Da li čuvate fotografije svojih bivših riba/frajera?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

samuraijane

Aktivan član
Poruka
1.870
Mislim da on ima slike svojih bivših riba i takodje mislim da ih ne čuva iz nekog posebnog razloga nego ga samo mrzi da prebira po slikama i da ih baca (ili se samo tešim).

Ja nemam slike sa bivšim frajerima, imala sam samo jednu dužu vezu i sve njegove slike sam pobacala, a one na kojima smo zajedno, odsekla sam njega.

Daklem momci (pošto me više interesuje njihovo mišljenje s obzirom da sam žena pa znam kako žene razmišljaju), da li čuvate slike vaših bivših riba i koji su razlozi za to. Da li zauzimaju neko mesto u vašim srcetima, ili su bile dobre ribe pa volite da ih se setite, ili su vam fotke ostale još od onomad pa ste i zaboravili na njih, ili...
 
imam samo jednu sliku, ne mogu da je bacim, pocijepati sliku mi bas nekako ruzno
sve se nadam da cu nekako da je slucajno zagubim
a bivsi decko mi je donio svoju sliku, da je stavim u novcanik... i nije se osvrtao na moje odbijanje... moras da je stavis u novcanik, pa moras... i ja zaboravila na nju... nedavno, dugo nakon raskida, naidjem na njegovu sliku zabacenu u mom novcaniku... heheh, to je bio opasan shok
 
Mislim da on ima slike svojih bivših riba i takodje mislim da ih ne čuva iz nekog posebnog razloga nego ga samo mrzi da prebira po slikama i da ih baca (ili se samo tešim).

Ja nemam slike sa bivšim frajerima, imala sam samo jednu dužu vezu i sve njegove slike sam pobacala, a one na kojima smo zajedno, odsekla sam njega.

Daklem momci (pošto me više interesuje njihovo mišljenje s obzirom da sam žena pa znam kako žene razmišljaju), da li čuvate slike vaših bivših riba i koji su razlozi za to. Da li zauzimaju neko mesto u vašim srcetima, ili su bile dobre ribe pa volite da ih se setite, ili su vam fotke ostale još od onomad pa ste i zaboravili na njih, ili...

Ja nisam bacala...ni sekla...ne znam...sasvim je normalno da svako od nas ima proslost, koja moze da smeta onim u buducnosti, ali to je iskljucivo njihov problem koji treba resiti dok ne preraste u veci. Eto, ovako sa aspekta tudjih osecanja.

A, iz ugla mojih emocija...Mogu da bacim svaku sliku...ili da isecem jacu polovinu...:lol: ali to me nikada nece pribliziti stanju zaboravljanja te osobe...a i zasto bih to zelela. .:think: Jednom cu proci nekom ulicom kojom smo prosli zajedno, ili ce neko mirisati isto kao taj neko, ili ce imati slican glas, istu uzrecicu...i dzaba mi bacanje.

:)
 
Mislim da on ima slike svojih bivših riba i takodje mislim da ih ne čuva iz nekog posebnog razloga nego ga samo mrzi da prebira po slikama i da ih baca (ili se samo tešim).

Ja nemam slike sa bivšim frajerima, imala sam samo jednu dužu vezu i sve njegove slike sam pobacala, a one na kojima smo zajedno, odsekla sam njega.

Daklem momci (pošto me više interesuje njihovo mišljenje s obzirom da sam žena pa znam kako žene razmišljaju), da li čuvate slike vaših bivših riba i koji su razlozi za to. Da li zauzimaju neko mesto u vašim srcetima, ili su bile dobre ribe pa volite da ih se setite, ili su vam fotke ostale još od onomad pa ste i zaboravili na njih, ili...

Čuvam slike negde u zapećku, drage su mi baš sve i ne dam ih se odreći tako lako:D
 
Nisam momak ;) ali čuvam slike dve osobe...kad sam budala
shrug.gif
 
naravno da se cuva sve to... mada, kad razmislim, i nemam bas nesto previse slika... ali, to je deo naseg zivota, ne treba bezati od toga nikad... na pocetku bude malo tuge, kad ponekad naidjemo na njih... kasnije, kad neko nov dodje u nas zivot, secamo se toga kao necega lepog... a, jel ste primetili koliko su danasnje slike, ljudi na njima, nekako... ne znam... obicniji? svako na svom telefonu ima kameru... foto-aparati dostupni... stalno skljocaju pa, ako ne bude kako trba, idemo ponovo... koliko god puta treba... a nekada je bilo namestanja pre te slike... i svi su bili vazni na njima... nasmejani... trenutak uhvacen u pravom smislu...
 
ako, ako si napisala tema je i za muškarce i za žene.
a ono, ja nisam u nekoj frci nego me eto, interesovalo a vidim da ima dosta različitih mišljenja.

na primer, ja sam citala pisma koja je moj decko cuvao od nekih bivsih, i slike i neke sitnice i sve.
ne vidim nista lose u tome.
ne mogu da budem ljubomorna ni na ciju proslost niti da mi ona smeta na bilo koji nacin.
na kraju krajeva i ta njegova proslost ga je nacinila i oblikovala bas takvim kakav je sada i kakvog sam ga zavolela.
isto vazi i obrnuto.
 
ja cuvam sve sto imam od bivsih..
besmisleno mi je da to brisem, bacim.. jer jednog dana kad se budem osvrnula po proslosti,
pozelela da pogledam slike, koji video, pismo, pokloncic ili bilo sta, da mogu da ih gledam,
setim se necega sto sam zaboravila, placem, smejem se..

to je tako dragoceno, da nimalo ne razumem kako ljudi bacaju sve te stvari, kao da bacaju i brisu proslost..
nezamislivo mi je.

eto, toliko :)
 
baš ste kul!
ne znam, ja sam nekako odsečna što se toga tiče, ja sve pobacam.
čak kad sam se posvadjala sa dugogodišnjim drugarom, sve sam mu vratila što mi je ikada poklonio ili nacrtao ili napisao, doduše slike su mi ostale.
valjda što se svaki put završavalo nekom svadjom pa ja popizdim i onda ne želim da vidim više ništa od te osobe.

pa jel kasnije pozelis da vidis te stvari?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top