Da li biste gledali u INBOX devojci/decku na forumu...

gost 170502

Veoma poznat
Poruka
13.608
Dilema jedna me muci pa vise od godinu dana...

Recimo, imate devoju/decka forumasa, i na neki nacin ;) mozete da mu udjete u profil!

Da li biste pogledali sa kim se dopisuje i sta pise? ;)

Ja sam morao. :mrgreen: Znam da su zene podlozne i naivne i ne znaju da mnogi hoce da ih samo kresnu pod parolom "drugarstva" ;) zato je bolje prekontrolisati sta se sve desava na vasoj teritoriji... ;)

Sta mislite?

P.S. A o onom sta sam sve procitao bolje da ne pisem... :thumbdown: :evil: To moze cak da ide kao sledeca tema! (Zapravo to je bila veca dilema!)

E D I T: Mislim konkretno na privatne poruke ovde na forumu!
 
Poslednja izmena:
Dilema jedna me muci pa vise od godinu dana...

Recimo, imate devoju/decka forumasa, i na neki nacin ;) mozete da mu udjete u profil!

Da li biste pogledali sa kim se dopisuje i sta pise? ;)

Ja sam morao. :mrgreen: Znam da su zene podlozne i naivne i ne znaju da mnogi hoce da ih samo kresnu pod parolom "drugarstva" ;) zato je bolje prekontrolisati sta se sve desava na vasoj teritoriji... ;)

Sta mislite?

P.S. A o onom sta sam sve procitao bolje da ne pisem... :thumbdown: :evil: To moze cak da ide kao sledeca tema! (Zapravo to je bila veca dilema!)

Da, cisto iz radoznalosti, a ne zbog sumnje. Isto tako bih i ja njemu pustila da udje u moj inbox, jer nista ne krijem:)
Da kojim slucajem odbije da mi dozvoli, znala bih da nesto 'muti'...:(
 
Dilema jedna me muci pa vise od godinu dana...

Recimo, imate devoju/decka forumasa, i na neki nacin ;) mozete da mu udjete u profil!

Da li biste pogledali sa kim se dopisuje i sta pise? ;)

Ja sam morao. :mrgreen: Znam da su zene podlozne i naivne i ne znaju da mnogi hoce da ih samo kresnu pod parolom "drugarstva" ;) zato je bolje prekontrolisati sta se sve desava na vasoj teritoriji... ;)

Sta mislite?

P.S. A o onom sta sam sve procitao bolje da ne pisem... :thumbdown: :evil: To moze cak da ide kao sledeca tema! (Zapravo to je bila veca dilema!)

E D I T: Mislim konkretno na privatne poruke ovde na forumu!

Naravno, na PP-u se najveci javashluci deshavaju. :evil: :mrgreen:
 

Back
Top