Da li ce bezboznike koji su oskrnavlili svetilista na Kosovu i Metohiji stici kazna?
Prikazujem rezultate 1 do 20 od 20

Tema: Da li ce bezboznike koji su oskrnavlili svetilista na Kosovu i Metohiji stici kazna?

Elita Papa Smurf (avatar)
    Učlanjen
    13.04.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    55
    Reputaciona moć
    6991

Podrazumevano Da li ce bezboznike koji su oskrnavlili svetilista na Kosovu i Metohiji stici kazna?

Naziv govori sam za sebe, a cilj ove teme je da se ne zaboravi...
    Zavist valja i zaslužiti...

Buduća legenda
    Učlanjen
    22.06.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Da li ce bezboznike koji su oskrnavlili svetilista na Kosovu i Metohiji stici kaz

Citat Original postavio jnikola78 Pogledaj poruku
    božja kazna ...ili misliš na nešto drugo?

moraš malo da razložiš temu....ovako deluje pomalo nacionalistički...sa malom dozom patriotizma....šta je cilj i šta da se ne zaboravi?

Učlanjen
    13.04.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    55
    Reputaciona moć
    6991

Podrazumevano Re: Da li ce bezboznike koji su oskrnavlili svetilista na Kosovu i Metohiji stici kaz

Pa ja i jesam srpski nacionalista i patriota...

Cilj je da se ne zaboravi zlocin ucinjen nad srpskim narodom i srpskim svetinjama koje su vekovima na Kosovu i Metohiji odolevale vremenu... Cilj je da se pomene svaka svetinja koja je oskrnavljena i postavi i po koja slika, kako bi i oni koji to nisu do sada videli o kom broju se radi, i kakva su sve zlodela ucinjena...

A za kaznu, ako bozja bude kasnila, stici ce ih vec neka...

Buduća legenda
    Učlanjen
    22.06.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Pa ja i jesam srpski nacionalista i patriota...

Cilj je da se ne zaboravi zlocin ucinjen nad srpskim narodom i srpskim svetinjama koje su vekovima na Kosovu i Metohiji odolevale vremenu... Cilj je da se pomene svaka svetinja koja je oskrnavljena i postavi i po koja slika, kako bi i oni koji to nisu do sada videli o kom broju se radi, i kakva su sve zlodela ucinjena...

A za kaznu, ako bozja bude kasnila, stici ce ih vec neka...
    Tako sam i mislila....
    samo da ne pobrkaju politiku sa verom...

Ponekad i Bogu treba pomoći...

Učlanjen
    13.04.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    55
    Reputaciona moć
    6991

Od politike sam davno digao ruke...

Ne zelim ni da neko pomisli da ova tema ima veze sa politikom...

Poznat The_Night_Hawk (avatar)
    Učlanjen
    26.03.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    275

Брате,ако си вјерник не поставља се питање хоће ли злотворе стићи казна.
    Не питај ни када,јер неће на овом свијету.
    Самим тим не знамо ни каква,али ће бити ко сије вјетар,пожање олују.
    Јер рече Господ:освета је моја...
    Dance with clouds, or run away from the storm - it's your choise !

Poznat
    Učlanjen
    08.04.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    132

Da li ce bezboznike koji su oskrnavlili svetilista na Kosovu i Metohiji stici kazna?
    Hoće, čim spustimo vojsku.

Aktivan član sead_man (avatar)
    Učlanjen
    05.12.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Neko to od gore vidi sve.......
    Slab je onaj koji je izgubio veru u sebe.

Bulletdodger nije na forumu
    Aus dem Paradies, das Cantor uns geschaffen, soll uns niemand vertreiben können.
    Iskusan Bulletdodger (avatar)
    Učlanjen
    22.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    102

Bozja nece sigurno , ali nadam se pravoj kazni , ne ono staro , poshalji vosjku i gotovo (mada je prisustvo vojske neophodno ) , nego pohapsiti one koji su to radili , pa da im se sudi , i da lepo do kraja zhivota tame u zatvoru .
    Mada mislim da je proritet vracanje Kosova pod pravu vlast Srbije ( autonomija podrazumevana , samo bez te "nezavisnosti" ) i da se naponon nadje neki zajednichki jezik izmedju zavadjenih.
    Poslednji put ažurirao/la Bulletdodger : 14.04.2009. u 22:46
    ...Meine Seele selber ist diese Flamme:
    unersättlich nach neuen Fernen .

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2078

Od politike sam davno digao ruke...

Ne zelim ni da neko pomisli da ova tema ima veze sa politikom...
    НЕ знам - видиш да потпуно исламизују КиМ - саградили су у међувремену на стотине џамија. Неки веле да је светским муслиманима САД понудила КиМ у замену за палестинске територије Израела... не знам...
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Učlanjen
    13.04.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    55
    Reputaciona moć
    6991

Za te ponude ne znam, ali nece se Ameri tako lako odreci Bonstila... I nece Obama biti nista bolji od svojih prethodnika sto se nas tice... Pokusace oni na sve nacine da nam otmu Kosovo... Ali, nadam se da ce biti dovoljno mojih istomisljenika da im to ne damo... Ja i dan danas idem cesto na Kosovo, i znam samo jedno, da im nikada necu pokazati pasos kada budem isao na Kosovo...

Poznat
    Učlanjen
    08.04.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    132

Setio sam se jednog Šiptara od pre par godina, koji mi je pričao da su velike nesreće zadesile one Šiptare koji su spalili jedan napušteni srpski manastir. Nažalost, taj Šiptar je govorio i dosta gluposti oko toga i zvao taj manastir po šiptarski, te ja nisam obratio pažnju na sve što je pričao.
    Onda sam, nedavno opet čuo tu istu priču.
    No, kako opet ne znam o kom manastiru i kom šiptarskom selu se radi, nisam u stanju da priču potvrdim, ali možda je je još neko čuo tu istu priču, te bi mogao da iznese još neki podatak.

Učlanjen
    13.04.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    55
    Reputaciona moć
    6991

Citat Original postavio Caliburn Pogledaj poruku
    Setio sam se jednog Šiptara od pre par godina, koji mi je pričao da su velike nesreće zadesile one Šiptare koji su spalili jedan napušteni srpski manastir. Nažalost, taj Šiptar je govorio i dosta gluposti oko toga i zvao taj manastir po šiptarski, te ja nisam obratio pažnju na sve što je pričao.
    Onda sam, nedavno opet čuo tu istu priču.
    No, kako opet ne znam o kom manastiru i kom šiptarskom selu se radi, nisam u stanju da priču potvrdim, ali možda je je još neko čuo tu istu priču, te bi mogao da iznese još neki podatak.
    Imam ja i dosta video materijala, vecinom amaterskih snimaka kako ruse srpske svetinje, lome krstove, pale... U juznom delu Mitrovice su groblje sravnili sa zemljom... Cak se jedan skot naselio na groblju... I to sve pred ocima svetskih pravednika, kojima se sada uvlacimo u guzicu da nas prime u onaj isti nato koji nam je po srbiji par meseci ubijao decu i rusio nemilosrdno sve sto je mogao... Milosrdni andjeo... Cudo jedno, sta sve mrznja moze da uradi od coveka...

Zainteresovan član Петар Адамов (avatar)
    Učlanjen
    21.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    36

Милош Ћирковић живео је у једном селу у Метохији. Када је србска војска јуна 1999.год. почела повлачење са Космета, он је одлучио да остане и да настави борбу.
    Његова кућа била је на брду. Шиптари су га нападали у групама по 20 људи, али се он једно време добро бранио. Како су пролазили дани нестајало је хране и муниције. Убили су га, све су му запалили. Све је изгорело, али се ватра није дотакла његове иконе пред којом се молио и његовог молитвеника!

gost 4554 nije na forumu
    На тебе се, Господе, поуздах, да се не постидим до века
    Buduća legenda
    Učlanjen
    12.10.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Петар Адамов Pogledaj poruku
    Милош Ћирковић живео је у једном селу у Метохији. Када је србска војска јуна 1999.год. почела повлачење са Космета, он је одлучио да остане и да настави борбу.
    Његова кућа била је на брду. Шиптари су га нападали у групама по 20 људи, али се он једно време добро бранио. Како су пролазили дани нестајало је хране и муниције. Убили су га, све су му запалили. Све је изгорело, али се ватра није дотакла његове иконе пред којом се молио и његовог молитвеника!
    Neka mu Gospod da pokoj duši....

Domaćin
    Učlanjen
    15.08.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio analiticar Pogledaj poruku
    Neka mu Gospod da pokoj duši....
    AMIN

Elita
    Učlanjen
    06.05.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    11
    Reputaciona moć
    0

Aha. Vestern čisti. Još da se meci nisu dotakli njega...

Ističe se Only Marko now (avatar)
    Učlanjen
    19.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    58

Citat Original postavio eremita Pogledaj poruku
    НЕ знам - видиш да потпуно исламизују КиМ - саградили су у међувремену на стотине џамија. Неки веле да је светским муслиманима САД понудила КиМ у замену за палестинске територије Израела... не знам...
    A mi Arapima prodajemo najbolje oklopno vojno vozilo na svetu. Prokleti Sutanovac.
    Cuvajte se stvari koje mozete da kontrolisete.Bog ce vas cuvati od onih koje ne mozete.

Iskusan
    Učlanjen
    02.05.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    0

Stici ce ih prvo zemaljska,a posle bozija kazna.

Aktivan član TORQUEMADA (avatar)
    Učlanjen
    30.04.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

покој му души! платиће све шиптари вратиће им се стоструко,само ако се срби опамете
    Soli Deo gloria

Slične teme

1. Manastiri i crkve na Kosovu i Metohiji
    Autor Ilinoida u forumu Politika
    Odgovora: 176
    Poslednja poruka: 12.05.2008., 18:19
  2. Još malo o Kosovu i Metohiji
    Autor gdzd968 u forumu Politika
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 21.02.2008., 13:43
  3. EX YU o Kosovu i Metohiji
    Autor Iron Lord u forumu Politika