Samsung E-715 i povezivanje sa PC
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Samsung E-715 i povezivanje sa PC

zele
    Guest

Podrazumevano Samsung E-715 i povezivanje sa PC

Gde mogu da nadjem program za Samsung E-715 da bih mogao da prebacujem slike i melodije sa kompa i na komp

Početnik
    Učlanjen
    09.06.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

I mene ovo isto interesuje!

Nedavno sam kupila Samung e715 i za sada sam veoma zadovoljna sa njim!
    Kako pri kupovini nisam (naravno) dobila kutiju samog telefona i sve ostalo (vec samo punjac i hadnsfree) interesuje me:

1. da li se u tom paketu trebao naci konektor za PC?

2. nezavisno od toga, interesuje me gdje mogu da nabavim i po kojoj cijeni taj konektor?

3. da li postoji jos nesto od dodatne opreme za isti?

4. kao manu telefona pronalazim nedostatak bluetooth-a, pa sam "prepustena" infrared-u, ali me interesuje koja je svrha tog istog infrareda, jer ni u jednoj opciji - niti melodije, niti slike.. ne postoji opcija "Send via infrared.." , a aktiviranjem samog infrared-a ne postize se nista! Pokusala sam da ga povezem sa jednim Siemens-ovim telefonom, ali on je sam pokusaj okarakterisao kao "failure", a pokusala sam i da ga povezem sa infrared uredjajem koji imam na kompjuteru (i koji npr sa Nokiom radi odlicno) - uspjela sam da se ostvari konekcija ali ne dozvoljava nijedan podatak sa pc-a da se prebaci na njega (niti obrnuto)!INTERESUJE ME U CEMU JE PROBLEM I DA LI CE SA TIM (ORIGINALNIM) KONEKTOROM OVO BITI OK?

5. receno mi je da postoji mogucnost da se za ovaj model "ubaci" softver za snimanje video zapisa. Da li znate gdje, kako, koliko...

6.jos jedna stvar - pokusala sam da se prikljucim na gprs, ali nisam uspjela.Nosila sam tel i u Monet i receno mi je da tel sadrzi softver od T-Mobile i ne postoji opcija da se promijene parametri za gprs, vec samo postoji mogucnost da se prikljucis preko njihovog t-zones, sto je, naravno, nemoguce. Rekli su mi da je jedino rjesenje mijenjanje softvera, sto i nije preporucljivo, jer bi tel mogao da izgbi na nekim drugim karakteristikama. Interesuje me i misljenje oko toga!

Puno pitanja, slazem se ali nadam se da ima neko kompetentan da odgovori na sve ovo!
    Unaprijed hvala!

Slične teme

1. TV Out i povezivanje sa TV-om?
    Autor nidzesi u forumu Hardver
    Odgovora: 49
    Poslednja poruka: 24.01.2010., 12:46
  2. net povezivanje
    Autor ralle`2006 u forumu Internet
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 01.06.2009., 15:11
  3. POVEZIVANJE
    Autor milospv u forumu Softver