AMERIKA- KOJI GRAD DA ODABEREM?
Prikazujem rezultate 1 do 18 od 18

Tema: AMERIKA- KOJI GRAD DA ODABEREM?

Zainteresovan član alexandra n (avatar)
    Učlanjen
    10.02.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    41

Talking AMERIKA- KOJI GRAD DA ODABEREM?

Ljudi pomagajte, muz i ja planiramo da u Septembru odemo na 15 dana u Ameriku, turisticki naravno. Sigurno je da cemo biti 3-4 dana u Nju Jorku ali bi voleli i da se dokopamo plaze pa smo potpuno u dilemi za koji grad da se opredelimo: Los Angeles, San Francisco ili Majami, svaki od ovih nas privlaci na odredjen nacin i zbog drugih razloga ali znate vec, sezone uragana i drugih chuda koja bi nas tamo mogla strefiti nas malo zbunjuje. Najlepse molim one koji su bili u ovim gradovima da mi pomognu u izboru i napisu nesto o njima.
    Hvala unapred! Pozdrav!

Buduća legenda C0NSIGLIERI (avatar)
    Učlanjen
    26.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1308

Podrazumevano Re: AMERIKA- KOJI GRAD DA ODABEREM?

Citat Original postavio alexandra n Pogledaj poruku
    Ljudi pomagajte, muz i ja planiramo da u Septembru odemo na 15 dana u Ameriku, turisticki naravno. Sigurno je da cemo biti 3-4 dana u Nju Jorku ali bi voleli i da se dokopamo plaze pa smo potpuno u dilemi za koji grad da se opredelimo: Los Angeles, San Francisco ili Majami, svaki od ovih nas privlaci na odredjen nacin i zbog drugih razloga ali znate vec, sezone uragana i drugih chuda koja bi nas tamo mogla strefiti nas malo zbunjuje. Najlepse molim one koji su bili u ovim gradovima da mi pomognu u izboru i napisu nesto o njima.
    Hvala unapred! Pozdrav!

Kad si vec u New York-u obidji i Boston i Washington D.C. (White House) a sto se tice ova 3 koja si navela, Miami ti je najblizi a odlican je, San Francisco je isto super a i Alcatraz je tu dok L.A. ima Hollywood & Beverly Hills tough choice
    A Mari usque ad Mare

Početnik K-oS (avatar)
    Učlanjen
    19.06.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

probajte sve )

Učlanjen
    10.02.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    41

ehehehe sada mi je josh teze da izaberem moramo se opredeliti za jedan a mnooogo mi je tesko da donesem odluku ne znam, razmisljam zbog tog vetra da li da se baziram vise na LA i San Francisko??! Ipak hvala Kos, puno!

Učlanjen
    26.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1308

ehehehe sada mi je josh teze da izaberem moramo se opredeliti za jedan a mnooogo mi je tesko da donesem odluku ne znam, razmisljam zbog tog vetra da li da se baziram vise na LA i San Francisko??! Ipak hvala Kos, puno!
    Ma ja ako bi birao samo jos jedan, nebi ni jedan od 3 ponudjena, vec definitivno Sin City (LAS VEGAS)

p.s. ....a tu je i Grand Canyon
    A Mari usque ad Mare

Učlanjen
    10.02.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    41

Citat Original postavio C0NSIGLIERI Pogledaj poruku
    Ma ja ako bi birao samo jos jedan, nebi ni jedan od 3 ponudjena, vec definitivno Sin City (LAS VEGAS)

p.s. ....a tu je i Grand Canyon
    a njega nisam spomenula jer je pod obavezno odluka nam se menja iz casa u cas pa ce izgleda ipak biti new york + las vegas, pa ko prezivi neka prica
    pozdrav

Učlanjen
    26.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1308

a njega nisam spomenula jer je pod obavezno odluka nam se menja iz casa u cas pa ce izgleda ipak biti new york + las vegas, pa ko prezivi neka prica
    pozdrav
    Ima izreka "what happens in Vegas - stays in Vegas" ... znaci, nema price hehehe
    pozdrav
    A Mari usque ad Mare

Domaćin Vesna Ks (avatar)
    Učlanjen
    20.09.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    78

Ljudi se stalno zale na nedostatak novca,srece,ljubavi...samo se niko ne zali na nedostatak pameti..

Učlanjen
    10.02.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    41

hvala vam ljudi puno!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    09.02.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    35

Ici 15 dana u SAD i ostati samo 3 ili 4 dana u New Yorku je skroz bzv,to je ubedljivo najatraktinji grad od svih u Americi,tako da je 6 dana minimum (dok vi obidjete sve kvartove China town,little Italy,Ground Zero,Upper West and East Side,Soho .... plus pregradja eventualno),pa Central park i muzeje + Empire State Building,statue of liberty ... gde su guzva i tako sva ta glavna mesta 3 ili 4 dana vam skoro nista ne znaci ....
    Nemoze se nesto videti u Sad za 15 dana.

Los Andjeles je onako zanimljiv na malo ekranom ... ali uzivo blizu smora,preveliki grad,nema puno atraktivnih mesta iskreno koliko ima recimo u NY,imas taj Universal Studio i tako par mesta gde da se provodis ali nije to neki grad za turiste,tako sam ga ja doziveo ... Inace SF je ubedljivo najlepsi grad Amerike,tamo nisam bio ali cuo sam sve najlepse,ima interesantnih stvari da se vidi,i Alkatraz ....itd ... Interesantnje je SF od LA-a al dobro nekima nije.
    Inace Las Vegas je izuzetak,tamo ostati 2 do 3 dana je sasvim dovoljno,cisto da obidjes sva hotela i malo da se zezas na masinice i to je to ... Tamo sam bio par dana verujem da bi se smorio posle 3 dana.

Miama inace pravi izbor za more,tamo je isto jako lepo,nisam obisao taj grad ali i on takodje kako su mi neki rekli,nema nista specialno,nocni zivot je mozda super kao u LA-u i to more ali to je to ...

Bolji bi vam bio izbor NY-SF i LA ili recimo NY i par gradova sa antlantika kao Boston,Philadelphia i tako ...
    Mada Septembar daleko je to ... Imate jos mnogo vremena.

Elita djurinica (avatar)
    Učlanjen
    21.01.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    188

jel neko pominjao New Jersey ?
    mislim da je dobio ime po žerseju
    jako me zanima arhitektura i tako te stvari

we don't inherit the Earth from our Ancestors,
    we borrow it from our Children

Učlanjen
    10.02.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    41

u pravu si da je Septembar jos daleko, kod nas se tri puta u toku dana promeni plan puta : ) za sada je dogovor 8 dana NY i 2-3 Las Vegas, ali ko zna, znam da je 15 malo ali tih 15-17 dana odmora je maximum koji mozemo da dobijemo pa cemo morati da se snalazimo hvala svima na sugestijama pa ko se seti josh nechega neka javne, pozdrav!

P.S. nije na forumu
    Everything you say can and will be used against you...
    Aktivan član P.S. (avatar)
    Učlanjen
    27.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

ja idem owog leta putem 66... ako se wec ide u ameriku owo je najbolja kombinacija.... slecem u nju jork(u nju jorku sam par dana) i onda letim u chicago, tamo uzimamo rent a car i cepaj do la.....
    AMD Athlon 64 X2 6000+
    2X1GB 800 Mhz
    Nvidia 8800GT

Početnik
    Učlanjen
    13.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Baš davno sam bio u tim krajevima, ali po sećanju Washington DC nije ništa posebno. New York je čudo, koliko god bili tamo neće biti dosadno. Boston je jako lep grad, Chicago takođe, ali dve nedelje ukupno je malo, pitanje je da li vam se isplati detour na razne strane. Zapadna obala (SF, LA) je dalek put, mada ako idete već u Las Vegas onda i nije tako daleko . Iz Vegasa možete ići za Grand Canyon (nisam bio, ali kažu da je fascinantan) ali je autom teško za dnevni izlet (npr. 5 sati vožnje u jednom smeru), organizuju se ture helikopterom i avionom, za $$$. Ako hoćete nešto što liči na Las Vegas i more pogledajte Atlantic City - nekih 2 sata vožnje od NYC, a zgodno da se posle (ili pre) poseti Philadelphia. More (tj. okean) ovde i nije ništa posebno, ako vam je to bitno onda treba ići dalje na jug. Btw kako mislite da se prebacujete između gradova - auto, avion,..?

Početnik
    Učlanjen
    01.03.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

u pravu si da je Septembar jos daleko, kod nas se tri puta u toku dana promeni plan puta : ) za sada je dogovor 8 dana NY i 2-3 Las Vegas, ali ko zna, znam da je 15 malo ali tih 15-17 dana odmora je maximum koji mozemo da dobijemo pa cemo morati da se snalazimo hvala svima na sugestijama pa ko se seti josh nechega neka javne, pozdrav!
    Meni je zivotna zelja da odem u NYC i planiram sledece god.ali sam zelela da vam kazem da sam nasla neki sajt(nadjite na google-jeftina putovanja)i tu je jedan decko opisao svoj put za severnu ameriku.on je morao da isplanira svaki dan od toga gde ce ici(na mapi),koliko je svaka karta (bus)do zeljene destinacije,do toga gde ce kada spavati i sta gde kupiti.Izgleda smesno ali pametno je pogledati jer vec (ako dobro isplanirate)mozete preko interneta rezervisati(ne kupiti-jer je skupa)nyc pass koji je dosta povoljniji,pa rezervacija hotela(imam odlican sajt-hotelscombined,uporedjuje cene.).Kasnije sam tog momka videla na TV -gostovao je u jutarnjem prog.Mada avgust i sept su udarni meseci sto se cena tice...Ako vam budu trebali saveti za jeftinu kupovinu -pisite.Nisam bila ali sam taj NYC doktorirala.SRECAN PUT.

Buduća legenda Psihologue (avatar)
    Učlanjen
    11.11.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    410

Rado bih pomogao ali nisam nikad bio.

P.S. nije na forumu
    Everything you say can and will be used against you...
    Aktivan član P.S. (avatar)
    Učlanjen
    27.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

meni je sad frka zbog owog jebenog swinjskog gripa..... da li ici ili ne???
    AMD Athlon 64 X2 6000+
    2X1GB 800 Mhz
    Nvidia 8800GT

Učlanjen
    10.02.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    41

ljudi hvala vam svima od srca na sugestijama, plan je bio od njujorka do vegasa avionom (Virgin ) nashli smo i dobre cene i satnice, ali shta sada stvarno raditi sa ovom boleshtinom, nisam ni sama pametna, mozda ipak preskochiti ovu varijantu do sledece godine
    pozdrav i hvala svima josh jednom

Slične teme

1. Tivat - grad pred koji bi trebali posetiti!!
    Autor kkteodo u forumu Putovanja
    Odgovora: 30
    Poslednja poruka: 16.01.2011., 17:00
  2. ASTROLOZI! pomozite mi da odaberem...
    Autor Torokusa u forumu Astrologija
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 16.10.2010., 21:14
  3. Koji telefon da odaberem?
    Autor petrov u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 11.11.2003., 19:52

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku