tuzna prica

Ne verujem u 'tuzne price' jer mislim da ljudi koji ih pricaju u stvari samo privlace sazanjenje
Onaj ko stvarno pati ne voli da se to zna, jer je to nesto samo njeovo, intimno i suvise licno da bi delio sa ostatkom sveta..
 
Sad iskreno, koliko padate na tudje tuzne price i zasto? Ima li nesto popaljivo u njima ili su tripovi u pitanju?

ON ti ispricao toliko tuznu pricu da si se ti cela njemu predala kako bi mu makar malo zivot ucinila lepsim . Medjutim sad vidis da te lepo prevario pa si dosla da pitas siroke javne mase na forumu . :mrgreen:

Pa nije li to tuzno ? Cak ti se i nejavlja ? :mrgreen:
 
ja imam jednu tuznu pricu bas je tuzna
idem ulicom i poso sam u prodavnicu da kupim pivo
posto sam vece pre toga sve ispio
a vec je bilo kasno jos malo pa mrak
a nemog da pijem sokici uvece
i idem i slucajno vidim gumicu
i uznem si ja tu gumicu i stavim u dzep
kupim pivo i vrnem se u stan
izvadim onu gumicu i reko da ogumim neke olovke
i ko za baksuza ona pukne :(
 
ja imam jednu tuznu pricu bas je tuzna
idem ulicom i poso sam u prodavnicu da kupim pivo
posto sam vece pre toga sve ispio
a vec je bilo kasno jos malo pa mrak
a nemog da pijem sokici uvece
i idem i slucajno vidim gumicu
i uznem si ja tu gumicu i stavim u dzep
kupim pivo i vrnem se u stan
izvadim onu gumicu i reko da ogumim neke olovke
i ko za baksuza ona pukne :(

Dobro ti stoji avatar . :mrgreen:
 
Dobro ti stoji avatar . :mrgreen:

to mi svi kazu :mrgreen:
m0113.gif
 
nisam bila u situaciji da me neko pokusava pridobiti zalopojkama....mada, najtuznije mi je kad neko dopusta da ga zivot nosi a ne grabi za svojim zeljama....znam da se sazalim na takve ljude i onda pokusavam da im objasnim koliko grese...da je kajanje za prospustenim sansama strasna stvar u starosti....ali, svi smo mi tvrdoglavi i najpametniji kad je nasa gooza upitanju....i moja misija bude uzaludna.....
 
Poslednja izmena:
Sad iskreno, koliko padate na tudje tuzne price i zasto? Ima li nesto popaljivo u njima ili su tripovi u pitanju?

Potresaju me tudje tuzne price, ispricane i jos vise one sto se odcute, a vidis ih na kilometar. Nisu mi popaljive ni u jednom kontekstu, a mogucnost sexa nakon necijeg "plakanja na ramenu" sam vec jednom popljuvala na Dijenekovoj temi, da se ne ponavljam
 
Pitanje je da li vam je osoba privlacnija ako ima tuznu pricu?

privlacnija mi je i vise je postujem ako je i pored tuzne price bolja kao covek u svakom smislu od onih koji su imali vise sreće...."pa su i pored toga mali ljudi".
naravno ne mislim na one pateticne depresivce koji se prenemazu i foliraju a to se lako primeti...
 
Poslednja izmena:
pa neciji zivot je nesto sto ide uz njega, i zbog cega je takav kakav jeste...e sad bas da te neko privlaci zbog tuzne price samo je nesto kao majcinski instinkt,uloga heroja, gde ti imas potrebu da nekog "spasavas" i brines o njemu
 

Back
Top