamo je usla albanija sta cemo mi u tako nenormalnoj alijansi sa siptarijom.
    koliko vidim, smesno ili ne, srbija najvise ima koristi od nesvrstanih zbog kojih kosovo i nije clan u eu, tako da mislim da (kao sto kockalone i radi) treba da se posvetimo najvise zamljama u razvoju koje su clanice nesvrstanih i koje su pravedni prijatelji srbije, ne priznaju kosovo, imaju finu trgovinsku razmenu sa nama i dr.
    dobro je stremiti ka eu, jer to je stremljenje urednijem i boljem zivotu, ali stremljenje nato-u ne vidim za normalno. mislim da ce srbija u buducnosti profitirati od svoje proklamovane neutralnosti, naravno zahvaljujuci odlicnom predsednikovanju i uoblicavanju srpske spoljne politike od strane zute vlasti.
    Dao bi ti bonu za ovo, ali nemam. Uostalom ti si ih vec sakupio dovoljno.

Buduća legenda Дон (avatar)
    Učlanjen
    29.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    558

Da se ne bi dalje ovde iznosile neistine i nagađanja, citiraću vam njegov post.

"Бити Србин не доживљавам као националну већ регионалну припадност. Србија је само руска регија(губернија, рекли би неки подругљиво)."

Ovo je negiranje suvereniteta, i države uopšte, i ovo je protivustavno.

Poznat inagadadavida (avatar)
    Učlanjen
    30.10.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Donqihote Pogledaj poruku

"Бити Србин не доживљавам као националну већ регионалну припадност. Србија је само руска регија(губернија, рекли би неки подругљиво)."

Klasicna izdaja.........samo sto izdajnik ne voli dolare nego rublje........

Elita
    Učlanjen
    04.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

To je akt veleizdaje,u svakoj normalnoj zemlji bi nekome streljali citavu familiju zbog saradnje sa okupatorom.........

Ističe se
    Učlanjen
    12.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Donqihote Pogledaj poruku

Ako cemo gledati po standardu, Srbija jeste ruska gubernija i to ona siromashna.

Oznake

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •