Da li ce bezboznike koji su oskrnavlili svetilista na Kosovu i Metohiji stici kazna?

Pa ja i jesam srpski nacionalista i patriota...

Cilj je da se ne zaboravi zlocin ucinjen nad srpskim narodom i srpskim svetinjama koje su vekovima na Kosovu i Metohiji odolevale vremenu... Cilj je da se pomene svaka svetinja koja je oskrnavljena i postavi i po koja slika, kako bi i oni koji to nisu do sada videli o kom broju se radi, i kakva su sve zlodela ucinjena...

A za kaznu, ako bozja bude kasnila, stici ce ih vec neka...:lol:
 
Pa ja i jesam srpski nacionalista i patriota...

Cilj je da se ne zaboravi zlocin ucinjen nad srpskim narodom i srpskim svetinjama koje su vekovima na Kosovu i Metohiji odolevale vremenu... Cilj je da se pomene svaka svetinja koja je oskrnavljena i postavi i po koja slika, kako bi i oni koji to nisu do sada videli o kom broju se radi, i kakva su sve zlodela ucinjena...

A za kaznu, ako bozja bude kasnila, stici ce ih vec neka...:lol:

Tako sam i mislila....:lol:
samo da ne pobrkaju politiku sa verom...:ok:

Ponekad i Bogu treba pomoći...:lol:
 
Брате,ако си вјерник не поставља се питање хоће ли злотворе стићи казна.
Не питај ни када,јер неће на овом свијету.
Самим тим не знамо ни каква,али ће бити ко сије вјетар,пожање олују.
Јер рече Господ:освета је моја...
 
Naziv govori sam za sebe, a cilj ove teme je da se ne zaboravi...

Bozja nece sigurno , ali nadam se pravoj kazni , ne ono staro , poshalji vosjku i gotovo (mada je prisustvo vojske neophodno ) , nego pohapsiti one koji su to radili , pa da im se sudi , i da lepo do kraja zhivota tame u zatvoru .
Mada mislim da je proritet vracanje Kosova pod pravu vlast Srbije ( autonomija podrazumevana , samo bez te "nezavisnosti" ) i da se naponon nadje neki zajednichki jezik izmedju zavadjenih.
 
Poslednja izmena:
Od politike sam davno digao ruke... :lol:

Ne zelim ni da neko pomisli da ova tema ima veze sa politikom...

НЕ знам - видиш да потпуно исламизују КиМ - саградили су у међувремену на стотине џамија. Неки веле да је светским муслиманима САД понудила КиМ у замену за палестинске територије Израела... не знам...
 
Za te ponude ne znam, ali nece se Ameri tako lako odreci Bonstila... I nece Obama biti nista bolji od svojih prethodnika sto se nas tice... Pokusace oni na sve nacine da nam otmu Kosovo... Ali, nadam se da ce biti dovoljno mojih istomisljenika da im to ne damo... Ja i dan danas idem cesto na Kosovo, i znam samo jedno, da im nikada necu pokazati pasos kada budem isao na Kosovo...
 
Setio sam se jednog Šiptara od pre par godina, koji mi je pričao da su velike nesreće zadesile one Šiptare koji su spalili jedan napušteni srpski manastir. Nažalost, taj Šiptar je govorio i dosta gluposti oko toga i zvao taj manastir po šiptarski, te ja nisam obratio pažnju na sve što je pričao.
Onda sam, nedavno opet čuo tu istu priču.
No, kako opet ne znam o kom manastiru i kom šiptarskom selu se radi, nisam u stanju da priču potvrdim, ali možda je je još neko čuo tu istu priču, te bi mogao da iznese još neki podatak.
 
Setio sam se jednog Šiptara od pre par godina, koji mi je pričao da su velike nesreće zadesile one Šiptare koji su spalili jedan napušteni srpski manastir. Nažalost, taj Šiptar je govorio i dosta gluposti oko toga i zvao taj manastir po šiptarski, te ja nisam obratio pažnju na sve što je pričao.
Onda sam, nedavno opet čuo tu istu priču.
No, kako opet ne znam o kom manastiru i kom šiptarskom selu se radi, nisam u stanju da priču potvrdim, ali možda je je još neko čuo tu istu priču, te bi mogao da iznese još neki podatak.

Imam ja i dosta video materijala, vecinom amaterskih snimaka kako ruse srpske svetinje, lome krstove, pale... U juznom delu Mitrovice su groblje sravnili sa zemljom... Cak se jedan skot naselio na groblju... I to sve pred ocima svetskih pravednika, kojima se sada uvlacimo u guzicu da nas prime u onaj isti nato koji nam je po srbiji par meseci ubijao decu i rusio nemilosrdno sve sto je mogao... Milosrdni andjeo... Cudo jedno, sta sve mrznja moze da uradi od coveka...
 
Милош Ћирковић живео је у једном селу у Метохији. Када је србска војска јуна 1999.год. почела повлачење са Космета, он је одлучио да остане и да настави борбу.
Његова кућа била је на брду. Шиптари су га нападали у групама по 20 људи, али се он једно време добро бранио. Како су пролазили дани нестајало је хране и муниције. Убили су га, све су му запалили. Све је изгорело, али се ватра није дотакла његове иконе пред којом се молио и његовог молитвеника!
 
Милош Ћирковић живео је у једном селу у Метохији. Када је србска војска јуна 1999.год. почела повлачење са Космета, он је одлучио да остане и да настави борбу.
Његова кућа била је на брду. Шиптари су га нападали у групама по 20 људи, али се он једно време добро бранио. Како су пролазили дани нестајало је хране и муниције. Убили су га, све су му запалили. Све је изгорело, али се ватра није дотакла његове иконе пред којом се молио и његовог молитвеника!

Neka mu Gospod da pokoj duši....:worth:
 
Милош Ћирковић живео је у једном селу у Метохији. Када је србска војска јуна 1999.год. почела повлачење са Космета, он је одлучио да остане и да настави борбу.
Његова кућа била је на брду. Шиптари су га нападали у групама по 20 људи, али се он једно време добро бранио. Како су пролазили дани нестајало је хране и муниције. Убили су га, све су му запалили. Све је изгорело, али се ватра није дотакла његове иконе пред којом се молио и његовог молитвеника!

Aha. Vestern čisti. Još da se meci nisu dotakli njega... :confused:
 
НЕ знам - видиш да потпуно исламизују КиМ - саградили су у међувремену на стотине џамија. Неки веле да је светским муслиманима САД понудила КиМ у замену за палестинске територије Израела... не знам...

A mi Arapima prodajemo najbolje oklopno vojno vozilo na svetu. Prokleti Sutanovac.
 
Милош Ћирковић живео је у једном селу у Метохији. Када је србска војска јуна 1999.год. почела повлачење са Космета, он је одлучио да остане и да настави борбу.
Његова кућа била је на брду. Шиптари су га нападали у групама по 20 људи, али се он једно време добро бранио. Како су пролазили дани нестајало је хране и муниције. Убили су га, све су му запалили. Све је изгорело, али се ватра није дотакла његове иконе пред којом се молио и његовог молитвеника!

покој му души! платиће све шиптари вратиће им се стоструко,само ако се срби опамете:ok:
 

Back
Top