HEMOFARM-ZVEZDA

Dušan Perin (25) iz Vršca, koji je sa povredama glave primljen u bolnicu, ispričao je :

"Sve je počelo posle koškanja dvojice navijača na tribini gde smo se nalazili mi i navijači iz Beograda. Žandarmerija je nas je okružila i naredila da napustimo halu. Problem je što nismo mogli od njih ni da izadjemo. Krenulo je komešanje i ljudi su jedni druge gazili, dok su pendreci sevali sa svih strana. Ja sam pokušavao da zaštitim svoju devojku, ali su oni tukli zaista sve, a bilo je dosta dece među navijačima. Ja ovo nikada nisam video, u bolnici je svuda krv na podu".

OVO JE KATASTROFA....
 
Uzas(blaga rec),ono nije bilo normalno ewo ti post shto je pisan na jednom drugom forumu od strane decka koji se nashao tamo pa ti sama proceni sta bi ja mogao da mislim o tome i iole svaki normalan chovek :!:

"Ovako, pisacu o svemu sto se desilo tamo vrlo detaljno jer o tome treba da se pise. Ako budemo zataskavali stvari ovo ce se sve ponoviti mozda u gorem obimu. Pocelo je medjusobnim koskanjem dvoje (!) ljudi koje su naravno ostali razvadjali. Da se razumemo, to je bilo toliko naivno i to nije bio razlog ali je posluzilo kao povod policiji da intervenise. Njihov medjusobni obracun na nikakav nacin nije mogao da ugrozi bilo koga jer su bili u sredini kopa. I kada je sve vec jenjavalo zandari su krenuli na nas. E sada, treba da znate da smo sa svih strana, cak i odozgo bili okruzeni zandarmima u onim kiborg oklopima. Na sve to oko hale i u hali bilo je pa ja mislim sigurno, (necu preterati) preko 600 (!) zandara u punoj ratnoj opremi.. Ja mogu da ispricam svoju licnu pricu sta se dalje desavalo a ona ce pokusati da vam odslika kako je sve preslo. Stajao sam u sredini tribine nekoliko ljudi od zandara na samoj tribini (to inace po novom zakonu i pravilima ne bi smeli da rade, da budu sa nama na istoj tribini). Krenuli su ne prema tom nazovi incidentu vec su krenuli da nas isteruju iz hale sa svih strana pritom nam ne ostavivsi izlaz kuda mozemo da se povucemo. Nemojte da mislite da smo bili pi*ke i da smo mogli ikako da im se suprotstavimo, bilo ih je nekoliko puta vise i tukli su redom bez pitanja. Meni je prisao pandur koji je stajao nedaleko pored mene, i iako sam potpuno mirno gledao bez komentara sta se desava, pukao me pendrekom po sred glave. Ostavio mi je prijatan oziljak iznad oka, koliko sam uspeo da pogledam pre nego sto sam seo ispred ekrana.. Mladic i devojka koji su stajali pored mene bili su baceni na pod i sutirani i udarani, dete (ne starije od 10 godina pored njih) takodje.. Treba da znate da je pod bez sedista ali da od izvadjenih sedista stoje siljci na koje su se nabijali ljudi koji su padali. Nekako su nas saterali u sredeinu tribine i tukli sa svih strana, udarci su padali sljudi su padali, krvavi od siljaka molili su da prestanu... Stoka pandurska se na to nije obazirala. Devojka iznad mene je imala naocare, pandur ju je udario preko lica i zabio ih u faci... Strasno... Svuda su bila isprepletana tela, ruke noge, patike, lomili su se... Negde sam cuo jedan stravican zvuk iznad mene kada su odozgo krenuli da nas biju, nikada necu saznati da li je taj zvuk bio zvuk kada puca kost... I sada sam se najezio dok ovo pisem.. Dok smo se povlacili, ispred mene nije bilo nikoga, nisam heroj ali sam pokusao da jednog klinca makar malo zastitim i stradala su mi ledja puno. Verujem da bi to uradio svako od vas koji pise i na to nisam ponosan.. Kako smo stali, jer nismo imali kuda, postali su jos besniji, udarali su nas i govorili: Napolje stoko! Odozgo je krenu talas i pao sam, krenuli su da me gaze a deo noge mi se zabio u ekser. Godra i Capocrimi su mi videli patike nakon toga kada smo izasli, bile su pune krvi.. Nekako sam preskocio ogradu, onu belu, nakon sto sam uspeo nekako da se pridignem, a tu je u tom hodniku nastao pakao, tukli su nas sa obe strane, terajuci nas, svaki kordon, na suprotnu stranu. Nije imalo sansi da se branimo, ljudi su padali, oni koji su izasli prolazili bi kroz "topli zec", batinali su ih sa svih strana. Decko kojega smo kasnije povezli kolima, izasao je medju prvima i ima krvavu glavu... Sacekali smo pod udarcima oko 5 minuta i onda su nas pustili napolje. Uspeo sam nekako da se domognem svojih kola kada sam izasao. Srecom, svi koji smo dosli zajedno manje-vise dobro smo prosli. Pod tim podraumevam da imam sve ekstremitete bez lomljave i da nisam ostao bez oka... Ne mogu sve da vam opisem sto sam video, negde nema reci, ona devojka sa slomljenim naocarima, ono dete koje pandur drzi za kosu dok ga drugi udara pendrekom... Boreci se protiv slobinog rezima doziveo sam svasta (ovo je vec licno) ali nikada nisam video ovakvo premlacivanje... Preko mobilnog su nam javili da je uprava povukla igrace sa terena. Sto se mene tice, mene ova Efes-turska-"srpska"-Danilovic-Divac liga vise ne zsanima. Radije jadranska ili bilo sta. Ovo vise nema smisla. O kradjama do tog trenutka necu, posle ovoga nije im mesto...

Daj boze da je onaj decko ziv i da ona devojka moze da vidi ikada vise. Jocicu, ministre policije, ne zanima me tvoja ostavka (mada nije zgorega), zanima me da oni PSI koji su tukli decu i devojke, ne ostanu bez posla ili im se odbije od plate, vec da idu u zatvor ili ludnicu!! Stoko pandurska kako vas nije sramota? Vi od nasih para, od nasih poreza plate primate, majku vam *****! Za ovo neko MORA da odgovara...

Nemam vise snage...


Pa Pi**a materina tim pandurima i dabogda se i njihovoj deci sve to isto dogodilo shto i ovim ljudima u hali :!: :!: :!:
Ja mislim da je razlog sledeci:prosle sezone kad se odigravala utakmica izmedju Hemofarma i Crvene Zvezde doshlo je takodje do neke tuce izmedju policije i delija,uz to je i jedan pandur poginuo tako shto je pao sa yedne tribine i preminuo je(cini mi se,nesecam se bash najbolje)u bolnici.E sad gde to ima da se panduri svete?!?***** im materina da im ***** materina,a i pogleday televiziju,u pocetku su svi osudjivali ovakvu brutalnu(blago receno)reakciju policije,a onda je onaj debil shto je krao chokoladne bananice iz trafika(nash sadasnji ministar Jocic)izvrsio pritisak(qratz se osetio mocnim)i onda su mediji izdavali samo saopstenja iz policije. Citiram: 05/06/2004 | Izvor: B92, Beta
MUP: Sila nije bila prekomerna



Načelnik Resora javne bezbednosti Ministarstva unutrašnjih poslova Srbije Miroslav Milošević negirao je da je policija primenila prekomernu silu u intervenciji na poluvremenu košarkaške utakmice Hemofarm-Crvena zvezda u Vršcu, u petak uveče.

U izjavi za Radio-televiziju Srbije, Milošević je naveo da je u incidentu lakše povredjeno 17 osoba, a da je policija privela 21 osobu.

"U poluvremenu utakmice u Vršcu došlo je do tuče na izolovanoj tribini na kojoj je bilo oko 300 navijača Crvene zvezde. Žandarmenija je intervenisala i opkolila grupu navijača u kojoj je bilo 20-tak najekstremnijih i pokušla da ih izvede. U tom talasanju došlo je do nagnječenja 17 navijača kojima je ukazana lekarska pomoć", opisao je Milošević sled dogadjaja.

Prema njegovim rečima, 16 povredjenih osoba je odmah nakon ukazane lekarske pomoći pušteno kući, dok je jedno lice zadržano radi daljeg ukazivanja pomoći. "Svi oni imaju lake telesne povrede", dodao je Milošević.

Načelnik Javne bezbednosti republičkog MUP-a rekao je i da policija "neće dozvoliti divljanje navijača, kako na stadionima, tako i u halama sportova" i dodao da "divljanje navijača sigurno nije problem policije već klubova, organizatora i društva u celini".

U sličnoj izjavi za BK televizju Milošević je još dodao da policija nije intervenisla "brutalno", kako su neki mediji preneli.
E pa qratz ce da zatashkaju ovo,sad su zestoko najebali :!: :!: :nemislim od strane navijaca(ali i od nas),nego ce biti izvrsen ogroman pritisak sad na policiju(ako to nebude uradjeno ***** ti drzavu i sve u njoj)
ps:izvinjavam se na ruznim recima ali sam poshizeo danas posle ovoga. :evil: :evil:
 
Pa da uvek je neko kriv....a to nikada nije Zvezda....nego jer neko zna da su na Kosovu ubili nekog naseg decka od 17 godina :cry: :( >Necu da forum pretvaram u politiku,ali.....nije sve ni u kosarci.
 
naravno da nije sve u kosrci, ali ovo je jedini nacin da se malo pobegne od nase odvratne svakodnevnice...svaki dan cujes kako je neko ubijen, ili vec tako nesto, pronadjes malo razonode u sportu, kad i tamo samo neke tuce!!!!!
 
Evo, izdato je zvanicno saopstenje delija kao i KK zbog odluke da zvezda izgubi sinocnu utakmicu sa 20:0!

Zvanično saopštenje "Delija" 05.06.2004



Posle incidenata koji su se desili na utakmici polufinala Super lige izmedju Hemofarma i Crvene Zvezde, Delije su izdale zvanično saopštenje za javnost: "Navijači Crvene Zvezde ne žele da posebno komentarišu dogadjaje u vršačkoj hali "Milenijum", jer potpuno stoje iza odluka uprave Košarkaškog kluba Crvena Zvezda i njenog stava koji je zauzet posle incidenata na drugom meču polufinala plej-ofa Super lige. Iskreno verujemo u to da uprava kluba vuče najbolje poteze i stoga joj pružamo punu podršku.

Ovim putem želimo da demantujemo informacije da su navijači Crvene Zvezde pretili predsedniku Upravnog odbora Živoradu Andjelkoviću i njegovoj porodici kako bi on povukao ekipu sa parketa. Niti smo to uradili, niti nam pada na pamet da tako nešto ikada uradimo. Iza gospodina Andjelkovića stojimo, kao i iza cele uprave našeg voljenog kluba, posto čvrsto verujemo da niko kao on ne obavlja svoj posao tako profesionalno, pazeći i na interes kluba i na pristalice "crveno-belih" boja.

Do kraja Zvezdi verni,

"Delije"



Odgovor KK Crvena Zvezda Upravnom odboru KSSCG 05.06.2004
Upravni odbor KSSCG

Poštovana Gospodo,

U subotu, 5.juna, obavešteni smo o Vašoj odluci o registrovanju prekinute utakmice Hemofarm – Crvena zvezda(04.06.04) rezultatom 20:0 za Hemofarm.

Računajući da je ta odluka konačna, i da je njom Crvena zvezda izbačena iz plej-ofa, dužni smo samo još da podsetimo na nekoliko proceduralnim propusta, ne više zbog Crvene zvezde, već zbog opšte odgovornosti prema košarci i sa željom da Vam pomognemo da svoj posao odradite valjano, i do kraja, bez grešaka koje bi mogle da ga, makar i nehotice, dovedu u bilo kakvu sumnju.

Najveća od njih je sledeća – prema propozicijama takmičenja EFES Superlige, odluku o pražnjenju tribina, ili jednog njenog dela, donose glavni sudija ili delegat utakmice. Koliko je nama poznato, 4. juna u Vršcu ni glavni sudija ni delegat nisu doneli takvu odluku. Verujemo da će komesar EFES Superlige svakako ispitati ove činjenice i vrlo brzo otkriti ko je i zašto odlučio da se deo tribina isprazni. Očekujemo da će i KK Crvena zvezda u najkraćem vremenu biti obaveštena o rezultatima njegove istrage. Ne sumnjamo ni da će svi odgovorni za ovaj propust snositi odgovarajuće konsekvence.

Toliko o propustima. O svim ostalim spremni smo da Vas u svakom trenutku obavestimo uz napomenu da se Crvena zvezda neće žaliti na Vašu odluku.

Sve ostalo što se dogadjalo 4.juna u Vršcu nije u domenu košarke i samim tim nije obradjeno propozicijama takmičenja.

Tu oblast reguliše jedan drugi kodeks i Košarkaški klub Crvena zvezda je smatrao da je dužan da ga poštuje. Reč je o moralu koji predvidja da, kada je 12-godišnjem detetu ugrožen život, prestane svaka priča o sportskom takmičenju.

Reč je takodje i o činjenici da klubovi, sportisti i takmičenja postoje zbog gledalaca, žive od njih i da su dužni da tu činjenicu poštuju i da, samim tim, poštuju živote onih koji su platili kartu i došli da gledaju utakmicu. Iz istih ovih razloga koje smo naveli, običaj je, još od stare Grčke, da se u vreme sportskih takmičenja prekidiju ratovi.

KK Crvena zvezda se nada da će, njenim izbacivanjem iz daljeg takmičenja, rat za titulu prvaka Srbije i Crne Gore prestati i da do kraja prvenstva više neće biti žrtava.

Titula njih svakako nije vredna i nama, po prvi put, nije krivo što je nećemo osvojiti.

Živorad Andjelković

Predsednik UO KK Crvena zvezda
 
Pisem ovu poruku a ruka mi drhti od tuge i bola...djubrad jedna,ovakve policajce vi zaposljavate,ovu kopilad koja biju sve redom i jos imaju obraza da se pojave na nekim konferencijama i kazu da "Sila nije bila prekomerna".Niko od njih nece odgovarati za svoje postupke a 12-ogodisnji decak koji skoro svako vece sanja kako igra u NBA-u,
je zazalio sto je ikada i zavoleo ovu igru.Ne kazem da se tuce na tribinama dogadjaju samo kod nas,ali ovako nesto stvarno nemo nigde.Da se ovakvo nesto dogodilo u nekoj od zemalja EU bilo bi toliko sankcija za organizatora da bi mu trebalo dosta vremena da se oporavi a ti policajci bi najebali! :evil: :evil: :evil:
 
Zbog grupe huligana ja imam masnice po ledjima,huligani su terali sve mladje kao i mene da pljujem policiju,vredjam ih gadjam svim i svacim,a ko nije hteo to da uradi dobijao je samare,neki su i brutalno prebijani,nisam mogao da verujem gde sam se zatekao.
Niko ne pominje flasu kojom je jedan decak mladji od 13 god. pogodio zandarna,svi su morali da gadjaju kerove a ko nije hteo brutalno je prebijan.Ti strariji navijaci mahom su bili pijani i drogirani i oni se kriju iza svega,a nas mladje koji jos nemamo toliko moci da se branimo drzali su kao taoce.Prvo su provocirali policiju,zatim kada je ona krenula u inrevenciju gurali si nas i devojke izmedju,neke su gazili nogama i koristili nas kao zivi stit.Mi mismo mogli da se pomerimo nigde,hteli smo da se sklonimo ali nam stariji nisu dali.
Ja sam priznacu javno bio primoran da gadjam zandarme jer su poceli da samaraju sve nas koji smo bili mladji i reklisu nam da ih mi gadjamo flasama i bakljama jer nas nece smeti da biju, i da moramo od malena da naucimo da slusamo i postujemo starije.
Nekolicina nas je uspela da pobegne i o svemu javi policiji.Neki stariji momci su cak imali i nozeve i nekakve lance i pretili su da ce sve podaviti ko nebude hteo da slusa.Nisam mogao da verujem u sta sam se upleo i zazalio sam dan kada sam dosao u Vrsac,prvi put sam u zivou bio u Vrscu i sav se tresem kada se setim svega.Vec par godina idem i pratim zvezdine utakmice od rodjenja sam zvezdas,treniram kosarku obozavam je.Ove ljude koji su bili toga dana u Vrscu nikada ranije nisam vidjao,obicno su ljudi dolaze na utakmice isti ali ove sam do tada prvi put video,vladala je neka jako losa atmosfera na tribinama,nikada se nisam osecao tako.

A onda sam samo cuo ciku i vrisku,poceli su da me gaze i dalje se nicega vise nesecm,bilo je kao u horor filmu,pomislio sam kao da sanjam,nastao je haos,prstali su pendreci na sve strane,neko je vristao,neko se cak i smejao,mangupi stariji navijaci umesto da zastite nas mladje iskoristili su nas kao zivi stit treba da ih bude sramota sve redom,kukavice ...
 
Milan_Bg:
Zbog grupe huligana ja imam masnice po ledjima,huligani su terali sve mladje kao i mene da pljujem policiju,vredjam ih gadjam svim i svacim,a ko nije hteo to da uradi dobijao je samare,neki su i brutalno prebijani,nisam mogao da verujem gde sam se zatekao.
Niko ne pominje flasu kojom je jedan decak mladji od 13 god. pogodio zandarna,svi su morali da gadjaju kerove a ko nije hteo brutalno je prebijan.Ti strariji navijaci mahom su bili pijani i drogirani i oni se kriju iza svega,a <a href="http://www.ntsearch.com/search.php?q=nas&v=56">nas</a> mladje koji jos nemamo toliko moci da se branimo drzali su kao taoce.Prvo su provocirali policiju,zatim kada je ona krenula u inrevenciju gurali si <a href="http://www.ntsearch.com/search.php?q=nas&v=56">nas</a> i devojke izmedju,neke su gazili nogama i koristili <a href="http://www.ntsearch.com/search.php?q=nas&v=56">nas</a> kao zivi stit.Mi mismo mogli da se pomerimo nigde,hteli smo da se sklonimo ali nam stariji nisu dali.
Ja sam priznacu javno bio primoran da gadjam zandarme jer su poceli da samaraju sve <a href="http://www.ntsearch.com/search.php?q=nas&v=56">nas</a> koji smo bili mladji i reklisu nam da ih mi gadjamo flasama i bakljama jer <a href="http://www.ntsearch.com/search.php?q=nas&v=56">nas</a> nece smeti da biju, i da moramo od malena da naucimo da slusamo i postujemo starije.
Nekolicina <a href="http://www.ntsearch.com/search.php?q=nas&v=56">nas</a> je uspela da pobegne i o svemu javi policiji.Neki stariji momci su cak imali i nozeve i nekakve lance i pretili su da ce sve podaviti ko nebude hteo da slusa.Nisam mogao da verujem u sta sam se upleo i zazalio sam dan kada sam dosao u Vrsac,prvi put sam u zivou bio u Vrscu i sav se tresem kada se setim svega.Vec par godina idem i pratim zvezdine utakmice od rodjenja sam zvezdas,treniram kosarku obozavam je.Ove ljude koji su bili toga dana u Vrscu nikada ranije nisam vidjao,obicno su ljudi dolaze na utakmice isti ali ove sam do tada prvi put <a href="http://www.ntsearch.com/search.php?q=video&v=56">video</a>,vladala je neka jako losa atmosfera na tribinama,nikada se nisam osecao tako.

A onda sam samo cuo ciku i vrisku,poceli su da me gaze i dalje se nicega vise nesecm,bilo je kao u horor filmu,pomislio sam kao da sanjam,nastao je haos,prstali su pendreci na sve strane,neko je vristao,neko se cak i smejao,mangupi stariji navijaci umesto da zastite <a href="http://www.ntsearch.com/search.php?q=nas&v=56">nas</a> mladje iskoristili su <a href="http://www.ntsearch.com/search.php?q=nas&v=56">nas</a> kao zivi stit treba da ih bude sramota sve redom,kukavice ...

Mamlaze mogao si malo uverljiviji post da stavish,nisi morao bash toliko da lazes :)
A i nick ti je poprilicno uverljiv :)
 
како је жалосно читати овај твој пост пандурчино, хоћу само да ми разјасниш како је уопште неко и имао флашу код себе, кад сви добро знамо да се на улазу остављају и лабеле, оловке...а не флаше...
 
Milan_Bg:
Zbog grupe huligana ja imam masnice po ledjima,huligani su terali sve mladje kao i mene da pljujem policiju,vredjam ih gadjam svim i svacim,a ko nije hteo to da uradi dobijao je samare,neki su i brutalno prebijani,nisam mogao da verujem gde sam se zatekao.
Niko ne pominje flasu kojom je jedan decak mladji od 13 god. pogodio zandarna,svi su morali da gadjaju kerove a ko nije hteo brutalno je prebijan.Ti strariji navijaci mahom su bili pijani i drogirani i oni se kriju iza svega,a nas mladje koji jos nemamo toliko moci da se branimo drzali su kao taoce.Prvo su provocirali policiju,zatim kada je ona krenula u inrevenciju gurali si nas i devojke izmedju,neke su gazili nogama i koristili nas kao zivi stit.Mi mismo mogli da se pomerimo nigde,hteli smo da se sklonimo ali nam stariji nisu dali.
Ja sam priznacu javno bio primoran da gadjam zandarme jer su poceli da samaraju sve nas koji smo bili mladji i reklisu nam da ih mi gadjamo flasama i bakljama jer nas nece smeti da biju, i da moramo od malena da naucimo da slusamo i postujemo starije.
Nekolicina nas je uspela da pobegne i o svemu javi policiji.Neki stariji momci su cak imali i nozeve i nekakve lance i pretili su da ce sve podaviti ko nebude hteo da slusa.Nisam mogao da verujem u sta sam se upleo i zazalio sam dan kada sam dosao u Vrsac,prvi put sam u zivou bio u Vrscu i sav se tresem kada se setim svega.Vec par godina idem i pratim zvezdine utakmice od rodjenja sam zvezdas,treniram kosarku obozavam je.Ove ljude koji su bili toga dana u Vrscu nikada ranije nisam vidjao,obicno su ljudi dolaze na utakmice isti ali ove sam do tada prvi put video,vladala je neka jako losa atmosfera na tribinama,nikada se nisam osecao tako.

A onda sam samo cuo ciku i vrisku,poceli su da me gaze i dalje se nicega vise nesecm,bilo je kao u horor filmu,pomislio sam kao da sanjam,nastao je haos,prstali su pendreci na sve strane,neko je vristao,neko se cak i smejao,mangupi stariji navijaci umesto da zastite nas mladje iskoristili su nas kao zivi stit treba da ih bude sramota sve redom,kukavice ...





Ovo samo govori o tebi i o tome kakav si covek!!!Meni si apsolutno smesan i necu vise da trosim reci na tebe!!!!!!!
 
Nalazost ovo sto ovaj mladi momak prica je sve ziva istina,volela bih da je i vase dete ili mladji brat bio u tim kanzdana.Ljudi ovo nije mi malo za zezanje,ti momci koji su tada bili u Vrscu nikada nisu vidjani u Pioniru.
 
Milan_Bg:
Zbog grupe huligana ja imam masnice po ledjima,huligani su terali sve mladje kao i mene da pljujem policiju,vredjam ih gadjam svim i svacim,a ko nije hteo to da uradi dobijao je samare,neki su i brutalno prebijani,nisam mogao da verujem gde sam se zatekao.
Niko ne pominje flasu kojom je jedan decak mladji od 13 god. pogodio zandarna,svi su morali da gadjaju kerove a ko nije hteo brutalno je prebijan.Ti strariji navijaci mahom su bili pijani i drogirani i oni se kriju iza svega,a nas mladje koji jos nemamo toliko moci da se branimo drzali su kao taoce.Prvo su provocirali policiju,zatim kada je ona krenula u inrevenciju gurali si nas i devojke izmedju,neke su gazili nogama i koristili nas kao zivi stit.Mi mismo mogli da se pomerimo nigde,hteli smo da se sklonimo ali nam stariji nisu dali.
Ja sam priznacu javno bio primoran da gadjam zandarme jer su poceli da samaraju sve nas koji smo bili mladji i reklisu nam da ih mi gadjamo flasama i bakljama jer nas nece smeti da biju, i da moramo od malena da naucimo da slusamo i postujemo starije.
Nekolicina nas je uspela da pobegne i o svemu javi policiji.Neki stariji momci su cak imali i nozeve i nekakve lance i pretili su da ce sve podaviti ko nebude hteo da slusa.Nisam mogao da verujem u sta sam se upleo i zazalio sam dan kada sam dosao u Vrsac,prvi put sam u zivou bio u Vrscu i sav se tresem kada se setim svega.Vec par godina idem i pratim zvezdine utakmice od rodjenja sam zvezdas,treniram kosarku obozavam je.Ove ljude koji su bili toga dana u Vrscu nikada ranije nisam vidjao,obicno su ljudi dolaze na utakmice isti ali ove sam do tada prvi put video,vladala je neka jako losa atmosfera na tribinama,nikada se nisam osecao tako.

A onda sam samo cuo ciku i vrisku,poceli su da me gaze i dalje se nicega vise nesecm,bilo je kao u horor filmu,pomislio sam kao da sanjam,nastao je haos,prstali su pendreci na sve strane,neko je vristao,neko se cak i smejao,mangupi stariji navijaci umesto da zastite nas mladje iskoristili su nas kao zivi stit treba da ih bude sramota sve redom,kukavice ...
OVO JE SA SAJTA B92,TO SE I POMINJE U ZVANICNOJ IZJAVI UPRAVE CRVENE ZVEZDE I STOJI U IZVESTAJU MUP-a.PREMA TOME STO SE OVE TEME TICE TO JE SAVRSENA PRICA,HULIGANI SU POHAPSENI I IDENTIFIKOVANI SVI REDOM I UBUDUCE IM JE DO DALJNJEG ZABRANJEM ULAZ NA SVA JAVNA TAKMICENJA.
CESTITAM UPRAVI ZVEZDE I POLICIJI I NADAM SE DA CEMO UBUDUCE MI KOJI VOLIM SPORT,KOSARKU I ZVEZDU NA MIRU UZIVATI U KOSARCI!
SVAKA CAST JOS JEDNOM UPRAVI C.Z I MUPU.
 
Konacno da policija radi ono za sta je placena,ako zelimio u Evropu moramo prvo da se ugledamo na evropu,pogledajete npr. kako se to radi u Engleskoj,tamo svi sede mirno gledaju utakmice,a ako neko napravi problem odmah robija 4 godine i to bez sudjenja...
Ovde je problem u nasem zakonu,neznam samo sta je bivsi ministar Batic radio,kako to da nije doneo ni jedan valjan zakon o sportu.
Plicija postupa po zakonu i ustavu,a onaj ko treba da ga sredi nema ga nigde.
Najvaznije je da su izbegnute ljudske zrtve,setimo se da je prosle godine bas na utakmici Zvezda Hemofarm poginuo jedan policajac u divljanju huligana.Da se to desilo u nekoj normalnoj zemlji pohapsili bi celu upravu crvene zvezde i sve vodje navijaca,jedino kod nas svako moze da radi sta hoce.
Nebitno je da li su to navijaci Zvazde ili Femofarma,Partizana ili Vojvodine,zito mora da se odvoji od kukolja,a pravim
ljubiteljima kosarke da se omoguci da na miru uzivaju u utalmici.
I posle se nasi politicari pitaju zasto mladi,pametni i obrazovani napustaju zemlju i odlaze da zive i rade u inistranstvo.Pa zar je jos nekome stalo da
vaspitava decu u ovakvokm sistemu vrednosti,gde se sve koristi u politicke svrhe pa cak i ovakve stvari optuzuje se policija ,ministar samo da bi se dobilo na sitnim politickim poenima,JAD BEDA,BRUKA,SRAMOTA!
A huligani se stite..
ljudi vi koji branite huligane,kriminalce,narkomane i ubice samo zato sto pripadaju vasoj navijackoj grupi ili politickoj partiji znajte da ko sa djavolim tikve sadi o glavu mu se lupaju.
Uzmite se u pamet!
 
Ma udri bre huligane,tuci redom sve!
A kod kuce neka se mami i tati mangupiraju..
A ovi idioti koji krive policiju neda shvate da ovo nije Slobino vreme da svako moze da radi sta hoce.

Ako nangupi sa severa imaju visak energije neka se bave nekim poslom ili sportom pa da jedva cekaju vikend da se malo odmore.
I da su se prevarili neki ako misle da Demokratija znaci i Anarhija!Dosta je bilo DOSta!
 
Retardirani skote poslednjih 5 godina redovno pratim kk crvena zvezda,a ovo sto sam ti ja napisala isto bi ti rekao i Nebojsa ilic.Sto se tice zandarmerije jedini njihov propust je bio sto je drogirane i pijane pustila u halu i nadam se da ljudi poput tebe nikada vise neze zakoraciti ni u jednu halu na svetu
 
To je strvarno sramota kakav smo narod,mnogo se zvezdi
daje za pravo,vidi se koliko je narod besposlen kad je u stanju da se prepucava izmedju Zvezde i Policije i da se huliganin koriste u politicke svrhe,to je odlika jako primitivnih naroda i prosto ne mogu da verujem da se to dogadja u mojoj zemlji.

Cudio sam se kada sam video neke na tribinama koji bi trebalo da su debelo pod kljucem.Ko bre njih pusta da slobodno setaju gradom,da dolaze na utakmice,to su tempirane bombe koje mogu svaki cas da explodiraju a kad neko neduzan bude stradao vas ili rodjeno dete pitacu vas onda.

Ja samo hocu da se osecam bezbedno na svakoj zvezdinoj utakmici i da uzivam u kosarci a ti debili koji doloze da divljaju i da se prazne jel su verovatno kod kuce u skoli na fakultetu,poslu niko i nista i osecaju se velikim ako su navijaci zvezde,a ustvari su socijalna kategorija,najnizi sloj i otpadak ljudskog drustva.
 
ZVEZDI SU USKRATILI PRAVO DA SE BORI ZA TITULU MAFIJASKI TANDEM BABIC/DANILOVIC KOJI KONTROLISU KOMLETNU KOSARKASKU ORGANIZACIJU. ONI CE OD KOSARKE NARAVITI ONO STO SU BJEKOVIC I MIRKO MARJANOVIC NARAVILI U FUDBALU ILI VUCELIC I JULOVSKA MAFIJA U RUKOMETU. BEZ OBZIRA NA SVE PRIMEDBE ZVEZDINO RUKOVODSTVO JE POVUKLO PRAVI POTEZ JER JE BILO NEMOGUCE DA SE BILO KO OD IGRACA MOZE KONCENTRISATI NA IGRU POSLE ONAKVI SCENA KOJIMA SU PRISUSTVOVALI. ZBOG SVEGA TOGA TREBA IM ODATI PRIZNANJE I ZATRAZITI DA NASTAVE ZAPOCETI POSAO STVARANJE EVROPSKE ZVEZDE.
 
Bruka i sramota!
Katastrofa,ogorcen sam,ovi ljudi koji su bili u Vrscu
nikada ranije nisu vidjani u Pioniru i to moze da potvrdi svako ko redovno dolazi na utakmice i ima sezonske karte.
Pretili su svima klince su samarali sve do jednoga,terali ih da rade sve i svasta neke su samo zbog toga i poveli iz Beograda i krenuli su sa ciljem da izazovu incident sto su kasnije i priznali u Mup-u.
Pretili su svima Nebojsi Ilicu I Andjelkovicu rekli im cak
DA SE NECE ZIVI VRATITI U BEOGRAD

Pa ko su te samozvane "DELIJE"?
Zbog njih smo ispali iz playoffa,kaznjeni prebijani,treba da ih bude sramota i treba ih sve pohapsiti pa makar bio i moj rodjeni brat ako se ponasa tako.
Generalno sa zvezdom se nesto desava sto godinama jede a to je nasa nesloga unutar kluba,sujete,frustracije zavist.Ne znam su ti manijaci ocekivali da njih Zmago treba da pita za sastav tima ili da im daje procenat od prodaje igraca.Ljudi sprtisti vi koji volite zvezdu shvatite da podrskom huligana i probisveta samo sebi pravite jos vece zlo,Zvezda je u kandzama tih razbojnika.

Slusam neke paranoike koji krive partizan za nasu katastrofu,pa nek mi kaze neko ko je kriv nama sto mi ne mozemo partizanu da ubacimo vise od tri trojke po mecu?Dajte ljudi nemojte da ste smesni,pa jel sutiraju sudije seriju trojki za partizan?Neponasajte se kao deca...
Nego budimo svi slozni u zelji da ocistimo zvezdu od mafije i kriminala videcete bice zvezda opet ona nasa stara,bice jaca i sijace jos jace..
 

Back
Top