Devojke ne vole fine momke!?

Guardian

Zainteresovan član
Poruka
456
Ovo mi je ispricao moj dobar ortak pre neko vreme, trudicu se da budem kratak a da ne ispustim ono najbitnije. Radio je 3 meseca u jednom kaficu gde upoznao devojku koja je radila tu kao sankerica. Upoznali su se vremenom i evo sta mi je rekao. Dakle, rekao je ovako: "Ona mi se svaki dan zalila kako je u vezi sa jednim deckom, kako je on tako hladan prema njoj, kako je ne postuje, kako uopste nije fin ni dobar prema njoj kako bi ona htela. A uvek je govorila kako sam ja fin za razliku od njega, kako umem da saslusam, da dam savet, kako bi svaka devojka sve dala za takvog decka. A ja sedim tu i mislim se u sebi "pa kad sam toliko fin i dobar i dobro izgledam, sto ne budes sa mnom?" Naravno da je i dalje izlazila s njim iako joj je bilo grozno, nastavila je da se zali svaki dan i da kuka kako ce da raskine cim ga vidi." Moj ortak je zakljucio da devojke ne vole kad je neko fin i dobar, vec vole kad ih neko i zeza, zavlaci - vole ajd da kazem neke kao smekere! Sta vi mislite o ovoj situaciji?
 
Hahahahahahahahaha, imao sam i ja par slucajeva kada sam bio isuvise fin po recima tadasnjih vec bivsih devojaka.... :? Onda sam se presaltovao i poceo da im nabijam adrenalin i to je dalo rezultata, i to izuzetnih, s' tim sto to jednostavno nisam bio ja....Tako da sam sada ponovo onaj stari.... 8) A da odgovorim zasto je to tako ne bih mogao a da ne uvredim pripadnice lepseg pola, recimo da su neke od njih jednostavno vise mazohisticki nastrojene.... :wink:
 
tja na pitanje je "malo" teze odgovoriti ali koliko da dam svoj doprinos mozes da postavis i pitanje zasto momci jure devojke niskog morala ili niskih vrednosti i to rade potpuno svesno....
mozda je poenta u tome sto kad te neko zavlaci imas trip da mu pokazes da se ti ne predajes lako, ili da je on/ona vredan/na tebe ili jos nekoliko komleksa....
ne znam ja sam nasla jednog jako finog tipa i ne pustam ga, posle svih neotesanih likova ovaj je dosao kao melem na ranu, a na kraju krajeva ni kuce ne grize ruku koja ga hrani....
svaka cast onom ko je shvatio....
 
Ja znam iz svog iskustva da mi je (sad bivsa) devojka rekla "Hajde da ne radimo ono sto ja hocu!" Ovo je jedna vrlo konfuzna recenica. Taj moj drug je isto rekao (pa ne mogu bas da kazem da je promasio 100%) da kada pitas neku devojku kakvog momka zeli, ona ce reci "pa da bude fin, dobar i pazljiv" (u tom fazonu su svi odgovori) a kad naidje takav decko - nece ga ni pogledati! BAS ZATO sto je FIN!!! Zato sto ce sve uciniti za nju, zato sto ona zna da mu se ona svidja. Otici ce za onim koji joj ne skida bas zvede s neba, koji ce je zezati i malo dizati pritisak i adrenalin. Uvek ce ih takvi tipovi privlaciti vise nego fini momci! Mislim da smo svi bar jednom culi onaj izgovor "Dobar si ti ali samo kao drug" citaj: FIN si! Ljudi, sta vi mislite o ovom?
 
U principu da, vecini devojaka su oni fini momci dosadni, ako ne u pocetku onda se to pokazuje vremenom. Ali, molim vas momci, nemojte zbog toga da u startu "pokazete svojoj novoj devojci do koje mere ste nemilosrdni"... ima jos uvek onih dobrih, iskrenih i romanticnih devojaka koje jedino mogu da se opuste i uzivaju pored divnih momaka, koji se brinu o njima i ulivaju im poverenje. Ne radi se o tome da on radi sve sto ona hoce (niti obrnuto), bitno je da su oboje opusteni do te mere da uzivaju jedno u dugom, ako ne - u cemu je onda poenta biti sa nekim???
 
Volim da je decko fin, ali ne valja kada nema svoje ja, svoje misljenje,principe, stav...Sta ce mi neko ko blene u mene kao tele, i ko svaku moju "zapovest" ispunjava? To je glupo,a to ljudi rade iz ljubavi ,koja je po meni maalo bolesna. Zbog toga mislim da je mozda bolje kada me postuje, nego da me voli, jer ljubav dodje i prodje, a postovanje ostaje...
 
Guardian:
A ja sedim tu i mislim se u sebi "pa kad sam toliko fin i dobar i dobro izgledam, sto ne budes sa mnom?"


Po meni, nije trebao samo da MISLI, nego to i da joj kaze.
Medjutim... ima i vas, osoba muskog pola, koji isto vise vole devojke koje su okrutne, koje ne govore sta osecaju,koje su hladne,.... jer cim im devojka kaze da ih voli, i cim vide da je dobra,fina... vise to nije to! Zar ne? :wink:
 
Ponekada sam bio sa devojkama sa kojima mi je bilo dovoljno samo da budemo zajedno, sto sam otvoreno i pokazivao i govorio, sto ce reci da mi nije bilo bitno gde smo, sa kime smo i zasto smo. Naravno, uvek sam drzao do sebe, imao svoje misljenje i opet ga otvoreno izrazavao.....Medjutim, pokazalo se da vecina devojaka posmatra stvari crno-belo, drugim recima - mogu da je zezam ili ce ona pokusati da zeza mene, jako je mali broj njih dopustao neki kompromis na tom planu, jako je mali broj njih bio otvoren za razgovor na tu temu.....Licno ne volim da me neko tretira kao stvar ili trofej, ali se isto tako trudim da ni ja ne tretiram tako druge, medjutim to se do sada nije pokazalo kao neko plodonosno resenje....Ne znam zasto sam vam ovo ispricao, ali ne moze da skodi, a ako ne skodi, onda je verovatno korisno, zar ne? :D
 
ana marija:
mozda je poenta u tome sto kad te neko zavlaci imas trip da mu pokazes da se ti ne predajes lako, ili da je on/ona vredan/na tebe ili jos nekoliko komleksa....

sto se tice muskaraca koji jure takve devojke...neki ih jure zato sto vide mozda da joj je dosta takvih...da su trenutno 'slabe' i da oni mogu da pokusaju jer devojkama bash treba to...a neki su samo 'princ na belom konju' dok ne shvate da devojka trazi 'manijaka na belom konju'

ne predajesh se lako i pokushavash nesto ..neko vreme, a ne mesece...
a ako te neko maltretira i hladan je i bla bla bla...kakve to veze ima sa 'pokazivanjem da je on vredan tebe'? ne vidim ni jednu najmanju vezu...
 
Anđela:
Guardian:
A ja sedim tu i mislim se u sebi "pa kad sam toliko fin i dobar i dobro izgledam, sto ne budes sa mnom?"


Po meni, nije trebao samo da MISLI, nego to i da joj kaze.
Medjutim... ima i vas, osoba muskog pola, koji isto vise vole devojke koje su okrutne, koje ne govore sta osecaju,koje su hladne,.... jer cim im devojka kaze da ih voli, i cim vide da je dobra,fina... vise to nije to! Zar ne? :wink:

sto bi neko rekao...
klasicno zensko prebacivanje lopte na drugu stranu...
daj da se ne bavimo aktuelnim problemom nego da kazemo da ste i vi takvi i zavrsimo stvar u nasu koristi?...ccccc
 
Djole lepo kaze:

"Koke su cudne ptice, uvek im srce kuca,
za nekim grubijanom, koji dobro kljuca !"

A sta je sa nama koji smo samouvereni, fini, postujemo zene i pri tome dobro kljucamo ?

Zasto se neke koke ipak odlucuju za one skotove ?

The truth is out there...
 
:arrow: ...devojke definitivno ne vole dobre momke,bar ne posle nekog vremena,u pocetku im je sve to divno i bajno,kako su oni dobrice,nezni,bla bla...kasnije do izrazaja dolazi onaj drugi momenat koji sam vec obradio na jednoj od tema,period kada zele malo da budemo opasni momci,pojam kontriranja i kacenja upitnika nad glave,oni koji su citali znaju o cemu pricam...a zasto tipovi jure niskomoralne ribe?Pa ukoliko to rade,onda je to iz razloga sto zele da budu(nedokazano) inteligentno superiorni,pa jure ribe koje ne znaju da sastave 2 prostoprosirene ili je(najcesce)u pitanju sexualni interes,tripuju se da takve ribe "razbijaju u krevetu"...big mistake uglavnom je kontra...
 
ima istine u celoj toj prici da devojke ne vole fine momke,ali opet ne treba misliti da su sve devojke takve...ja licno mislim da momci ne bi trebali,barem u pocetku, pokazivati svoja prava osecanja..jer devojke ne vole odmah sve znati..treba om ostaviti malu sumnju da ne znaju na cemu su,malo tajanstvenosti nikad ne skodi...momci priznaj te da i vi volite tajanstvenost.........?! :)
 
8) JA BI SAMO DA DODAM DA SU DOBAR I LUD DVA BRATA BLIZANCA.KAD GOD SAM BIO PREVISE FIN SA NEKOM RIBOM,SAMO SAM SE NERVIRAO I CIMAO I GUBIO I VREME I PARE I NISAM NISTA URADIO.ONA PREMA KOJOJ SAM BIO NAJMANJE DOBAR ME JE ZVALA 3-4 PUTA POSLE RASKIDA I TO NA PO MESEC DVA DANA RAZMAKA,A VEROVATNO JE I JOS UVEK NAPRZENA NA MENE.AKO OSETITE DA VAS RIBA ZAVLACI I DA SA NJOM GUBITE VREME,SAMO JE OTKACITE ODMAH I VERUJTE DA CETE SE BOLJE OSECATI NEGO DA SE UZALUD CIMATE JOS POLA GODINE I TEK ONDA UKAPIRATE DA STE JE DAVNO TREBALI OTKACITI I DA STE ZA TO VREME JURILI DRUGE CICE, VEC BI SAVATALI NESTO KVALITETNO :D JA SAM TU SKOLU DEBELO PLATIO, A KO JE PAMETAN NAUCICE SE IZ MOJIH GRESAKA :!: :!: :!: JA BI USTVARI TREBAO SADA DA DAM BROJ MOG ZIRO RACUNA,PA SVAKO KO PROCITA OVAJ MOJ SAVET,A NALAZI SE U SITUACIJI DA MU KORISTI DA MI UPLATI PO 5 ILI 10 EURA,JER SAM MU JA USTEDEO BAR 50,A O VREMENU I DA NE GOVORIMO :!: :!: :!: :lol: :lol: :lol:
 
blondi:
ma ja obožavam muškarca koji zna kad treba i u koliki meri da bude muško... volim fine momke i volim kad je "pravo" muško u pravom trenutku na pravom mestu... 8) 8) 8)

Hmmm...."kad treba i u kojoj meri","pravo vreme na pravom mestu"....to bas i nije precizan odgovor? Ovo kazem jer smatram da posto si admin. na ovom forumu verovatno imas najvise znanja i iskustva (uz gazdaricu i Lord of...) pa me malo zacudio ovako opsti odgovor! :wink: :D
 
Guardian:
blondi:
ma ja obožavam muškarca koji zna kad treba i u koliki meri da bude muško... volim fine momke i volim kad je "pravo" muško u pravom trenutku na pravom mestu... 8) 8) 8)

Hmmm...."kad treba i u kojoj meri","pravo vreme na pravom mestu"....to bas i nije precizan odgovor? Ovo kazem jer smatram da posto si admin. na ovom forumu verovatno imas najvise znanja i iskustva (uz gazdaricu i Lord of...) pa me malo zacudio ovako opsti odgovor! :wink: :D
:shock: :?: hehh znaci posto sam ja admin drugog foruma...i odrzavam irc server..i odrzavam jednu mrezu... :!: znaci, znam sve u toj grani najbolje... :?:
boze al sam ja jedan najpametniji tip :)))
khm... :P
 
hahahha ma da, zene bas vole da ih tretiras kao djubre....pokusajte to momci pa cete videti kako cete proci...u stvari mozda je bolje da odmah izvadite utoku i kazete "Mace ja nisam cvecka" ili ako ne upali prosto joj pucajte u noge...e tako ce vas vasa devojka voleti i ludece za vama
 
Anonymous:
hahahha ma da, zene bas vole da ih tretiras kao djubre....pokusajte to momci pa cete videti kako cete proci...u stvari mozda je bolje da odmah izvadite utoku i kazete "Mace ja nisam cvecka" ili ako ne upali prosto joj pucajte u noge...e tako ce vas vasa devojka voleti i ludece za vama


Ajnstajne, nije u tome poenta, svako od nas zna kako to izgleda i probao je to barem nekad u zivotu.
 

Back
Top