VUCIC na b92-POLIGRAF-gledajte

opanak

Domaćin
Poruka
3.447
Aleksandar Vucic upravo gostuje na b92 u emisiji Poligraf.........i pocinje recima da SNS nije samo kritikovala vlast vec .........................i ne dovrsi vec krenu na kritiku iste..............sa predlogom i insistiranjem na promenu MONETARNE i FISKALNE politike...............sa nizom datih predloga o ublazavanju krize ili recesije...........te ukaza da ujedno vlast i SAVETUJU.................mislim.................ajd da ga ko oce ODSLUSA do kraja............emisije normalno................
 
Poslednja izmena:
Ebiga.....otkud druga a ista tema pa od mene a ja samo promenio naziv.........ajd neka moderator brise ovu drugu..........
PS
Koja brzina..svaka cast...izbrisana ....mislim duplikat teme a napravljena mojom greskom.....Hvala
 
Poslednja izmena:
Bar je ovu Rih naucio propustenom casu iz slusanja sagovornika...............a iskonstruisane konstrukcije i optuzbe novinarke Rih u stilu pitanja -Da li se osecate krivim za ubistvo Curuvije jer bili ste ministar..............nasta je Vucic odgovorio -Da li se dok je bio ziv pokojni Z.Djindjic osecao krivim za niz ubijenih novinara dok je bio na vlasti----------------- -brzom brzinom- se emisija zavrsi.............u stilu b92...................
 

Back
Top