intima

lepa zgodna neophodna

Zainteresovan član
Poruka
368
za mene je vrhunac intime poverenje i poljubac.
sex ne smatram nekom vrstom intime.
posle mnogo shtrecavica,raskida i ostalih trzavica nakon 5 god,ja ne mogu da budem intimna sa svojim dechkom.
sex-nidje problema,ali prosto nemam vishe onu potrebu za pripadanjem i predanjem iz ljubavi.

slichna iskustva?
 
Nije to nishta, mi ga rushimo evo vech 10 godina i dobro nam ide.
e070.gif
 
za mene je vrhunac intime kad ide sa mnom da me gleda kako kakim ..e kad sam to dozivela, nisam kompetentna da pishem na ovoj temi :mrgreen:

wtf. poljubac intima?? pa cmachu se na raskrsnicama, po busevima, po p.materinama i to mi neka intima..intima je pojam koji se kroz par godina nece koristiti :mrgreen:

sex je intima bre :neutral:
 
Pa lozzenje je jedno a realnost neshto drugo, stigla si do tachke kada vidish realnost a da ti pogled nije zamuchen hormonima...e sad treba videti da li u toj vezi ima neshto vishe od dobrog seks ili ne...
I to je ona situacija na koju sam ukazivala svima koji su tvrdili da je za dobru vezu neophodan samo dobar seks.
 
Pa lozzenje je jedno a realnost neshto drugo, stigla si do tachke kada vidish realnost a da ti pogled nije zamuchen hormonima...e sad treba videti da li u toj vezi ima neshto vishe od dobrog seks ili ne...
I to je ona situacija na koju sam ukazivala svima koji su tvrdili da je za dobru vezu neophodan samo dobar seks.

bar da ima sexa,.. mi vishe ni ne prichamo ni ne sexamo se...
nemam pojma u kakvoj smo vezi
 
za mene je vrhunac intime kad ide sa mnom da me gleda kako kakim ..e kad sam to dozivela, nisam kompetentna da pishem na ovoj temi :mrgreen:

wtf. poljubac intima?? pa cmachu se na raskrsnicama, po busevima, po p.materinama i to mi neka intima..intima je pojam koji se kroz par godina nece koristiti :mrgreen:

sex je intima bre :neutral:

rekoh za mene
aaa... ne nebih ja bila sa nekim tooOOoooliko intimna
 
Pa lozzenje je jedno a realnost neshto drugo, stigla si do tachke kada vidish realnost a da ti pogled nije zamuchen hormonima...e sad treba videti da li u toj vezi ima neshto vishe od dobrog seks ili ne...
I to je ona situacija na koju sam ukazivala svima koji su tvrdili da je za dobru vezu neophodan samo dobar seks.

istina
 

Back
Top