Kompliment ili prazno laskanje

To je ono...kad mi neko posle razmenjene tri reci kaze:"Ti si dobar covek"....samo se nasmejem.;)
Komplimenti od osoba koje ne poznajem me ostavljaju ravnodusnom i nikad me ne interesuje sta je tim hteo.
Tvrditi da nekog poznajes posle dva susreta je mac sa dve ostrice ;)

p.s. ne misli to uopste.Misli da je on vest ljubavnik,ali gresi :P
 
Volite li da vam vas partner da kompliment? Sta mislite, kada vam neko kaze da ste vesta ljubavnica / vest ljubavnik, a nije imao odnose sa vama? Zasto to misli? Hoce li da vas ponizi?

Volim...
Testiranje...


...nego...vidim imate ga i ti i GF...šta vam znači taj potpis...?
a015.gif
 
Volite li da vam vas partner da kompliment? Sta mislite, kada vam neko kaze da ste vesta ljubavnica / vest ljubavnik, a nije imao odnose sa vama? Zasto to misli? Hoce li da vas ponizi?

Pa ako kao zensko mislis da te tako ponizava onda si zaostala.

Kad ti neko da kompliment uvek se zapitaj koliko je on kompetentan da tako nesto izjavljuje. Tada ti vise komplimenti nece nista znaciti.

Bolje je kad covek ima velika jaja a to ne zna, nego kad mu svi govore da ima velika jaja a on ih uopste ni nema.:D
 
Volim...
Testiranje...


...nego...vidim imate ga i ti i GF...šta vam znači taj potpis...?
a015.gif

Taj potpis je na hebrejskom cetvrta dimenzija, vreme. Posto mi se on nabacivao, htela sam da mu budem bliza, pa sam dosla kod njega u cetvrtu dimenziju.

Razlika izmedju komlimenta i laskanja. Da li je osetite ili samo pljuskate komplimente bez veze? Da li zaista mislite ili ih, eto, pljuskate u prazno, da biste pribavili neku korist?
 
Volite li da vam vas partner da kompliment? Sta mislite, kada vam neko kaze da ste vesta ljubavnica / vest ljubavnik, a nije imao odnose sa vama? Zasto to misli? Hoce li da vas ponizi?
volim..a shto ne bih volela :rumenko:
da, sigurno hoce da me ponizi :mrgreen:
sad se setih dechaka iz osnovne shkole koji su stalno neshto srali da sam sigurno dobra u krevetu jer su mi uvek hladne ruke..misim zamisli ponizenje..a qrazz sam videla uzivo 7 god posle tih nemilih dogadzaja ..znachiii nije me to poremetilo :mrgreen:
 

Back
Top