He who dares...

Da li ste upoznali likove (ili imate prijatelje) koji najbezobraznije u prvoj komunikaciji predlažu seks i dobijaju ga na taj način povremeno (uz veliki procenat odbijanja naravno)...?

Da li je taj nastup pošteniji (iako je brutalno primitivan) od onih koji će da zavlače svojim seksi pogledom ili finim ponašanjem, pričom i sl., ne bi li samo kresnuli i ništa više?

Šta je tajna njihovog "uspeha"?

Da li ste ikada bili tako neposredni (ili slično) prilikom upoznavanja i prve priče?

:roll: Pa mislim ne mora bas niko da kaze nijednoj devojci: Kre.snuo bih te veceras!!:roll:
 
Da li ste upoznali likove (ili imate prijatelje) koji najbezobraznije u prvoj komunikaciji predlažu seks i dobijaju ga na taj način povremeno (uz veliki procenat odbijanja naravno)...?

Da li je taj nastup pošteniji (iako je brutalno primitivan) od onih koji će da zavlače svojim seksi pogledom ili finim ponašanjem, pričom i sl., ne bi li samo kresnuli i ništa više?

Šta je tajna njihovog "uspeha"?

Da li ste ikada bili tako neposredni (ili slično) prilikom upoznavanja i prve priče?

- da,
- ne mora da znaci,
- nema tajne, a ni nekog narocitog uspeha - to samo tako izgleda,
- da.
 
Da li ste upoznali likove (ili imate prijatelje) koji najbezobraznije u prvoj komunikaciji predlažu seks i dobijaju ga na taj način povremeno (uz veliki procenat odbijanja naravno)...?

Da li je taj nastup pošteniji (iako je brutalno primitivan) od onih koji će da zavlače svojim seksi pogledom ili finim ponašanjem, pričom i sl., ne bi li samo kresnuli i ništa više?

Šta je tajna njihovog "uspeha"?

Da li ste ikada bili tako neposredni (ili slično) prilikom upoznavanja i prve priče?

Naravno, ovi drugi bolje prolaze, a meni su licno posteniji ovi prvi koji ne okolisaju:)
 
Znao sam jednog lika koji je bez problema isao Adom startovao i pitao "Jel moze jedan opusteni, neobavezni seks sa odlicnim ljubavnikom?" :lol:. Pio je shamare, napushavali su ga najgore, ali on je jednom u 30ak pokusaja u toku dana dobijao, cak je i snimao nesrecnice :lol:. Sto ce reci, covek je pi.ckopacenik, ali uspesni u svojoj branshi. Kad sam ga pitao, sta mu to treba u zivotu, pola grada ce ga znati kao totalnog idiota, on mi rece "Al ja sam bar kresao onoliko koliko tog pola grada nece za zivota,a i ne dr.kam ga svako vece na netu ili na por.nice, kao sto radi pola tog istog grada".
Mislim da je covek shvatio svoju prirodu (ma kakva ona bila) i najpostenije trazi, i dobije ono za cim zudi, kvantitet... Zato momci, pustajte tastature i dzojstike, pravac grad za onim za cim vam dusha ishte :lol:, jer ako ne trazis, ne mozes ni da dobijesh :lol:..
 
Da li ste upoznali likove (ili imate prijatelje) koji najbezobraznije u prvoj komunikaciji predlažu seks i dobijaju ga na taj način povremeno (uz veliki procenat odbijanja naravno)...?

Da li je taj nastup pošteniji (iako je brutalno primitivan) od onih koji će da zavlače svojim seksi pogledom ili finim ponašanjem, pričom i sl., ne bi li samo kresnuli i ništa više?

Šta je tajna njihovog "uspeha"?

Da li ste ikada bili tako neposredni (ili slično) prilikom upoznavanja i prve priče?


Ne poznajem osobe koje su tako direktne.
Ja mislim da nije nista strasno ako tip koji te startuje (ne racunam mortus pijane koji i ne znaju sta rade ili manijake koji su prisli sa ciljem da te ponize) direktno predlozi seks.
To moze da zvuci dosta primitivno i ponizavajuce ali ako on to zaista misli i iskren je ne vidim sto bi me to uvredilo ili naljutilo.
Mislim ima li sta gore od lazi i jos se zaljubiti misleci da je sve istina jer je on bio strpljiv npr. mesec dana a na umu je imao samo jedno i kada je to ostvario ponasa se kao da je
bio sa obicnom q vom jos i da joj naplati za sve vreme sto je morao da joj posveti.

Nema tajni uspeha, jer ako hocu sa njim seks ja cu ako za to postoje uslovi pristati.
E sad svaka ima svoje uslove.
Moj bi bio da znam da tu osobu sigurno necu vidjati u mom okruzenju jer inace ne bi imalo smisla da odmah pristanem.
Mislim da vecina devojaka ma koliko da je on dvolican oseca i zna to ali ako joj se svidja lakse joj je da veruje da je iskren i posle pati.
Znaci ako hocu ja hocu ako ne onda ne i mislim da tu ne treba ni jedna strana da se ljuti, ni ona koja se pita ni onaj ko dobije negativan odgovor:ok:
 
Da li ste upoznali likove (ili imate prijatelje) koji najbezobraznije u prvoj komunikaciji predlažu seks i dobijaju ga na taj način povremeno (uz veliki procenat odbijanja naravno)...?

Da li je taj nastup pošteniji (iako je brutalno primitivan) od onih koji će da zavlače svojim seksi pogledom ili finim ponašanjem, pričom i sl., ne bi li samo kresnuli i ništa više?

Šta je tajna njihovog "uspeha"?

Da li ste ikada bili tako neposredni (ili slično) prilikom upoznavanja i prve priče?

meni se tu nista ne svidja:(
a koji uspeh...ko je tu na dobitku?
 
ја сам тако прилазио и могу рећи да се исплати.једноставно јој ставим да знања да је добра риба и да хоћу да је хебем.мени је симпатично тако да прилазим:)мада дешавао се и понеки шамар :mrgreen:
 
...
Nema tajni uspeha, jer ako hocu sa njim seks ja cu ako za to postoje uslovi pristati.
E sad svaka ima svoje uslove.
Moj bi bio da znam da tu osobu sigurno necu vidjati u mom okruzenju jer inace ne bi imalo smisla da odmah pristanem.
.....

Jel se iz tog razloga inostrankinje više opuštaju i "lakše" su, kao i naše devojke kada odu preko...?
 

Back
Top