Mozilla

rzorica

Aktivan član
Poruka
1.827
Ne znam da li sam potrefila dobro mesto,ali imam problem-ako nije ok, vi me uputite gde treba.
Naime poslednja dva dana me smaraju ponude za "instantscreensaver", i neki "rock you ad".Inace mi je Mozilla podesena tako da mi otvara novi TAB u okviru iste stranice.Ali ove dosade se uvek otvaraju u novom prozoru.I kad ih ugasim,posle par minuta se pojavljuju ponovo.
Da li mi neko moze reci sta je ovo i kako da ga se resim.Hvala unapred.
 
To su ti pop-upovi,mozes to iskljuciti i u mozili(tools-options-content-block pop up windows) ili u av programu,ne znam da li ima u svakom,ali kasper ima tu opciju.Naravno procesljaj sistem sa nekim antispyware programom.
 
Nemoj nikao spyware doctora da instalirash.
Moze da ti proizvede konflik sa grafichkom karticom.
Instaliraj i updajtuj Spybot search and destroy.

da izazove konglikt sa grafickom karticom!?? ja ga korsitim vec nekih 6 mesecii ne pravi mi nikakav problem, update-ujem ga i skeniram sistem bez problema. ako je izazvao konflikt sa grafickom kartom, onda drajver za tu graficku kartu nije bio u redu.
 
Spybot search and destroy, updejtovala ga,skenirala,nasao nesto malo i resio to sto je nasao ,ali moj preoblem je ostao.Inace imam i Kasperskog.Kada palim racunar pojavljuje mi se 1/4 zelene slicice "Internet Explorer Script Error", a kasnije kada startujem Mozillu s vremena na vreme se pojavljuju reklamni prozori za Mafia nesto, Play Poker, Screensaver,neki hotel....
Da li neko ima ideju?
 
Spybot search and destroy, updejtovala ga,skenirala,nasao nesto malo i resio to sto je nasao ,ali moj preoblem je ostao.Inace imam i Kasperskog.Kada palim racunar pojavljuje mi se 1/4 zelene slicice "Internet Explorer Script Error", a kasnije kada startujem Mozillu s vremena na vreme se pojavljuju reklamni prozori za Mafia nesto, Play Poker, Screensaver,neki hotel....
Da li neko ima ideju?

Onda reinstaliraj Firefox.
 
Kod mene se u poslednje vreme Mozilla dosta sporije otvara ali to samo onda kad racunar upalim (kad otvaram prvu stranicu) posle ide normalno kao i pre,zna li neko zbog cega se to desava
 
Opet nema nikoga da mi pomogne,sad sam stopao vreme i treba mi 1,2 min. da otvorim Mozillu to samo prvi put posle nema problema svako ponovno otvaranje ide brzo
 
Spybot search and destroy, updejtovala ga,skenirala,nasao nesto malo i resio to sto je nasao ,ali moj preoblem je ostao.Inace imam i Kasperskog.Kada palim racunar pojavljuje mi se 1/4 zelene slicice "Internet Explorer Script Error", a kasnije kada startujem Mozillu s vremena na vreme se pojavljuju reklamni prozori za Mafia nesto, Play Poker, Screensaver,neki hotel....
Da li neko ima ideju?


Pa stavi da ti Kaspersky blokira pop-up,banere i ostala sr.nja.
 

Back
Top