Pomažem oko usvajanja
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Pomažem oko usvajanja

Početnik
    Učlanjen
    05.03.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Pomažem oko usvajanja

Poštovani, plemeniti i dragi ljudi - svi koji se starate o nedužnim bićima i koji im pomažete,

Želim da vas obavestim da sam u korelaciji sa još nekim ljudima pokrenula grupe na FaceBook-u preko kojih se zalažemo za prava životinja i želela bih da u tim grupama takođe objavim i fotografije kuca koje su za usvajanje ne bi li im pre našli dom.

Grupa koju sređujemo za sada broji 25 hiljada članova i verujem da će se među njima naći i plemeniti ljudi voljni da usvoje.

Iz tog razloga vas molim da me kontaktirate na mail: poisonousdesign@gmail.com i da mi pošaljete fotografije i informacije o kucama, macama, pticama i ostalim životinjicama koje poklanjate kako bih objavila isti materijal u grupi.

Ako imate neka pitanja - slobodno me kontaktirajte...

Hvala vam puno i nadam se da ćemo imati uspeha u ovoj akciji.

Početnik
    Učlanjen
    05.03.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Pomažem oko usvajanja

Zahvaljujem se ljudima koji su već poslali slike i informacije i želim da dodam, da me isto tako obavestite ako je neka od životinjica usvojena kako bih ažurirala stranicu na vreme..

Hvala

Početnik smokieye (avatar)
    Učlanjen
    19.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Pomažem oko usvajanja

Dobar da dobri ljudi.
    Zivim u prirodi pa sam cesto u situaciji da nalazim zivotinje u nevolji.Nedavno sam iz ledene vode izvadio koker spanijela,sa povredom na oku i polu preklanog.Na srecu sve smo to lepo sanirali i sada je dobro,ali ga zaista nemam gde i voleo bi da ga lepo udomim,mucenik je prosao pakao a nije promenio divnu narav koju ima.MOLIM Vas ako je neko zaint.da se sto pre javi.Ja sam poceo da radim i nemam ga gde.Jedino je problem sto nevoli da ostaje sam,a ko voli.
    Unapred hvala smokieye@yahoo.com

Slične teme

1. Pomazem prijatelju
    Autor jose garcia u forumu Severna i Јužna Amerika
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 29.06.2005., 05:02
  2. Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 07.06.2005., 13:01
  3. pomazem
    Autor counter urosh u forumu Video igre
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 04.05.2005., 17:08