ne volim, ali radim...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 39034

Elita
Poruka
20.782
da li postoji nesto sto ne volite da radite u vezi/sexu, ali radite zarad veze, ljubavi, tolerancije? na primer, prestanete da izlazite bez tog nekog, ili ne volite oral/kondom, ali ga ipak primenjujete....?i, nemojmo sad o onome kako nista ne treba na silu, jednostavno recite da li i sta radite, sto ne ljubite bas zarad nekog....naravno, pretpostavljam da se to nesto ne kosi sa zakonom, vasim moralnim nacelima, pristojnim ponasanjem na javnim mestima...
 
da li postoji nesto sto ne volite da radite u vezi/sexu, ali radite zarad veze, ljubavi, tolerancije? na primer, prestanete da izlazite bez tog nekog, ili ne volite oral/kondom, ali ga ipak primenjujete....?i, nemojmo sad o onome kako nista ne treba na silu, jednostavno recite da li i sta radite, sto ne ljubite bas zarad nekog....naravno, pretpostavljam da se to nesto ne kosi sa zakonom, vasim moralnim nacelima, pristojnim ponasanjem na javnim mestima...

jedem meso koje je po mom misljenju polu zivo, jer mi je spremio rucak dok sam ja spavala....
 
Poslednja izmena:
eh pa ima toga mnogo kad volim da ugodim....

1. perem mu i peglam stvari jer njemu to puno znaci...
2. obavezno mu skuvam nesto kad dodje kod mene jer je zeljan domace hrane....
3. dam mu ribice kad god to pozeli....:D....a i kad ne zeli
4. depiliram se totalitarno jer voli celave ribice (meni to bzvz ali eto....)....
5. i da, nije da je neka ljubav ali staz nam nije za bachiti......
 
da li postoji nesto sto ne volite da radite u vezi/sexu, ali radite zarad veze, ljubavi, tolerancije? na primer, prestanete da izlazite bez tog nekog, ili ne volite oral/kondom, ali ga ipak primenjujete....?i, nemojmo sad o onome kako nista ne treba na silu, jednostavno recite da li i sta radite, sto ne ljubite bas zarad nekog....naravno, pretpostavljam da se to nesto ne kosi sa zakonom, vasim moralnim nacelima, pristojnim ponasanjem na javnim mestima...

J te, nesto mislim, bas nema nicega sto ja radim, a da ne volim i zbog toga se u trenutnoj tzv. vezi bzvz najvise i svadjamo,jer ja necu npr.
*da prestanem da pusim u njegovom drustvu ( mislim, pa ja pusim vec 13 godina, a i znao je to dok me je muvao, i nema nikakvo pravo to da mi to trazi! ),
*pa onda kao "zasto moram toliko da se vidjam sa drugaricama?" bas kao da bi sad trebala pupcanom vrpcom da se vezem za njega ( a i sa svojim drugaricama imam savrsenu vezu toliki niz godina, i one ce ostati i kad on prodje u mom zivotu, a sa njim ne mogu ni godinu da skrpim kako treba! ),
*i zasto ja , zaboga, necu da mu nekad skuvam nesto ( nisam mu ni mama ni zena, i necu, i tacka! By the way, on ne zna ni kafu da napravi,retard! :dash:)
* i postoji jos gomila stvari koje ja necu da radim jer ni on se ne odrice stvari koje meni smetaju!
A ustalom, da mislim da je on vrijedan svega toga, i da planiram u zivotu da ostanem sa njim, mislim da mi to uopste ne bi predstavljalo neki problem , jer bih sigurno nasla nacina da uzivam u stvarima koje mi ne pricinjavaju neko zadovoljstvo,jer bi ih radila iz ljubavi!
( Naravno, pod uslovom da tu moja licnost nije ugrozena, i sve ono sto me cini takvom kakva jesam! )
 
Odrekla se jutarnjeg seksa...
Prihvatila njegov humor, koji je za moj ukus previse brutalan...
Izrazito redovno se depilirala...
Pazila sta cu da obucem...
Pusila i kad mi se ne pusi (dobro, tu me je svaki put hvatao :lol:)...
Prala sa njim posudje...
Ostajala kod kuce kad se njemu nije izlazilo...
Upoznala njegovu mamu...
Tolerisala njegovo hrkanje...
Itd...
 
Prestala da flertujem, smeta mu.. :dash:
Otkazala sve odlaske na kafe sa drugovima ;)
Odrekla se raznoraznih pp-a :rumenko:
Probala kombuhu :lol: (jednom i nikad vise)
Navikla se i prepustila mu da odlucuje o mnogo cemu.. :)

P.s. Draga, lepo sto si me zamenila pa otvaras po 3 teme :lol: da ne nedostajemo ljis-u ovih dana kad ne budemo tu :mrgreen: Ostace teme :cmok:
 
sve sto volim radim,ono sto ne volim,nikada... :D
u vezi sam i dalje svoja,samo svoja :)
nema stvari zbog koje bih promenila nacin zivota i to stavim do znanja na pocetku svake veze
......to valjda i lozi muskarce
glupo je da znaju da mogu sve sto pozele i da se moze zenom rukovati kao da je lutka na naduvavanje
spremna sam na kompromis,ali ne i da robujem tudjim zahtevima
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top