Deca

Зато што је љубав овековечена, умножена и уписана у постојање света њиховим доласком и живот с њима је вечност
 
zato sto nam daju nadu?
Pre neki dan sam razmisljala zasto se svaki put obradujem kada vidim da je neko od poznatih trudan... naravno da mi je drago zbog njih, ali zasto sam i ja, onako za sebe, vesela zbog toga? Zato sto zivnem pri pomisli na zivot koji je u najavi - i tih mojih prijatelja, i tog njihovog deteta...
 
zato što su u jednom ti i onaj neko sa kim si reši da provedeš ostatak života

:(

Јао, код мене су у једном детету он и моја свекрва, а у другом он и моја заова... А од мене ни трага..:(....сем црних очију....;)
 
:(

Јао, код мене су у једном детету он и моја свекрва, а у другом он и моја заова... А од мене ни трага..:(....сем црних очију....;)

e,sad ne mogu da se sjetim prikladnog citata iz "žikine dinastije",kad se žika i dara prepiru na koga im liči sin...a onda žika kaže da liči na daru...po trepavicama...:)
al sad ja to ne ispričah zanimljivo...:confused::)
 
Ја не умем да будем тако речита, врло сам прозаична.

Али,ево слатке илустрације:
Гледамо једном мој драги и ја филм, а ова двојица балаваца певају на сав глас у својој соби! Имали су већ 5 ,,покушаја пробоја'' , прочитано им петрнаест прича, али неће да спавају, а ми већ нервозни од њих.

Елем, у филму тип има кућу феноменалну, све у нивоима, сређено, намештај фантазија... И ја кажем :,, Јој, гледај како неко живи..'' А мој ће муж на то:,,Шта му то вреди, кад нема ко да му пева из друге собе!''

Тако ми је то било лепо...
Највеће су благо јер рађају у нама осећање које немамо док немамо њих...
 
zato sto nam daju nadu?
Pre neki dan sam razmisljala zasto se svaki put obradujem kada vidim da je neko od poznatih trudan... naravno da mi je drago zbog njih, ali zasto sam i ja, onako za sebe, vesela zbog toga? Zato sto zivnem pri pomisli na zivot koji je u najavi - i tih mojih prijatelja, i tog njihovog deteta...
Пааа можда је дошао тренутак да родиш и ти једно.:lol:
 
Ја не умем да будем тако речита, врло сам прозаична.

Али,ево слатке илустрације:
Гледамо једном мој драги и ја филм, а ова двојица балаваца певају на сав глас у својој соби! Имали су већ 5 ,,покушаја пробоја'' , прочитано им петрнаест прича, али неће да спавају, а ми већ нервозни од њих.

Елем, у филму тип има кућу феноменалну, све у нивоима, сређено, намештај фантазија... И ја кажем :,, Јој, гледај како неко живи..'' А мој ће муж на то:,,Шта му то вреди, кад нема ко да му пева из друге собе!''

Тако ми је то било лепо...
Највеће су благо јер рађају у нама осећање које немамо док немамо њих...
Zao mi je sto nemam vise reputacija za veceras. Ovo je divno :heart:. Pozdravi muza :cao:
 
Па не знам за вас, али ја водим рат сваки дан с њом:confused:
Па после нека неко каже да му је досадно, а има децу:lol:
 

Back
Top