momak oce pa nece

Krenpita

Zainteresovan član
Poruka
196
jeli vam se desilo tako nekad da vas neko muva i onda posle toga prestane da vas muva a nije vas ni kresno nego se eto tako ohladio?

Neznam sta da mislim o ovom decku pa bi vas molila da mi kazete dali da ga nazovem,recimo il da cekam da on mene nazove a on nece...
 
jeli vam se desilo tako nekad da vas neko muva i onda posle toga prestane da vas muva a nije vas ni kresno nego se eto tako ohladio?

Neznam sta da mislim o ovom decku pa bi vas molila da mi kazete dali da ga nazovem,recimo il da cekam da on mene nazove a on nece...

desilo mi se nekoliko puta, mislim da sam im se smucila, ili nisam bila ono sto su ocekivali
ah, da, nikada ne zovem takve
ne zovem ni inache
 
jeli vam se desilo tako nekad da vas neko muva i onda posle toga prestane da vas muva a nije vas ni kresno nego se eto tako ohladio?

Neznam sta da mislim o ovom decku pa bi vas molila da mi kazete dali da ga nazovem,recimo il da cekam da on mene nazove a on nece...

da li ti je nekad poslao pismo u koje je izdrkao?
 
jeli vam se desilo tako nekad da vas neko muva i onda posle toga prestane da vas muva a nije vas ni kresno nego se eto tako ohladio?

Neznam sta da mislim o ovom decku pa bi vas molila da mi kazete dali da ga nazovem,recimo il da cekam da on mene nazove a on nece...
imas vise mogucnosti
1.nasao drugu
2.ukapirao da neces pa odustao
3.ne zna sta dalje(da,da ima i takvih dodju na pola posla pa se ukake u gace)
4.ohladio se
5.visa sila(umro,bolestan,otputovao...)
ne zovi ni u kom slucaju;)
 
jeli vam se desilo tako nekad da vas neko muva i onda posle toga prestane da vas muva a nije vas ni kresno nego se eto tako ohladio?

Neznam sta da mislim o ovom decku pa bi vas molila da mi kazete dali da ga nazovem,recimo il da cekam da on mene nazove a on nece...

ako ga interesuješ ponovo će te muvati, ali ga nikako ne moj zvati:bye::bye::bye:
 
Ribe ne zovu frajere, jer su "RIBE"...
Frajeri ne zovu ribe, jer su "FRAJERI"...
U cemu je razlika? I kako tu uopste bilo ko ima sex, pored tolikog femkanja i proseravanja?!?
Samo citam sta pisu ove "ribe" sto ne zovu, i cekaju sve na tacni...
A ne razmisljaju da mozda i ne vrede nekog lomatanja, vec samo onoga "das - ne das, slobodna si"?...
Elem, devojko, za pravu DEVOJKU ili MUSKARCA se vredi potruditi... kakav je on ti najbolje znas, a ne trazi da ti neke poluribe po forumima daju savete koji se ama bas nikako ne mogu generalizovati, ali one to opet uspeju da urade... kao sto ih i "napadaju" u real life-u...
Sledeci put batali tvrdjenje pazara; sta fali dobrom sexu, kako god da se zavrsi (svrsi ;))?
Ne ocekuj nista od toga, a ako nesto ispadne, i vise nego dobro, zar ne?...
Rece jedna u kraju: "sta je cuvas, nije sapun pa da se potrosi!!!" :D
 
da li ti je nekad poslao pismo u koje je izdrkao?
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Дали неко можда зна шта је то љубав-или сви мисле само на секс од рођења па до упокојења тела.Љубав је давање најузвишенијих осећања вољеној особи а НЕ мување и НЕ др..../САВ СВЕТ ЛЕЖИ У ЗЛУ/зато ћемо нестати јер незнамо за љубав.
 
Ribe ne zovu frajere, jer su "RIBE"...
Frajeri ne zovu ribe, jer su "FRAJERI"...
U cemu je razlika? I kako tu uopste bilo ko ima sex, pored tolikog femkanja i proseravanja?!?
Samo citam sta pisu ove "ribe" sto ne zovu, i cekaju sve na tacni...
A ne razmisljaju da mozda i ne vrede nekog lomatanja, vec samo onoga "das - ne das, slobodna si"?...
Elem, devojko, za pravu DEVOJKU ili MUSKARCA se vredi potruditi... kakav je on ti najbolje znas, a ne trazi da ti neke poluribe po forumima daju savete koji se ama bas nikako ne mogu generalizovati, ali one to opet uspeju da urade... kao sto ih i "napadaju" u real life-u...
Sledeci put batali tvrdjenje pazara; sta fali dobrom sexu, kako god da se zavrsi (svrsi ;))?
Ne ocekuj nista od toga, a ako nesto ispadne, i vise nego dobro, zar ne?...
Rece jedna u kraju: "sta je cuvas, nije sapun pa da se potrosi!!!" :D
nemoj majke ti
to samo na papiru vredi ocigledno
ovde je sledece stanje stvari:
ako ne zove-uobrazena kucka,ako pozove jadnica koja ne drzi do sebe(pa vidi sta je bolje)
i da ne produzavam listu,zena nikad ne valja:roll:
 
nemoj majke ti
to samo na papiru vredi ocigledno
ovde je sledece stanje stvari:
ako ne zove-uobrazena kucka,ako pozove jadnica koja ne drzi do sebe(pa vidi sta je bolje)
i da ne produzavam listu,zena nikad ne valja:roll:

To vazi kod polufrajera i "FRAJERA"... ne i kod muskaraca...
Isto tako ona treba da shvati da je moguce da je malo bolje upoznao pa shvatio da mozda i nije za njega, na bilo koji nacin... Opcija, jel' tako?...
Uostalom, to ce ostati misterija ako se ne budu culi, zar ne?...
Ovde trazi savet, a dobija odgovor (koliko vidim) samo od onog zenskog sveta koji je nekad negde bio povredjen i sada je (po njima) ceo muski svet "zaostali balkanac"...
Ne generalizuj. Ne banalizuj.
Nismo svi isti. :dash:
Ni blizu...
 
To vazi kod polufrajera i "FRAJERA"... ne i kod muskaraca...
Isto tako ona treba da shvati da je moguce da je malo bolje upoznao pa shvatio da mozda i nije za njega, na bilo koji nacin... Opcija, jel' tako?...
Uostalom, to ce ostati misterija ako se ne budu culi, zar ne?...
Ovde trazi savet, a dobija odgovor (koliko vidim) samo od onog zenskog sveta koji je nekad negde bio povredjen i sada je (po njima) ceo muski svet "zaostali balkanac"...
Ne generalizuj. Ne banalizuj.
Nismo svi isti. :dash:
Ni blizu...
nema potrebe za lupanjem glave,govorim ti na osnovu svega sto sam procitala ovde
postove kao tvoje pisu jos...dva tri forumasa,ostalo su polufrajeri i frajeri:lol:
 
ja sam ga vec zvala i verovatno sam mu dosadila . svaki put kad se vidimo on se kao primi ali nece da me zove.i seda pored mene i mi lepo pricamo ali nista kad se ne vidimo ko da ne postojim !

e necu vise da mu se javim pa cemo da vidimo kolko ce da izdrzi !
 

Back
Top