Музика која квари омладину
Prikazujem rezultate 1 do 21 od 21

Tema: Музика која квари омладину

Primećen član Pobunjenik (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2004.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano Музика која квари омладину

Омладина која верује да се бори против режима слушајући разноразне рок, метал, панк и готик бендове, није ни свесна да је управо режим тај који је основао РТВ станице, издавачке куће и листове преко којих се ти музичари промовишу. Да ствар буде још гора, они не промовишу само себе, већ и нов начин живота, односно НОВИ СВЕТСКИ ПОРЕДАК.

Тимоти Лири, некадашњи "краљ ЛСД-а", једном приликом је изјавио:

Особа која тврди да Rock 'n' Roll охрабрује клинце да узимају дрогу, потпуно је у праву. То је део наше завере...Дроге су најефикаснији пут до револуције.

Дроге чине људе зависним, а то је управо оно што режим жели. Млади постају зависни и контролисани од стране оних чији је циљ успостављање Новог светског поретка.

Често се у песмама тих музичара налазе скривене поруке. Такав случај је са многим песмама Битлса:

Lucy in the Sky with Diamonds - иницијали главних речи су L S D;

Strawberry Fields - на пољима јагода се најчешће сади опијум, зато што се тамо најлакше камуфлира;

Imagine - песма која велича марксизам и Нови светски поредак, а напада религију, тј. хришћанство.

Међутим, нису Битлси једини у чијим се песмама налазе скривене поруке.

Сам назив групе Kiss (Kings In Service to Satan) сведочи да се ради о поклоницима Луцифера.

У песми Stairway to Heaven, групе Led Zeppelin, уколико се плоча слуша уназад, могу се чути следећи стихови:

Мој слатки Сатано...Живим за Сатану...Ово је за мог драгог Сатану.

Као што видимо, циљ ових музичара је промовисање култа дроге и сатанизма. Да се ради о још једном нападу на религију, открио је сам Џон Ленон:

Хришћанство ће отићи. Оно ће нестати и увенути. Не морам то да доказујем: у праву сам, и показаће се да сам у праву. Ми (Битлси) смо већ сада популарнији од Исуса.

Једини који је нестао је управо Ленон. Хришћанство још увек опстаје, упркос ставичним нападима од стране Комуниста, Хуманиста, Масона, Новог доба, и осталих сатаниста.

Ističe se VictorySun (avatar)
    Učlanjen
    03.11.2003.
    Reputaciona moć
    90

Podrazumevano

Nikad nisam tako razmisljala. Dopada mi se tvoj nacin rezonovanja... mozda preterujes mozda ne...

Iskusan chokolada (avatar)
    Učlanjen
    12.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    106

Podrazumevano

Pricaj sta hoces (svako ima pravo na svoje misljenje), ali nemoj da mi diras "Stairway to Heaven"

Aktivan član
    Učlanjen
    25.03.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    62

Podrazumevano

Ma,cula sam ja te price,i mozda si u pravu,ali ja cu i dalje da slusam tu muziku i da me boli uvo za glupe sataniste i narkose...Znam gomilu ljudi koji upravo slusaju rok,metal,pank a hriscani su i nikad nisu probali drogu...Zato...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    19.09.2003.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

Sta sve necu cuti.........

Zainteresovan član
    Učlanjen
    11.04.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

e sto mrzim ovakve pricice......pa STA AKO SE CUJE slatki moj satano kad pustis unazad??????? zar to cini stairways to heaven losijom pesmom???? jel treba da budem takav taliban pa da se odreknem lenona ili pevaca (pesnika ako zelis) takvog kvaliteta samo zato sto sam zatucani lik koji je upravo procitao "proglas pravoslavnoj omladini" ili tako nesto sto je napisao neki jos zatucaniji lik. Daj molim te. Zivi i pusti druge da zive. A sa Lenonom se mozes sloziti ili ne, ja se licno ne slazem, ali volim da ga slusam.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.07.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Koja je onda tvoja preporuka sto se muzike tice, Pobunjenik?
    Sta recimo TI slusas?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    19.09.2003.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

rebel without a real fact............

Učlanjen
    23.04.2004.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Citat Original postavio caffetin na zelene tufne
    Koja je onda tvoja preporuka sto se muzike tice, Pobunjenik?
    Sta recimo TI slusas?
    Моја је препорука да свако слуша шта хоће. Ја нити желим нити могу да било коме одређујем коју ће музику да слуша. Свако има право на свој избор, све док то не почне да угрожава друге, наравно.

Као што рекох, нека свако слуша шта хоће, али нека не прихвата ставове и понашања својих "идола" здраво за готово. На пример, ако се твој омиљени певач дрогира - не мораш ТИ да га копираш па да се због тога дрогираш.

Дакле, моја порука је: Слушајте шта хоћете, али мислите СВОЈОМ главом. Немојте бити поводљиви.

Надам се да сам одговорио на твоја питања.

Поздрав!

Iskusan chokolada (avatar)
    Učlanjen
    12.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    106

Podrazumevano

Stvarno te ne shvatam! :?
    Prvo si pljuvao po muzici i pevacima, a sada kao to nisi mislio vec si samo hteo da nas zastitis :?
    Odluci se vec jednom!!!

Elita wild_child (avatar)
    Učlanjen
    29.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1045

Podrazumevano Re: Музика која квари омладину

Citat Original postavio Pobunjenik
    Омладина која верује да се бори против режима слушајући разноразне рок, метал, панк и готик бендове, није ни свесна да је управо режим тај који је основао РТВ станице, издавачке куће и листове преко којих се ти музичари промовишу. Да ствар буде још гора, они не промовишу само себе, већ и нов начин живота, односно НОВИ СВЕТСКИ ПОРЕДАК.

Тимоти Лири, некадашњи "краљ ЛСД-а", једном приликом је изјавио:

Особа која тврди да Rock 'n' Roll охрабрује клинце да узимају дрогу, потпуно је у праву. То је део наше завере...Дроге су најефикаснији пут до револуције.

Дроге чине људе зависним, а то је управо оно што режим жели. Млади постају зависни и контролисани од стране оних чији је циљ успостављање Новог светског поретка.

Често се у песмама тих музичара налазе скривене поруке. Такав случај је са многим песмама Битлса:

Lucy in the Sky with Diamonds - иницијали главних речи су L S D;

Strawberry Fields - на пољима јагода се најчешће сади опијум, зато што се тамо најлакше камуфлира;

Imagine - песма која велича марксизам и Нови светски поредак, а напада религију, тј. хришћанство.

Међутим, нису Битлси једини у чијим се песмама налазе скривене поруке.

Сам назив групе Kiss (Kings In Service to Satan) сведочи да се ради о поклоницима Луцифера.

У песми Stairway to Heaven, групе Led Zeppelin, уколико се плоча слуша уназад, могу се чути следећи стихови:

Мој слатки Сатано...Живим за Сатану...Ово је за мог драгог Сатану.

Као што видимо, циљ ових музичара је промовисање култа дроге и сатанизма. Да се ради о још једном нападу на религију, открио је сам Џон Ленон:

Хришћанство ће отићи. Оно ће нестати и увенути. Не морам то да доказујем: у праву сам, и показаће се да сам у праву. Ми (Битлси) смо већ сада популарнији од Исуса.

Једини који је нестао је управо Ленон. Хришћанство још увек опстаје, упркос ставичним нападима од стране Комуниста, Хуманиста, Масона, Новог доба, и осталих сатаниста.

Ovo je glupost...velika.Stereotip.Ja slusam sve grupe i muzicare koje si pomenuo i nikada mi nije palo na pamet da se drogiram.Nikada cigaretu nisam zapalila a...koja krigla piva se ne racuna kao porok...nadam se Pazi sad...naravno da na neke osobe mozda..ako zaista ima istine u tome sto si rekao za satanisticke poruke,to moze da utice.Ali znas ako je neko nestabilan mentalno nema mu spasa slusao rock,punk ,klasiku ili folk.Poenta nije u muzici vec u nacinu na koji je dozivljavas.Moj uzor je(naravno u muz.smislu) Jim Morrison.Znam kako je on zavrsio,jadan i udrogiran u kadi...i veruj mi upravo zato ni nemam nameru da unistavam svoj zivot.Ali njegova poezija me inspirise da i sama pisem,da gledam svet drugim ocima.Droga i satanizam nisu posledica muzike,vec trenda nazalost!Ljudi imaju iskrivljenu viziju onoga sto bi rock'n'roll trrebao da bude.Svojevrsni bunt protiv konzervativnih uverenja i zatucanosti.Problem su po meni upravo kvazi rockeri.
    A ako cemo vec o danasnjoj omladini u koju sa svojih 17 godina definitivno spadam,misli da vecu stetu cini takozvani folk koji uci mlade o tome da je samo materijalno bitno...Primer Ocu da mi kupis dzip,dzip!
    Ne kritikujem tvoje mishljenje,ok.Samo iznosim svoje stavove

Učlanjen
    23.04.2004.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Чоколада, никога ја нисам пљувао. Веома пажљиво бирам речи. Само сам ЦИТИРАО поједине музичаре и на основу тих цитата дошао до одређених закључака.

Wild Child, рок музика јесте настала као нека врста бунта против естаблишмента, али је проблем у томе што је управо ЕСТАБЛИШМЕНТ тај који је ОСНОВАО хипи покрет и рок групе које су промовисале дрогу. И да додам још нешто. Споменула си фолк. Баш као што је амерички естаблишмент помагао хипике и рокере, тако је и Милошевићев режим промовисао тзв. турбо-фолк и накарадне вредности које уз то иду, са једним јединим циљем: СИСТЕМАТСКО ЗАГЛУПЉИВАЊЕ И ТРОВАЊЕ СРПСКОГ НАРОДА, а пре свега ОМЛАДИНЕ!!!!!

Poznat rastamann (avatar)
    Učlanjen
    01.08.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    140

Podrazumevano

'Ebo te, josh nisam gluplju stvar chuo...Ti si verovatno jedan od onih koji umeju da udave choveka prichama o masonskim lozama, Jevrejima i sl...Kao, "Bash sam pobunjenik, pishem cirilicom da bih se razlikovao od drugih..."

Domaćin bhc33 (avatar)
    Učlanjen
    02.06.2004.
    Reputaciona moć
    93

Podrazumevano

a sto slusa ploce unazad???

Domaćin bhc33 (avatar)
    Učlanjen
    02.06.2004.
    Reputaciona moć
    93

Podrazumevano

joj sto bi ja mogo da vas davim al necu

uzivajte u muzici
    isus je osudio satanu na krstu
    tako da je vec puko
    radi se jos samo o ljudima kao pojedincima
    be good

Aktivan član
    Učlanjen
    15.02.2004.
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

Treba imati bistar um.
    Koji prihvata istine.
    Um koji se bori protiv zablude.
    I tada ce shvatiti sva zla koja nam se pruzaju svakog dana.
    Cilj svake propagande i jeste da se rodi u glavama pojedinaca prema drugacijem stavu.Koji moze biti ispravniji od nametnutog misljenja.

Domaćin bhc33 (avatar)
    Učlanjen
    02.06.2004.
    Reputaciona moć
    93

Podrazumevano

Citat Original postavio Bustura
    Treba imati bistar um.
    Koji prihvata istine.
    Um koji se bori protiv zablude.
    I tada ce shvatiti sva zla koja nam se pruzaju svakog dana.
    Cilj svake propagande i jeste da se rodi u glavama pojedinaca prema drugacijem stavu.Koji moze biti ispravniji od nametnutog misljenja.
    govor d.stanic sa otvaranja v plenuma Iv zemaljske konferencije omladine USAOJ-a
    stvarno lici

Domaćin Homoljac (avatar)
    Učlanjen
    02.01.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    73

Rammstein for ever !!!
    Nikola Pasic: Izgubili smo sve ali smo sacuvali obraz

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5971

Ma da narodnjaci su sve ljubavne pesme to treba slusamo i hip-hop
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Domaćin DESTINY kiss (avatar)
    Učlanjen
    21.01.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    70

Tina Ivanovic,Seka Aleksic,Karleusa,Suki,Seki,Super sneki,Dzogani,Armani...............to kvari omladinu!!!!!!!!!!!!!!!!!

Domaćin bezimeno (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    199

Slične teme

1. Духовна Православна МУЗИКА
    Autor Marty Misterija u forumu Muzika
    Odgovora: 97