Susan Boyle

А поента је да врло често доносимо суд о људима само на основу првог визуелног утиска...
Па јесте.
 
Odlična je teta... osim onog mešanja kukovima na početku, što mislim da je odbrambeni mehanizam, zbog treme... koju nisam primetila pri pevanju. Ali im je maestralno skinula zajedljivi kez!
 
Danima hocu da udjem na temu da vidim who the f.uck is Susan i nikako.
A onda šok.
Mada mi je izprve bila nesto simpa, valjda zbog cinjenice da za svojim 47 godina izgleda jako loše pa mi bi zao zene. To mi je prva misao bila.

A onda kad videh ono smejanje u publici i zajedljivost još mi vise proradilo to saosecanje i kad je zapevala počeh ko kreten da aplaudiram i tako do kraja.

I zakljucak na kraju : " I nek vam je pokazala " sve to naglas i u kompjuter .
Nadam se da ce pobediti i dobiti poštovanje kakvo zasluzuje .
A estetiku ce vec odraditi oni koji su za to zaduzeni svidelo se to njoj i nama il ne.
 
Čitala sam da je navodno "blago retardirana" - šta god to značilo :eek:
Nisam primetila da joj išta fali, malo je opaljena, ali ko danas nije.

Htedoh ustvari da kažem da je žena ceo život živela sa roditeljima koji su je "štitili" od zlobnika koji su joj se rugali. Žena nije mrdala od kuće, nikada se nije poljubila i tako neke nebuloze.
Onda su joj roditelji umrli, majka pre 2 godine i ona jadnica konačno oživela.
I prijavila se na ovo takmičenje. Pitao je žiri zašto je tek sada iskoristila priliku, rekla je da do sada nije imala prilike.

Bog te, kako roditelji mogu deci da upropaste život. Umesto da su je hrabrili, pružali joj podršku i gurali je napred, oni je zatvorili i unazadili...
 
Čitala sam da je navodno "blago retardirana" - šta god to značilo :eek:
Nisam primetila da joj išta fali, malo je opaljena, ali ko danas nije.

Htedoh ustvari da kažem da je žena ceo život živela sa roditeljima koji su je štitili od "zlobnika" koji su joj se rugali. Žena nije mrdala od kuće, nikada se nije poljubila i tako neke nebuloze.
Onda su joj roditelji umrli, majka pre 2 godine i ona jadnica konačno oživela.
I prijavila se na ovo takmičenje. Pitao je žiri zašto je tek sada iskoristila priliku, rekla je da do sada nije imala prilike.

Bog te, kako roditelji mogu deci da upropaste život. Umesto da su je hrabrili, pružali joj podršku i gurali je napred, oni je zatvorili i unazadili...
ja mislim da bi ovo mogao da bude naslov za novu temu;)
inace ne kapiram sto ste se sokirali:confused: zato sto ne neko neugledan-talentovan:think:
i onaj ziri kad je poceo ovako:eek::eek::eek: u covece,bas bih se zahvalila za ono sto su mislili pre pevanja
 
dobar primer kako površno živi 90% ljudi na planeti...da u eri napućenih usta,silikona i izgleda po kalupu nema mesta prvenstveno dobrom srcu,dubini osećaja,duše i pravog talenta...bravo za Susan,i neka bude više takvih kao ona,belog,čistog srca,volje,otvorenosti...a izgled...ljudi svi ćemo biti jednom prah i pepeo...dajmo šansu onima kojima Bog nije podario izgled,ali je podario sve ostalo!
 
a meni je najlepše bilo kako peva,samo sam slušala,nisu me omeli sarkastični izrazi lica,ništa,dopiralo je do mene samo njeno pevanje,taj iskonski urođeni talenat koji je veoma redak...
 
Mene je više iznenadilo što žena u tim godinama ide na ovakvo takmičenje.
Kad sam je videla, mislila sam da ima bar 55 godina i zaprepastila se što je 10 godina mlađa.
Mislim da zena izgleda odlicno za svoje godine, treba samo da se ofarba, osisa, obuce i nasminka... i izgledace super za jednu neoperisanu zenu. Mislim... glupo je ocekivati da svaka zena izgleda kao Demi Mur... ko zna sta je ta sve sebi uradila.. i ne osudjujem, sirotica ... svaki put kada treba da izadje iz kuce ona se trese od straha hoce li se dopasti tabloidima, ili vama obicnim ljudima koji ocekujete cuda!

Uopste nisam ocekivala nista lose od nje, u startu je bilo jasno da je zena potpuno sigurna u sebe, znala sam da ce dobro da peva! Citav njen nastup od samog pocetka je bio pun samopouzdanja, a nije bila nervozna, nego je bila puna entuzijazma i srecna zbog priznanja i ljubavi koje je znala da ce dobiti...

eh, nikad detektivi od vas nece biti... bolje da resavate matematicke zagonetke :D
 

Back
Top