Њилаши спремни за акцију!

65b2b8549a3571cf8802613912f96749.gif

док нас анестезирају материјалним вредностима,душмани планирају шта да отцепе....
 


Кажу да за 24 сата могу да скупе 100 000 људи под оружјем!



А ви се плашите ЗБОР-а и строја... хахахаха...



.. и при том имају и "пету колону" у Србији! (64 жупаније)

Mađarski fašisti su podržavani od istih onih koji Srbima ubacuju fašističke ideje.
Cilj je stvaranj antiruskog osećanja u narodu i razaranja nacionalnog identiteta zamenom ispravnog nacionalnog sa trulim fašističkim.
Fašizam dolazi od zapada, ovaj u Mađarskoj i onaj koji pokušavaju da nam anature preko Ljutićevaca i ostalih svinja.

Smrt fašizmu - Sloboda Srbiji!
 
haha koji komedijasi :lol: mada ako neko treba da se boji ovih klovnova to je socijslisticka vlast u Pesti posto su im oni glavna meta

Па што се онда бојите десетак стројеваца и отприлике исто толико збораша?

Мислим ако је ово маса комедијаша... ја бих се забринуо, мислим чисто због броја!
 
БНД је одлучио да све карте баци на стварање широке антируске коалиције која би по њиховој пројекцији требала да освоји на територији Војводине између 30% и чак 40% гласова!Ту коалицију би требало да чине мађарске партије као и ЛДП, Г17, део ДС-а, Милан Парошки, Маја Гојковић, део СНС, ЛСВ! Избори се очекују или ове или наредне године!Једна од основних поставки ове колаицје би била да се поништи приватизација НИС-а!!

Пре извесног времена неки су се смејали и овом!
 
Па што се онда бојите десетак стројеваца и отприлике исто толико збораша?

Мислим ако је ово маса комедијаша... ја бих се забринуо, мислим чисто због броја!
ko kaze da se ja bojim tih Strojeva , samo ne zelim da mi zagadjuju javni prostor sa svojim nacistickim saranjima koji su upravo nama najvise dosli glave ,a ako Madjari nemaju nista protiv da im ove budale paradiraju to je njihov problem
postoji tu neka paralela jer je Madjarska drzava i njen nacionalni prostor u AU bio vise nego duplo veci od njenih sadasnjih granica , slicno kao i sa Srbima u vreme SHS i SFRJ , al i jedan i drugi narod su posle ratnih poraza svedeni na znatno umanjene granice i drzave (mi pre 10 ,a oni pre 90 godina )
a ovakve grupe kao njilasi i njihovi ovdasnji ekvivalenti sanjaju o nekom povratku na staro velikoj Srbiji , 64 zupanije , srpskom Kninu ili madjarskom Zemunu .Al je poenta da nijedan ni drugi narod vise nema klapaciteta da to ostvari ,a pogotovo ove grupe , tako da one nisu problem za nase ili madzarske susede na cije teritorije pretenduju , nego za samu drzavu u kojoj su nastali posto samo tu mogu da prave sranje , jer za nista vece nisu sposobni ., sto smo i videli na onim nasilnim demonstracija u Pesti pre 2 godine .
 

Пре извесног времена неки су се смејали и овом!
pa ovo je jos smesnije od tih njilasa , ovo je vrhunac komedije
pazi molim te SNS , DS , LDP i Milan Paroski :hahaha: mislim aj sve al gde njega nadjose pa on u samom gradu ne moze da osvoji 5 iljada glasova ,a jos pogotovo koalicija Canka , Tome , Cede i Paroskog , dobro je da nisu ubacili i Palmu i jogi letace
inace lista ZEV -DS i g17 vec sada ima apsolutnu vecinu u skupstini APV i bez ovih fanasticnih koalicija koje je CIA snajka CIA namerila da pravi ,tako da je vest izrazito glupa i nemastovita izmiosljotina ,mislim u razumem ja da svako vodi propagandu ,al mozete malo pametnije ,ovako samo izazivate podsmeh .
 
БНД је одлучио да све карте баци на стварање широке антируске коалиције која би по њиховој пројекцији требала да освоји на територији Војводине између 30% и чак 40% гласова!
Ту коалицију би требало да чине мађарске партије као и ЛДП, Г17, део ДС-а, Милан Парошки, Маја Гојковић, део СНС, ЛСВ!
Избори се очекују или ове или наредне године!Једна од основних поставки ове колаицје би била да се поништи приватизација НИС-а!!

Све више стичем утисак да је Србија,
захваљујући премудром вођи
у јако тешком стању ...

Лешинари се надају да ће брзо
(ове или наредне године)
издахнути и већ заузимају позиције ...
Круже, стрпљиво чекају свој тренутак да откину неки сластан и мастан део ...

Санџак, Тимочка Крајина, Војводина ...
И Риза Хаљими се нешто узвртео ...
 
pa ovo je jos smesnije od tih njilasa , ovo je vrhunac komedije
pazi molim te SNS , DS , LDP i Milan Paroski :hahaha: mislim aj sve al gde njega nadjose pa on u samom gradu ne moze da osvoji 5 iljada glasova ,a jos pogotovo koalicija Canka , Tome , Cede i Paroskog , dobro je da nisu ubacili i Palmu i jogi letace
inace lista ZEV -DS i g17 vec sada ima apsolutnu vecinu u skupstini APV i bez ovih fanasticnih koalicija koje je CIA snajka CIA namerila da pravi ,tako da je vest izrazito glupa i nemastovita izmiosljotina ,mislim u razumem ja da svako vodi propagandu ,al mozete malo pametnije ,ovako samo izazivate podsmeh .

Слично су и Јевреји у Немачкој, Пољској размишљали ...
Све док их нису свукли голе и "окупали" гасом ...

Неће се то нама догодити, то је негде другде ...


Бунди подсећаш ме на
noj-1.jpg


дубоко си забио главу у песак,
али доопе ти је на извол'те ...
 
Мађарски фашисти су подржавани од Мађарске и обучавани од ЦИА...спремају да их убаце у Србију, да праве проблеме...и изазвијау међунационалне сукобе, па скупа са чанком да роваре притв уставног поретка Србије!
 
Мађарски фашисти су подржавани од Мађарске и обучавани од ЦИА...спремају да их убаце у Србију, да праве проблеме...и изазвијау међунационалне сукобе, па скупа са чанком да роваре притв уставног поретка Србије!

Тачно, то је једина и потпуна ИСТИНА - то је та *ебена ЕУ... то је будуће "благостање" које се спрема да пролива крв опет... проклети били...
 
Mađarski fašisti su podržavani od istih onih koji Srbima ubacuju fašističke ideje.
Cilj je stvaranj antiruskog osećanja u narodu i razaranja nacionalnog identiteta zamenom ispravnog nacionalnog sa trulim fašističkim.
Fašizam dolazi od zapada, ovaj u Mađarskoj i onaj koji pokušavaju da nam anature preko Ljutićevaca i ostalih svinja.

Smrt fašizmu - Sloboda Srbiji!

Ма иди ... Ти знаш ко то убацује? Не лупетај.
 
А ОВА НАША СМРДЉИВА ИЗДАЈНИЧКА ВЛАСТ УЉУЉКУЈЕ НАРОД ПРИЧАМА О "ДИПЛОМАТСКОЈ БОРБИ"... А ОВИ СЕ ОЧИГЛЕДНО СПРЕМАЈУ ЗА "ДИПЛОМАТИЈУ"...

А ти си за репресију? Овде, у Србији, једини који могу да буду налик оваквим формацијама су на сва уста испљувани овде
 

Back
Top